Ana içeriğe atla

FFF

Ekonomi

DEĞİŞİM BAŞLIYOR

10.10.2019 - 09:42

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Yeni Ekonomi Programı 2020-2022 Lansman Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.  

BİLİNÇSİZ ÖNYARGILAR İŞ DÜNYASINDA KADINLARI ENGELLİYOR

10.10.2019 - 09:23

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ARAŞTIRMA ŞİRKETİ EGON ZEHNDER'İN KIDEMLİ ORTAĞI, TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ SAVUNUCUSU, "EYVAH CEO DOĞURUYOR" KİTABININ YAZARI MURAT YEŞİLDERE, KADIN İSTİHDAMININ ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK ENGELİN BİLİNÇSİZ ÖNYARGILAR OLDUĞUNU SÖYLÜYOR. MURAT YEŞİLDERE, TÜRKİYE’DE KADIN İSTİHDAMININ ARTMASI KONUSUNDA ÖNCELİKLİ YAPILMASI GEREKENLER HAKKINDA BİLGİ VERDİ. 

TÜRKİYE’NİN EN GÜÇLÜ KADIN CEO’LARI BULUŞTU

10.10.2019 - 09:18

İŞ DÜNYASININ GELENEKSEL BULUŞMA NOKTASI CEO CLUB, YENİ DÖNEME ÖDÜL TÖRENİYLE MERHABA DEDİ. CAPITAL VE EKONOMİST DERGİLERİNİN ÖNCÜLÜĞÜNDE, VODAFONE BUSINESS ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN “CEO CLUB 50 GÜÇLÜ KADIN CEO ZİRVESİ” KAPSAMINDA, TÜRKİYE’NİN 50 GÜÇLÜ KADIN CEO’SUNA ÖDÜLLERİ VERİLDİ.

CEO'LARIN İŞ BİRLİĞİ ROTASI

09.10.2019 - 18:11

İÇ PAZARA HÂKİM TÜRK ŞİRKETLERİ, GÜCÜNÜ GLOBALE YAYMA İSTEĞİYLE ÖN PLANA ÇIKIYOR. BAZILARININ MALİYET AVANTAJIYLA GİTTİĞİ SINIR ÖTESİNDE, YATIRIMLARINDA HER GEÇEN GÜN İDDİALI HALE GELDİĞİ GÖRÜLÜYOR. BİRÇOK TOPLULUĞUMUZ, SATIN ALIMLAR VE YATIRIM YOLUYLA GLOBAL ARENADA SES GETİRİYOR, ARTIK EZBERLENEN ÜNLÜ MARKALARIYLA DA ADINDAN FAZLACA SÖZ ETTİRİYOR. ÖYLE Kİ, SERMAYEDE SINIRLARIN KALKTIĞI YENİ DÜNYA DÜZENİNDE, TÜRK GİRİŞİMCİLERİN BAŞKA ÜLKELERE YÖNELMESİ DE GAYET NORMAL. TÜRKİYE'DEN YURT DIŞINA YÖNELİK GERÇEKLEŞTİRİLEN YATIRIMLAR DA DİKKATE ALINACAK BİR BOYUTA ULAŞTI VE ANALİZ EDİLMESİ GEREKEN BİR KONU HALİNE GELDİ.

AK-KİM, İNOVASYONUN 'ULUSAL ŞAMPİYONU' OLDU

09.10.2019 - 17:55

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ KİMYA ŞİRKETLERİNDEN AK-KİM, AVRUPA İŞ ÖDÜLLERİ’NDE ‘ULUSAL ŞAMPİYON’ SEÇİLEREK ‘İNOVASYON' KATEGORİSİNDE AVRUPALI RAKİPLERİ İLE YARIŞMAYA HAK KAZANAN TEK TÜRK KİMYA ŞİRKETİ OLDU.

KÜLTÜR KOLEJİ 60. YILINDA ATA’NIN HUZURUNDA

09.10.2019 - 17:52

Türkiye’nin en köklü eğitim kurumları arasında yer alan Kültür Koleji ve Kültür2000 Kolejinin yöneticileri, öğrencileri, velileri, öğretmenleri ve mezunları 60.yılda Ata’nın huzurundaydı. 
 

KİTAPSEVERLER, RUHA DOKUNAN PATİLER’İ ÇOK SEVDİ

09.10.2019 - 17:30

Gazeteci Çetin Oranlı’nın kısa bir süre önce okurlarla buluşan dördüncü kitabı ‘Ruha Dokunan Patiler’ kitapseverlerden yoğun ilgi görüyor. “Merhamet sessiz fakat dünyayı değiştirebilecek kadar güçlüdür”  mesajıyla Hayykitap Yayınları’ndan çıkan ve hayvanseverlerin beğenisini kazanan eserde gerçek olaylara dayanan ve ana kahramanı kediler olan 13 hikâye bulunuyor.
 

Subscribe to Ekonomi

arf

Yukarı