Ana içeriğe atla


BANNER

Ingenico iCiro paketlerine yeni özellikler eklendi!

16.09.2019 - 15:27

YazarkasaPOS’larında teknolojik altyapıya ve uygulama zenginliğine önem veren Ingenico,  iş yerlerinin yükünü hafifleten uygulaması iCiro’ya yeni özellikler ekledi. 

Uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico, Ingenico yazarkasaPOS kullanan iş yerlerinin ciro takibini kolaylıkla gerçekleştirmesi adına geliştirdiği iCiro uygulamasına yeni özellikler ekledi. iCiro MOBİL, iCiro BASIC ve iCiro PLUS paketlerinden oluşan iCiro ile Ingenico YazarkasaPOS’lardan geçen ciro miktarı günlük, haftalık, aylık ve seçilen tarih aralığında detaylı olarak raporlanabilirken, uygulama sayesinde işyerleri, ciro detaylarını kolayca takip edebiliyor. 

İCİRO MOBİL İLE CİRONUZ ELİNİZİN ALTINDA
Ingenico yazarkasası olan iş yerlerinin anlık Ciro takibi ve Z raporu detaylarını akıllı cep telefonları aracılığıyla kolayca takip etmesini sağlayan iCiro Mobil, cironun nakit ve kredi kartı ödemelerine göre dağılımını, toplam ciro tutarını ve yazarkasaların üzerinde yer alan banka uygulamalarının her birinden ne kadarlık işlem yapıldığını raporluyor. Tüm bu hizmetler ise kullanıcılara iş takibi açısından büyük kolaylık sağlarken zaman kazandırıyor. 

İCİRO BASİC İLE TEK TUŞLA BİR ÇOK İŞLEM… 
Kullanıcılardan alınan geri bildirimler sonrası yeni özelliklerin eklendiği ve yeni bir ara yüzü olan iCiro Basic ile nakit, kredi kartı, yemek çeki ile yapılan ödeme tutarları grafiklerle raporlanıyor. Ingenico YazarkasaPOS üzerinde yer alan banka uygulamalarının dışında kalan banka kartlarının yönlendirileceği ana banka seçimi merkezden yapılabiliyor. iCiro Basic ile işyerleri yine Z raporu bilgileri, gün ve saatlere göre satış bilgileri gibi raporlara da erişebiliyor. Banka uygulamalarından geçen adet ve ciro bilgisi, GİB’e gönderilen aylık raporların durum bilgisi yeni eklenen özellikler sayesinde alınabiliyor. 

İCİRO PLUS İLE A KALİTE BİR HİZMET 
iCiro PLUS ile işyerleri sahadaki yazarkasalarına farklı isimler vererek, gruplandırarak ciro takibi yapabilirken, KDV beyannamelerinde kolaylık sağlayan Z raporlarına da ulaşılabiliyor. Fiş detaylarını gösteren belge raporu, ödeme özetleri raporu, banka işlemleri raporu, satılan ürünler raporu, uygulama gün sonları gibi raporları da kullanıcıya ileten iCiro PLUS, aynı zamanda EKÜ doluluk bilgisini de tek merkezden takip imkânı sunuyor.
Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal iCiro’ya eklenen yeni özellikler ile ilgili olarak şu şekilde konuştu: “Ingenico olarak yeni bir ürün geliştirirken müşterilerimizden gelen bildirimleri dikkate almaya önem gösteriyoruz. Ingenico Yazarkasası olan iş yerlerinin anlık Ciro takibi ve Z raporu detaylarını akıllı cep telefonları aracılığıyla kolayca takip etmesini sağlayan yenilenen kullanıcı dostu tasarımı ve arayüzü ile Mobil uygulamamızı Google Play ve Apple Store’dan indirebilir ya da www.iciro.com.tr adresinden siteye giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz” 

arf

Yukarı