Ana içeriğe atla


BANNER

MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ CEVAPSIZ BIRAKMIYORUZ

09.10.2019 - 16:55

COLD BREW TREND ŞİRKET SAHİBİ UĞUR ÇADIRCI: “BİZİM İÇİN EN ÖNEMLİ FAKTÖR GÜLER YÜZLÜ, SAYGILI VE KALİTELİ BİR HİZMET SUNMAKTIR.”

Cold Brew Trend hakkında kısaca bilgi verir misiniz?
Cold Brew Trend ailesi olarak 2010 senesinden bu yana Beyoğlu Karaköy merkezli ofisimizde hizmet vermekteyiz. Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak, her gün yenilenen geniş ürün yelpazemizle, tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak sektörde en beğenilen ve tercih edilen marka olmayı hedefliyoruz.

Ürünlerinizden bahseder misiniz?
Cold Brew demleme ekipmanlarımız, ahşap, metal, plexi, gövdeden oluşan Cold Brew kuleleri ve istasyonları, bunların cam ekipmanları yedek parçaları ayrıca özel tasarım kahve sunum şişelerimiz mevcut. Bu şişeleri müşterilerimizin isteği doğrultusunda kendi şirketlerine özel logolu ve baskılı stickerlarla hizmete sunmaktayız. 

Cold Brew Coffee’nin tercih edilmesinin sebebi nedir?
Bir kere yaz sıcakları için biçilmiş kaftan… Bizce yaz – kış demeden tercih edilebilecek yegane bir içecektir. Hem kahvenin yoğun tadı hem hayal gücünüzü kullanarak ortaya etkileyici bir içecek çıkıyor, buda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor.
Bütün bu olumlu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda sağlık açısından faydalarını saymakla bitmediğini görüyoruz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına uyguladığınız stratejiler nelerdir?
Bizim için en önemli faktör güler yüzlü, saygılı ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Müşterilerimizle aynı dili konuşmaya çalışır, sunduğumuz hizmet şahane bile olsa çok soğuk davrandığınız zaman bir şeyler hep eksik kalacaktır diye düşünmekteyiz.
Müşterilerimize her zaman onları önemsediğimizi hissettirmeye çalışıyoruz. Doğru iletişim kurabilmek, karşımızdaki kişinin isteklerini bilmek, empati kurabilmek, şeffaf ve güvenilir olmak başlıca kurallarımızdır.

arf

Yukarı