Ana içeriğe atla

dfd f

Entegre Tesis Yönetimi

HASTANE TEMİZLİĞİ PROFESYONEL OLARAK YAPILMALI

11.07.2019 - 16:53

Hastanelerin hastaların daha sağlıklı bir ortamda tedavi görmesi için devamlı olarak temiz olması gereken ortamlar olduğunu belirten Uçar Grup Şirket Sahibi Şaduman Uçar, bu alanlarda yapılacak olan temizleme işleminin profesyonel olarak yapılması gerektiğini söylüyor.

“Hijyen denilince Pro-Tek akla gelecek”

11.07.2019 - 16:45

PERSONEL HİJYENİ İÇİN GEREKLİ TÜM EKİPMANLARIN YANI SIRA, HER TÜRLÜ ÖZEL İMALAT PASLANMAZ EKİPMANLAR, ARAÇ DEZENFEKSİYON ÜNİTELERİ ÜRETEN PRO-TEK HİJYEN 14 YILDIR HİZMET VERİYOR. HİJYENE İHTİYAÇ DUYULAN TÜM SEKTÖRLERE HİTAP ETTİKLERİNİ SÖYLEYEN PRO-TEK HİJYEN ORTAĞI AHMET VURAL İLE SEKTÖRÜ VE FAALİYETLERİNİ KONUŞTUK.

APLUS TEMİZLİK’TE TEKNOLOJİ OLMAZSA OLMAZ

11.07.2019 - 16:40

HASTANE TEMİZLİĞİNDE UYGULADIKLARI TEMİZLİK SİSTEMLERİNDEN BAHSEDEN APLUS TEMİZLİK MERKEZ OPERASYON MÜDÜRÜ NURAN MOL, TEKNOLOJİNİN KENDİLERİ İÇİN OLMAZSA OLMAZ OLDUĞUNU İFADE ETTİ.

ISS Türkiye engelli çalışma arkadaşlarıyla piknikte buluştu

01.07.2019 - 14:36

İstihdam konusunda ülkemizin öncü kurumlarından olan ISS Türkiye, bu yıl da geleneksel “Engelli Personelimizle Engelsiz Piknik” etkinliği ile başarılı ve keyifli bir organizasyona imza attı. Tam bir festival havasında gerçekleşen piknik, 850’den fazla ISS engelli çalışanının katılımıyla renklenirken, kurulan birbirinden farklı stantlar da yoğun ilgi gördü.

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

arf

Yukarı