Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Gündem

AŞILAMA PROGRAMINDA İKİNCİ ADIMA GEÇİYORUZ

19.01.2021 - 09:09

Aşılama programında birinci aşamanın ikinci adımına geçileceğini belirten Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yarından itibaren huzurevleri ve bakımevlerinde kalan kişilerin aşılanmasına başlanacağını açıkladı.

HOLLANDA HÜKÜMETİ İSTİFA ETTİ

15.01.2021 - 17:20

Avrupa'da İtalya'daki koalisyon krizinin ardından, Hollanda'da da kriz baş gösterdi. Koalisyon hükümeti, vergi dairesinin gelir incelemesi sisteminde hukuka aykırı davrandığı gerekçesi ile istifa etti.

KEŞİF DÜNYASI, EĞİTİCİ DENEY VİDEOLARIYLA ŞİMDİ ÇOCUKLARIN EKRANLARINDA

15.01.2021 - 17:03

Henkel’in Türkiye’de çocukları bilimin ışığıyla tanıştırmak için Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliği ile okullarda ücretsiz bilim atölyeleri gerçekleştirerek uyguladığı “Keşif Dünyası” projesi, uzaktan eğitim döneminde de miniklerin yanında olmaya devam ediyor. Keşif Dünyası, şimdi birbirinden keyifli ve eğitici deneylerden oluşan “Evde Keşif Dünyası” videolarıyla dijital platformdan ekranlara konuk oluyor.

BİTKİSEL YAĞDA YENİ ZAM YOLDA

13.01.2021 - 16:07

Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, ham madde maliyetinin çok arttığını belirterek, yağda yüzde 20'lik bir artışın olabileceğini söyledi.

WHATSAPP KRİZİ SONRASI TELEGRAM KULLANICI SAYISI 500 MİLYONU GEÇTİ

13.01.2021 - 09:41

Popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından Telegram’ın kurucusu Pavel Durov, son 3 gündür Telegram kullanıcılarında yoğun bir artışa şahit olduklarını belirterek, “Diğer popüler uygulamaların aksine, Telegram’ın hesap vereceği hissedarlar veya reklamverenler yoktur. Ağustos 2013’te kullanıma açıldığımız günden beri kullanıcılarımızın özel verilerinin tek bir baytını üçüncü taraflarla paylaşmadık.” ifadelerini kullandı.

Subscribe to Gündem

GALATA

Yukarı