Ana içeriğe atla

dfd f

Başarı Öyküleri

REKEEP UNITED SAĞLIK KURULUŞLARINA BİRÇOK ALANDA HİZMET VERİYOR

11.07.2019 - 17:13

REKEEP UNITED HASTANELERDE VE SAĞLIK TESİSLERİNDE HİZMET VEREN BİR OLUŞUM. TÜRKİYE’DE SAĞLIK KURULUŞLARINDA VERİLEN HİZMETLERİ BİR ÇATI ALTINDA TOPLAYAN TEK FİRMA OLDUKLARINI BELİRTEN UNITED GROUP CEO/REKEEP UNITED YÖNETİM KURULU ÜYESİ İLHAN ALTUN, ŞEHİR HASTANELERİNDE DE HİZMETE BAŞLAMAK İÇİN GEREKLİ HAZIRLIKLARI YAPTIKLARINI İFADE ETTİ. 

ITT LOJİSTİK TANK YIKAMADA DA GLOBAL BİR MARKA OLACAK

12.06.2019 - 16:50

LOJİSTİKTE OLDUĞU GİBİ TANK YIKAMADA DA GLOBAL BİR MARKA OLACAKLARINI İFADE EDEN ITT LOJİSTİK GENEL MÜDÜRÜ DİDEM ÖZTANIK, “AVRUPA’DA BÖYLE BİR TESİS YOK. HEM EKİPMANLARIMIZ ÇOK GÜÇLÜ HEM DE TESİSİMİZİN TAMAMI YÜZDE 100 OTOMASYON. İNSAN GÜCÜ KULLANIMINI YÜZDE 5’LERE İNDİRİYORUZ. FARKIMIZ, TEKNOLOJİ VE KALİTE.” DEDİ.

TÜKETİCİLERİMİZİ SAĞLIKLI ÜRÜNLER İLE BULUŞTURUYORUZ

12.06.2019 - 16:44

İŞ DÜNYASINDA KADIN YÖNETİCİLERİN SAYISI GİDEREK ARTIYOR. ONLARDAN BİRİ DE REİS GIDA YÖNETİM KURULU ÜYESİ IŞILAY REİS. YÖNETİCİ POZİSYONUNA ULAŞANA KADAR TÜM DEPARTMANLARDA GÖREV ALDIĞINI, BU DURUMUN DA İŞİNİ DAHA FAZLA BENİMSEMESİNE SEBEP OLDUĞUNU ANLATAN REİS, GIDA SEKTÖRÜNDE BİR KADIN YÖNETİCİ OLARAK YAPMIŞ OLDUĞU ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ.

KJ POWER JENERATÖR BİR DÜNYA MARKASI

10.05.2019 - 10:56

KJ POWER JENERATÖR YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSA KÜRKÇÜ, MARKANIN ÇALIŞMALARINI, HEDEFLERİNİ VE YATIRIMLARINI HİZMETİX’E ANLATTI: “ÜRÜNLERİMİZİN YÜZDE 80’İNİ İHRAÇ EDİYORUZ. İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKE SAYISI 90’IN ÜZERİNDE. YURT DIŞINDAKİ TANINIRLIĞIMIZ, YURT İÇİNDEKİNDEN DAHA FAZLA. KJ POWER JENERATÖR, TÜM DÜNYADA BİLİNEN, ARANAN VE TERCİH EDİLEN BİR MARKA.”

MÜŞTERİ SÜSE DEĞİL, LEZZETE BAKAR

14.03.2019 - 14:31

MİLLİ FUTBOLCU OLCAY ŞAHAN’IN ESPRİLERE KONU OLAN ‘MÜTHİŞ SOL AYAĞI’NIN ASLINDA KENDİSİNDE OLDUĞUNU SÖYLEYEN ŞEF KEMAL KABADAYI, FUTBOLCULUK HAYALLERİ KURARKEN KENDİNİ DÜĞÜN YEMEKLERİ YAPAN DEDE MESLEĞİNİN İÇİNDE BULMUŞ. KENDİSİYLE MESLEĞİNİ KONUŞURKEN EN FAZLA TEKRAR ETTİĞİ ŞEY, BAŞLIKTAKİ CÜMLE OLDU.

AYZER DÖKÜM İLE KALİTE BOWLINGO VE PLAYPARK İLE MUTLULUK İHRAÇ EDİYORUZ

14.03.2019 - 11:13

AYZER DÖKÜM’ÜN YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI, BOWLINGO İLE PLAYPARK’IN DA KURUCUSU OLAN GENÇ İŞ ADAMI FATİH KEÇEBİR, ÜRÜNLERİNİN ÇOĞUNU DÜNYAYA İHRAÇ ETTİKLERİNİ BELİRTİYOR: “DÜNYANIN EN ÜNLÜ MARKALARI BAŞTA OLMAK ÜZERE DÜNYAYA OTOMOTİV PARÇALARI İHRAÇ EDİYORUZ. EĞLENCE SEKTÖRÜNDEKİ MARKALARIMIZLA DA 5 ÜLKENİN ÇOCUKLARINA MUTLULUK GÖTÜRÜYORUZ.”  

HİZMET SEKTÖRÜ BİZDEN SORULUR! ADAMI HASTA ETMESİNLER!

15.02.2019 - 12:36

EMITT TURİZM FUARI’NDA KARŞILAŞTIĞIMIZ ‘ÇOCUKLAR DUYMASIN’ DİZİSİNİN ÇAYCI HÜSEYİN’İ ALPARSLAN ÖZMOL İLE İLGİNÇ KARİYERİNİ VE HİZMET SEKTÖRÜNÜ KONUŞTUK. İNSANLARA KALİTELİ HİZMET SUNMAYI ÇOK SEVDİĞİNİ BELİRTEN USTA OYUNCUNUN EGE VEYA AKDENİZ’DE BUTİK OTEL AÇMA HAYALİ VAR.  

HER YIL MINDSHARE İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ

15.02.2019 - 10:06

MINDSHARE TÜRKİYE CEO’SU BÜLENT YAR: “ZİRVEYE ÇIKMAK KADAR ZİRVEDEKİ YERİNİZİ KORUYABİLMEK DE ÇOK ÖNEMLİ. HER SENE KALP ÇARPINTILARIMIZ TABİİ Kİ OLUYOR. BİZ NASIL OLSA ÖDÜLLERİ YİNE TOPLARIZ DİYE DÜŞÜNMÜYORUZ. HER YIL BİZİM İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ GİBİ.”

DİJİTAL DÖNÜŞÜMLE GELEN DEĞİŞİMİ GLOBALNET İLE YAKALAYIN

15.02.2019 - 09:30

GLOBALNET İNTERNET TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRÜ ERTAN BARUT, FİRMALARA DİJİTAL DÖNÜŞÜMLE İLGİLİ TAVSİYELERDE BULUNDU. CRM VE BPM PLATFORMU BİTRİX24 İLE İLGİLİ DE BİLGİLER VEREN BARUT, “CRM VE BPM’İ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE BİRLEŞTİREN VE HARMANLAYAN BİTRİX24, ŞİRKETLER İÇİN İDEAL BİR PLATFORMDUR.” DEDİ.

Subscribe to Başarı Öyküleri

arf

Yukarı