Ana içeriğe atla


BANNER

İLETİŞİM MALİYETLERİ AZALIYOR

16.09.2019 - 15:30

KobiPBX Bulut Santral çözümlerinin işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını gelişmiş özellikleri ile en üst seviyede karşıladığını ifade eden Kobikom Telekomünikasyon Genel Satış Koordinatörü Orhan Kirman, iletişim maliyetlerinde yüzde 80 oranında azalma sağladıklarını söyledi.

KobiPBX Bulut Santral hakkında bilgi verebilir misiniz?  Ne gibi avantajları var?
KobiPBX, 2009 yılında BTK tarafından STH Operatörü olarak yetkilendirilen Kobikom A.Ş’nin bir diğer markasıdır.
KobiPBX Bulut Santral, işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını gelişmiş özellikleri ile en üst seviyede karşılamanın yanı sıra, işletmeler için süreklilik arz eden iletişim maliyetlerini de yüzde 80’e varan oranlarda azaltmalarını sağlayan geliştirilmiş Bulut tabanlı IP Santral sistemidir.

Kobikom’un iletişim maliyetlerini azaltan uygulamaları var mı?
İşletmeler firmamızın yenilikçi iletişim çözümleri ile sabit hat altyapılarını 30 yıl önceki analog altyapıdan yeni nesil iletişim altyapısı olan VoIP teknolojisine geçiş yaparak iletişim maliyetlerini yarı yarıya azaltıyorlar. Kısaca Kobikom’u tercih eden müşteriler daha gelişmiş özelliklere sahip iletişim altyapısını, daha ekonomik fiyatlara alarak büyük ölçüde tasarruf ediyorlar.

Tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan nasıl karşılıyorsunuz?
Firmaların iletişim hizmetleri olarak ihtiyaç duydukları sabit telefon hizmeti, internet hizmeti, SMS hizmeti ve santral hizmetlerini tek noktadan karşılıyoruz. Böylece Kobikom üzerinden hizmet alan işletmeler belirtmiş olduğumuz hizmetler ile ilgili tek bir firma ile muhatap olup, daha ekonomik fiyat ile hizmet alabilmekteler.

Müşteriler neden sizi tercih etmeli? 
Müşteri memnuniyetine, tasarruf eğilimine önem gösteren işletmeler, Kobikom ve diğer hizmetleri ile iletişim altyapılarını dijitalleştirerek günümüz ihtiyaçlarına en üst seviyede cevap verebilecek duruma geliyorlar. Bunlara ilave olarak kendi yazılım ekibimiz ile geliştirdiğimiz KobiPBX IP Santral hizmeti kendi alanında ilk yerli ve milli mal belgesi almış firma konumundadır. 

arf

Yukarı