Ana içeriğe atla

medya

İş Dünyası

Cinsiyet dengesi toplumsal gelişimde olumlu etki yaratıyor

13.12.2017 - 14:01

Kadınların işgücüne katılmasının hem dünya hem de Türkiye ekonomisi için önemli büyüme fırsatları oluşturduğundan bahseden Sodexo Türkiye İcra Kurulu Başkanı Burçin Ressamoğlu, kadınların iş hayatındaki konumlarını güçlendirmeyi ve onları cesaretlendirmeyi hedeflediklerinden de söz etti.

İnci Holding yeni Ar-Ge merkeziyle daha yenilikçi ve hızlı

13.12.2017 - 13:59

Bildiğiniz üzere bu ayki sayımızda “En Güçlü İş Kadınları” başlığı adı altında Türkiye’nin önemli firmalarının yönetimindeki başarılı iş kadınlarından görüşler aldık. Konuklarımızdan biri de İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök oldu. Gök, kadınların iş hayatındaki konumunu değerlendirirken, Türkiye ekonomisi ve 2018 yatırımları noktasında da bilgiler verdi.

Tasarımlarda artık akustik ürünler ön planda…

13.12.2017 - 10:31

İnsanların günlük ortalama 7-8 saatlerini geçirdikleri ofislerde, iyi çözümlenmiş bir mimari yapı içinde ışık, sirkülasyon ve teknik altyapılar ile seçilen mobilyanın entegre olması gerektiğini vurgulayan Tuna Ofis Tasarım Bölüm Başkanı Ozan Tığılıoğlu,  kendi tasarımlarında bu kriterleri göz önünde bulunduklarını belirtti.

2018’de sektörün yol haritasını biz belirleyeceğiz

13.12.2017 - 10:28

Gerek firmaları ve hedefleri gerekse yaşam alanlarının oluşturulmasındaki kriterler noktasında bilgi veren Genpaz Genel Müdür Yardımcısı Uğur Altay, 2018 yılını daha geniş bir yelpazede yapacakları marka yayılma faaliyetleri ile geçireceklerinden de bahsetti.

Küçük ama daha kullanışlı ürünler

12.12.2017 - 11:09

Günümüzde ofislerin artık daha küçük ve kullanışlı olmak durumunda olduğunu belirten TQ Office Furniture Ar-Ge Yöneticisi Erkan Selamet, bu sebepten dolayı ürünleri ‘Lego’ mantığından yola çıkarak mekana göre toplanabilen veya büyüyebilen şekilde oluşturduklarını söyledi.

Müşterinin beklentisini aşan tercüme hizmeti

08.11.2017 - 15:19

Keyhan Tercüme Şirket Müdürü Hüseyin Çelik, dil yetenekleri kanıtlanmış kadroları ve teknik verimlilikleriyle müşteriler için çeviri ve dil bağlamında ele alınan tüm konularda küresel bir hizmet sunucu haline geldiklerini ifade etti.

Subscribe to İş Dünyası

rize

 

Yukarı