Ana içeriğe atla

FFF

Başarı Öyküleri

TÜRKİYE’NİN EN GÜÇLÜ KADIN CEO’LARI BULUŞTU

10.10.2019 - 09:18

İŞ DÜNYASININ GELENEKSEL BULUŞMA NOKTASI CEO CLUB, YENİ DÖNEME ÖDÜL TÖRENİYLE MERHABA DEDİ. CAPITAL VE EKONOMİST DERGİLERİNİN ÖNCÜLÜĞÜNDE, VODAFONE BUSINESS ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN “CEO CLUB 50 GÜÇLÜ KADIN CEO ZİRVESİ” KAPSAMINDA, TÜRKİYE’NİN 50 GÜÇLÜ KADIN CEO’SUNA ÖDÜLLERİ VERİLDİ.

HIZ VE İZLENEBİLİRLİK AÇISINDAN TÜM BEKLENTİLERİ KARŞILIYORUZ

16.09.2019 - 15:22

Transorient’in kendi altyapıları ile hız ve izlenebilirlik açısından tüm beklentileri karşılayabildiğini belirten Transorient Yönetici Ortağı Nil Tunaşar, “Bugün hava, kara, deniz ve intermodal olmak üzere 4 ana taşıma modunda her biri kendi alanı ve coğrafyasında en iyiler arasından seçilmiş geniş acentalık ağımız ve 112 kişilik deneyimli ekibimiz ile taşımacılık ve lojistik hizmetleri veriyoruz.” dedi.

HEDEFİMİZ 2023 YILINDA TÜRKİYE’NİN İLK 5, DÜNYANIN İLK 500 ÜNİVERSİTESİ ARASINDA YER ALMAK

21.08.2019 - 11:54

TÜRKİYE’DE EN ÇOK TERCİH EDİLEN VAKIF ÜNİVERSİTELERİNDEN BİRİ OLAN VE YÖK VERİLERİNE GÖRE “TÜRKİYE’NİN EN ÇOK ÖĞRENCİSİ BULUNAN VAKIF ÜNİVERSİTESİ” UNVANINA SAHİP İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ, EĞİTİM ALANINDAKİ GELİŞMELERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR. EĞİTİM ALANINDAKİ YATIRIMLARA OLDUKÇA ÖNEM VEREN, BUGÜN İÇİN DEĞİL YARINLAR İÇİN YATIRIM YAPMANIN ÖNEMİNE DEĞİNEN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA AYDIN; 2023 YILINDA TÜRKİYE’NİN İLK 5, DÜNYANIN İLK 500 ÜNİVERSİTESİ ARASINDA YER ALMA HEDEFLERİNİ HER YIL KARARLILIKLA SÜRDÜRDÜKLERİNİ VE BUNUN SONUÇLARINI DA ALMAYA BAŞLADIKLARINI İFADE ETTİ.

REKEEP UNITED SAĞLIK KURULUŞLARINA BİRÇOK ALANDA HİZMET VERİYOR

11.07.2019 - 17:13

REKEEP UNITED HASTANELERDE VE SAĞLIK TESİSLERİNDE HİZMET VEREN BİR OLUŞUM. TÜRKİYE’DE SAĞLIK KURULUŞLARINDA VERİLEN HİZMETLERİ BİR ÇATI ALTINDA TOPLAYAN TEK FİRMA OLDUKLARINI BELİRTEN UNITED GROUP CEO/REKEEP UNITED YÖNETİM KURULU ÜYESİ İLHAN ALTUN, ŞEHİR HASTANELERİNDE DE HİZMETE BAŞLAMAK İÇİN GEREKLİ HAZIRLIKLARI YAPTIKLARINI İFADE ETTİ. 

ITT LOJİSTİK TANK YIKAMADA DA GLOBAL BİR MARKA OLACAK

12.06.2019 - 16:50

LOJİSTİKTE OLDUĞU GİBİ TANK YIKAMADA DA GLOBAL BİR MARKA OLACAKLARINI İFADE EDEN ITT LOJİSTİK GENEL MÜDÜRÜ DİDEM ÖZTANIK, “AVRUPA’DA BÖYLE BİR TESİS YOK. HEM EKİPMANLARIMIZ ÇOK GÜÇLÜ HEM DE TESİSİMİZİN TAMAMI YÜZDE 100 OTOMASYON. İNSAN GÜCÜ KULLANIMINI YÜZDE 5’LERE İNDİRİYORUZ. FARKIMIZ, TEKNOLOJİ VE KALİTE.” DEDİ.

TÜKETİCİLERİMİZİ SAĞLIKLI ÜRÜNLER İLE BULUŞTURUYORUZ

12.06.2019 - 16:44

İŞ DÜNYASINDA KADIN YÖNETİCİLERİN SAYISI GİDEREK ARTIYOR. ONLARDAN BİRİ DE REİS GIDA YÖNETİM KURULU ÜYESİ IŞILAY REİS. YÖNETİCİ POZİSYONUNA ULAŞANA KADAR TÜM DEPARTMANLARDA GÖREV ALDIĞINI, BU DURUMUN DA İŞİNİ DAHA FAZLA BENİMSEMESİNE SEBEP OLDUĞUNU ANLATAN REİS, GIDA SEKTÖRÜNDE BİR KADIN YÖNETİCİ OLARAK YAPMIŞ OLDUĞU ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ.

KJ POWER JENERATÖR BİR DÜNYA MARKASI

10.05.2019 - 10:56

KJ POWER JENERATÖR YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSA KÜRKÇÜ, MARKANIN ÇALIŞMALARINI, HEDEFLERİNİ VE YATIRIMLARINI HİZMETİX’E ANLATTI: “ÜRÜNLERİMİZİN YÜZDE 80’İNİ İHRAÇ EDİYORUZ. İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKE SAYISI 90’IN ÜZERİNDE. YURT DIŞINDAKİ TANINIRLIĞIMIZ, YURT İÇİNDEKİNDEN DAHA FAZLA. KJ POWER JENERATÖR, TÜM DÜNYADA BİLİNEN, ARANAN VE TERCİH EDİLEN BİR MARKA.”

MÜŞTERİ SÜSE DEĞİL, LEZZETE BAKAR

14.03.2019 - 14:31

MİLLİ FUTBOLCU OLCAY ŞAHAN’IN ESPRİLERE KONU OLAN ‘MÜTHİŞ SOL AYAĞI’NIN ASLINDA KENDİSİNDE OLDUĞUNU SÖYLEYEN ŞEF KEMAL KABADAYI, FUTBOLCULUK HAYALLERİ KURARKEN KENDİNİ DÜĞÜN YEMEKLERİ YAPAN DEDE MESLEĞİNİN İÇİNDE BULMUŞ. KENDİSİYLE MESLEĞİNİ KONUŞURKEN EN FAZLA TEKRAR ETTİĞİ ŞEY, BAŞLIKTAKİ CÜMLE OLDU.

AYZER DÖKÜM İLE KALİTE BOWLINGO VE PLAYPARK İLE MUTLULUK İHRAÇ EDİYORUZ

14.03.2019 - 11:13

AYZER DÖKÜM’ÜN YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI, BOWLINGO İLE PLAYPARK’IN DA KURUCUSU OLAN GENÇ İŞ ADAMI FATİH KEÇEBİR, ÜRÜNLERİNİN ÇOĞUNU DÜNYAYA İHRAÇ ETTİKLERİNİ BELİRTİYOR: “DÜNYANIN EN ÜNLÜ MARKALARI BAŞTA OLMAK ÜZERE DÜNYAYA OTOMOTİV PARÇALARI İHRAÇ EDİYORUZ. EĞLENCE SEKTÖRÜNDEKİ MARKALARIMIZLA DA 5 ÜLKENİN ÇOCUKLARINA MUTLULUK GÖTÜRÜYORUZ.”  

HİZMET SEKTÖRÜ BİZDEN SORULUR! ADAMI HASTA ETMESİNLER!

15.02.2019 - 12:36

EMITT TURİZM FUARI’NDA KARŞILAŞTIĞIMIZ ‘ÇOCUKLAR DUYMASIN’ DİZİSİNİN ÇAYCI HÜSEYİN’İ ALPARSLAN ÖZMOL İLE İLGİNÇ KARİYERİNİ VE HİZMET SEKTÖRÜNÜ KONUŞTUK. İNSANLARA KALİTELİ HİZMET SUNMAYI ÇOK SEVDİĞİNİ BELİRTEN USTA OYUNCUNUN EGE VEYA AKDENİZ’DE BUTİK OTEL AÇMA HAYALİ VAR.  

Subscribe to Başarı Öyküleri

arf

Yukarı