Ana içeriğe atla


BANNER

TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ SANAYİCİLERİ CANIASERP LIVE’DA BULUŞACAK

16.09.2019 - 15:32

caniasERP Live etkinliği bu yıl 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek. Tüm ilgilileri etkinliğe davet eden Metehan Altındil, “Ülkemizin önemli sanayicileri caniasERP Live etkinliğinde buluşacak. Amacımız, onlarla bir araya gelerek geleceği konuşmak” diyor.

IAS olarak 2019 yılında yoğunlaştığınız gündem maddeleri neler? Yılın ilk yarısını nasıl değerlendiriyorsunuz?
2019 yılında yoğunlaştığımız en önemli gündem maddesi 8.02 adını verdiğimiz yeni versiyonumuz. Buna buna bağlı olarak yeni kullanıcı deneyimimiz, süreç haritaları, kullanıcı kokpiti gibi konulara yoğunlaştık. Yeni versiyonumuzla birlikte artık caniasERP kullanıcıları hem platform bağımsız ara yüzümüzle tanışacak hem de süreç haritaları ve kullanıcıya özel kokpitler sayesinde caniasERP’nin tüm özelliklerine çok daha hakim olacaklar. Bununla birlikte kendi üretimimiz olan veri tabanı IAS DB’de bu yıl kullanıma hazır hale geldi. 

caniasERP Live İstanbul etkinliğinden bahseder misiniz?
Bu yıl caniasERP Live etkinliğinin altıncısı Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek. Bu etkinlikler hem bize hem de katılımcılara etkileşimde bulunmak, bilgi paylaşımı yapmak açısından büyük bir fırsat sunuyor. Aynı zamanda benzer sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için de birbirleri ile temas kurmaları açısından aracı oluyor. Sektör bağımsız bir yazılım olan caniasERP’nin hemen her sektörlerden müşterisi var ve bunların çoğu Türkiye’nin önde gelen firmaları.

Sizce etkinliğe katılmak neden önemli?
Lansmanlarımıza katılan caniasERP kullanıcıları hem ellerindeki ürünün yeniliklerini öğreniyorlar hem de onu nasıl daha verimli şekilde kullanabileceklerini keşfediyorlar. Aynı zamanda bu ürünün yaratıcıları olan, işin arka planında bulunan bizlerle de bir araya gelerek birebir iletişim kurma, soru sorma, kendilerine yeni yol haritalar çizebilmek için danışma fırsatını da elde etmiş oluyorlar. caniasERP Live lansmanları potansiyel müşteriler içinse pek çok açıdan faydalı; IAS ailesini daha yakından tanıma, gelecek vizyonlarını dinleme, caniasERP’nin sunduğu avantajları keşfetme ve en önemlisi hali hazırda kullanılan müşterilerle bire bir temas kurarak kullanıcı deneyimlerini birinci ağızdan dinleme fırsatı demek. 

arf

Yukarı