Ana içeriğe atla

aaa

Entegre Tesis Yönetimi

TAMAMEN YERLİ SERMAYELİ DGR’NİN ASLİ İŞİ TESİS YÖNETİMİ

10.04.2019 - 12:25

DGR SERVİS AŞ OPERASYON DİREKTÖRÜ OZAN ÖZGÜR DOĞRU: “SON YILLARDA MAALESEF ASIL İŞİ TESİS YÖNETİMİ OLAN BİRÇOK FİRMA, YA YABANCI YATIRIMCIYA SATILDI YA DA KAPANDI. DGR, TAMAMEN YERLİ SERMAYELİ VE ASLİ İŞİ TESİS YÖNETİMİ OLAN VE BU ALANA ODAKLANMIŞ BİR ŞİRKETTİR.”

ROTOWASH YÜZDE 100 TÜRK MALI

10.04.2019 - 12:24

ROTOWASH GENEL MÜDÜRÜ AHMET KÖKBAY: “PROFESYONEL TİP BASINÇLI YIKAMA SİSTEMLERİ ÜZERİNE ÜRETİM YAPAN BİR FİRMAYIZ. YERLİLİK ORANIMIZ YÜZDE 87. HEDEFİMİZ YÜZDE 100 TÜRK MALI OLMAK.”

M PLUS, HİZMET VERDİĞİ PROJELERİ ŞİŞİRİLMİŞ AİDATLARDAN KURTARIYOR

10.04.2019 - 12:21

M PLUS GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI İLHAN AYDIN KARTAL: “ÇOK İYİ FİZİBİLİTE ÇALIŞMASIYLA BİR PROJENİN HANGİ HİZMET KALEMLERİNE İHTİYACI OLDUĞUNU VEYA OLMADIĞINI BELİRLİYORUZ. ŞEFFAF MOBİL YAZILIMIMIZLA GELİR-GİDERLERİMİZİ İNSANLARIN DENETİMİNE AÇIYORUZ. BÜTÇELER GÜVENİLİR, ŞEFFAF, EHİL ELLERLE YAPILIRSA, O PROJE ŞİŞİRİLMİŞ AİDATLARDAN KURTULUR. “

ERMOP, ENDÜSTRİYEL TEMİZLİKTE EN ÇOK TERCİH EDİLEN MARKA

10.04.2019 - 12:19

ERMOP ENDÜSTRİYEL PASPAS SİSTEMLERİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI AYDIN ÖNCEL: “SEKTÖRÜN EN BİLİNİR VE EN GÜVENİLİR KURUMLARININ BAŞINDA GELİYORUZ. HASTANE, OTEL, RESTAURANT, CAFE, MARKET, MAĞAZA, AVM VE OKUL GİBİ BİRÇOK YERDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN MARKAYIZ.”

OTEL GÜVENLİĞİNDE KONFORLU MÜŞTERİ DENEYİMİ BAŞLIYOR

10.04.2019 - 12:15

SON DÖNEMDE YAŞANAN GÜVENLİK HASSASİYETLERİYLE BİRLİKTE OTEL MİSAFİRLERİNİN KONFORU VE ‘GÜVENLİ OTEL’ BELGESİ ARAYIŞI ARTTI. BU SERTİFİKA, OTEL SEÇİMLERİNİ CİDDİ ORANDA ETKİLER HALE GELDİ. KONUYU DEĞERLENDİREN SECURİTAS YETKİLİLERİ DE BU KAPSAMDA OTELLERDE UYGULADIKLARI BİRTAKIM ÖZEL UYGULAMALARINI AÇIKLADI.

KAMU VE ÖZEL SEKTÖR ŞİRKETLERİN VAZGEÇİLMEZ ÇÖZÜM ORTAĞI BASAMAK GRUP

10.04.2019 - 12:12

BASAMAK GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI İLKNUR KILIÇ: “TÜRKİYE GENELİNDE ŞİRKETLERE BEYAZ YAKA VE MAVİ YAKA OLMAK ÜZERE İKİ FARKLI ALANDA İŞE ALIM HİZMETİ VERMEK AMACIYLA KURULDUK. TEMİZLİK, CATERİNG, RESTORAN İŞLETMECİLİĞİ, GÜVENLİK, ENTEGRE TESİS YÖNETİMİ GİBİ BİRÇOK ALANDA FAALİYET SÜRDÜRÜYORUZ.”

MOGUL TEKSTİL‘DEN MİKROFİLAMENT KUMAŞ İLE YENİ NESİL TEMİZLİK

10.04.2019 - 12:10

GAZİANTEP, LÜLEBURGAZ VE AMERİKA’DAKİ ÜRETİM TESİSLERİYLE KENDİ ALANINDA DÜNYADAKİ İKİ ŞİRKETTEN BİRİ OLMAYI BAŞARAN MOGUL TEKSTİL, GELİŞTİRDİĞİ HYBRİD TEKNOLOJİYE DAYALI YENİLİKÇİ, PERFORMANS ODAKLI MİKROFİLAMENT KUMAŞLA TEMİZLİK SEKTÖRÜNDE DE EZBERLERİ BOZACAK.

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

arf

Yukarı