Ana içeriğe atla

rize

AVM & Perakende

Zaman ile yarış…

20.07.2017 - 11:41

“Ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına neredeyse zaman ile yarış içerisinde olduğumuzu söyleyebiliriz” açıklamasında bulunan Brandium AVYM Genel Koordinatörü Aşkın Kazankaya, ziyaretçi geri dönüşlerine göre marka sadakati sağladıklarını belirtti.

Müşterinin sesine önem vermek lazım

20.07.2017 - 11:36

Müşterinin istek ve beklentilerini anlayarak, onların duygu ve düşüncelerine cevap vermek gerektiğini belirten Park Yirmiüç AVM Genel Koordinatörü Aykut Arslan, bu konuda özellikle AVM çalışanlarına büyük yük düştüğünü ve çalışanların müşterileri içten ve samimi karşılamasının aradaki diyaloğu pekiştireceğini dile getirdi.

Anında kazan modeli giderek öne çıkıyor

20.07.2017 - 11:32

Son dönemde, dijital kampanya ve etkinliklere daha çok önem verdiklerini belirten Oasis Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Mazhar Vardar, “Tüketici eğilimleri göz önünde bulundurulduğunda bugünlerde, anında kazan modelinin giderek öne çıktığını görüyoruz” dedi.

Pizzada ulusal tat

20.07.2017 - 11:17

Yerli pizza sektörünün mevcut durumunu konuştuğumuz Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir, aynı zamanda kendi firmalarının yatırımları hakkında da bizlere bilgiler verdi. Özdemir,  2018 yılında 20. yılını kutlayacak Pasaport Pizza’nın bu yılki hedefinin 20 yeni bayi olduğunu dile getirdi.

Subscribe to AVM & Perakende

rize

 

Yukarı