Ana içeriğe atla

arf

Belediyeler

BİLECİK BELEDİYESİ’NDEN SEVGİ DOLU HİZMETLER

08.10.2018 - 16:33

BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATAN BİLECİK BELEDİYESİ, SEVGİ YOLU PROJESİNİ DE HAYATA GEÇİRDİ. SIRADA MİNİKLERİ SEVİNDİRECEK ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PİSTİ VAR. BELEDİYE BAŞKANI NİHAT CAN, “ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE ŞEHRİMİZ VE İNSANIMIZ İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ.” DİYOR.

KARESİ BELEDİYESİ YÜZLERİ HEP GÜLDÜRÜYOR

08.10.2018 - 16:29

BALIKESİR’E BAĞLI KARESİ İLÇESİ, SON DÖNEMLERDE YAPILAN HİZMET VE YATIRIMLARLA DİKKAT ÇEKİYOR. KARESİ BELEDİYESİ, HALKIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ÇALIŞMALARA İMZA ATARKEN; BAŞKAN YÜCEL YILMAZ, “DÜSTURUMUZ, ‘İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN’. PROJELERİMİZİN MERKEZİNDE HEP İNSAN VAR.” DİYOR.

YATIRIMLARLA CANLANAN TURŞUYLA ŞENLENEN İLÇE: ÇUBUK

08.10.2018 - 16:26

ÇUBUK, BELEDİYENİN DEV YATIRIMLARIYLA ANKARA’NIN HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN İLÇELERİNDEN BİRİ. ŞEHİR, HER YIL YAPILAN TURŞU FESTİVALİ İLE DE ÜNLÜ. BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY ACEHAN, “BUGÜNE KADAR YAPILAMAYANLARI YAPIYORUZ. FESTİVAL İLE DE HEM TANITIM HEM İHRACAT GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.” DİYOR.

ERDEMLİ BELEDİYESİ İLKLERE İMZA ATIYOR

14.09.2018 - 11:48

“NEREDE İNSAN, ORADA ERDEMLİ BELEDİYESİ” İLKESİNE SADIK KALARAK HİZMET VERDİKLERİNİ BELİRTEN MERSİN ERDEMLİ BELEDİYE BAŞKANI MÜKERREM TOLLU, ERDEMLİ’DE İLKLERİ YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR.

BİLECİK BELEDİYESİNDEN GÜZEL BİR PROJE DAHA: ‘’ESKİLER GERİ DÖNSÜN’’

14.09.2018 - 11:44

BİLECİK BELEDİYESİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN ‘ESKİLER GERİ DÖNSÜN PROJESİ’ KAPSAMINDA ŞEHRİN BİRÇOK NOKTASINA KURULACAK OLAN ELBİSE KUMBARALARI İLE GİYİLMEYEN GİYSİLER YENİ SAHİPLERİNE ULAŞIRKEN, KULLANILMAYACAK KADAR ESKİ OLAN ELBİSELER DE GERİ DÖNÜŞÜM İŞLEMİNE TABİ TUTULACAK VE YERİNE YERİ ELBİSELER ALINIP İHTİYAÇ SAHİPLERİNE VERİLECEK.

SELÇUKLU BELEDİYESİ YENİ YATIRIMLARA DEVAM EDİYOR

15.08.2018 - 17:15

KONYA SELÇUKLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET PEKYATIRMACI SELÇUKLU’YA YENİ MEKÂNLAR KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR. PEKYATIRMACI, “HEMŞERİLERİMİZE HİZMET VERMEK BİZLERE GÜÇ VERİYOR VE DAHA GÜZEL MEKÂNLARI İLÇEMİZE KAZANDIRMAK İÇİN TEŞVİK EDİYOR.” DEDİ.    

BEYOĞLU İSTANBUL’UN BİNBİR ÇİÇEKLİ BAHÇESİDİR

07.08.2018 - 17:42

BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN, HAYALİNDEKİ BEYOĞLU’NU ANLATTI. KÜLTÜRLERİN BULUŞTUĞU TARİHİ İLÇEYİ BİNBİR ÇİÇEKLİ BAHÇEYE BENZETEN DEMİRCAN, “HAYALİM DÜNYANIN ÖNDE GELEN ŞEHİRLERİNİ GERİDE BIRAKAN BİR BEYOĞLU.” DİYOR.

Subscribe to Belediyeler

yyy

Yukarı