Ana içeriğe atla

BANNER

İMAMOĞLU, METROBÜSTE OTURAMAYAN VATANDAŞIN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

21.01.2019 - 11:32

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “5 yıldır metrobüste oturamıyorum.” diyerek sosyal medyada gündem olan vatandaşla bir araya geldi. Resmi tatil olan 1 Ocak’ta boş metrobüse binerek vatandaşla yan yana oturan İmamoğlu, “Bahattin Çağış hemşehrimle 2019’un ilk gününe beraber başladık.” diyerek o anların görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.
Ekrem İmamoğlu, “Milli Piyango’dan ikramiye çıkarsa kendime metrobüs alacağım!” diyen Bahattin Çağış adlı vatandaşla bir araya geldi. İmamoğlu, “ 5 yıldır metrobüste oturamıyorum. En son oturduğumda bir amca yer istemişti, o yüzden çok oturamadım.” diyen vatandaşla metrobüste yolculuk yaptı. Sosyal medya hesabından o anların görüntülerini paylaşan İmamoğlu, “Bahattin Çağış hemşehrimle yılın ilk gününe beraber başladık. Tatil olduğu için metrobüste oturabildik, sohbet edip dertleştik. Ulaşım başta olmak üzere İstanbul’un tüm sorunlarını konuşarak ve anlayarak çözeceğiz.” dedi.
Sosyal medya hesabından daha önce Bahattin Çağış’ın videosunu paylaşan İmamoğlu, “Biraz daha sabır sevgili hemşehrim... 93 gün kaldı.” notunu düşmüştü. İmamoğlu’nun bu paylaşımı çok sayıda yorum ve beğeni almıştı.

arf

Yukarı