Ana içeriğe atla


BANNER

Entegre Tesis Yönetimi

ATALIAN İŞ SAĞLIĞI SÜREÇLERİNE UYGUN HAREKET EDİYOR

17.02.2020 - 13:43

Atalıan Operasyon Müdürü Gencer Akıncıoğlu: “ATALIAN Kalite Yönetim Sistemlerine uygun olarak hazırlanmış temizlik talimatlarına göre yapılan günlük temizliğin yanı sıra periyodik temizlik planlama ve uygulamaları ile üst düzey hijyen sağlanmaktadır.”
 

TESİS YÖNETİMİ FİRMALARI HER YÖNDEN GELİŞİYOR

17.02.2020 - 13:39

APLUS Hastane Otelcilik Hizmetleri Tesis Yönetimi Direktörü Mehmet Dumlu: “Türkiye’de de farklı firmaların yönettiği hizmet anlayışı yerini tesis yönetimi firmalarının verimlilik temelli yönetimine bırakacak.”

MİKTAT KUZHAN ATALIAN TÜRKİYE COO’SU OLARAK ATANDI

29.01.2020 - 18:04

Türkiye’nin en büyük tesis yönetimi firmalarından Atalian Türkiye’nin COO pozisyonuna Miktat Kuzhan getirildi. Atalian Türkiye’ye Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.’den katılan Kuzhan, yeni görevinde operasyonel hizmetler, birimler arası koordinasyon, işletim modelleri ve sistemlerin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak.

HAVELSAN BARİYER'E ULUSLARARASI SERTİFİKA

20.01.2020 - 11:01

Havelsan'ın geliştirdiği yerli ve milli veri sızıntısı, kaçağı önleme uygulaması Havelsan Bariyer, Uluslararası Ortak Kriterler EAL (Evaluation Assurance Level) 4+ Sertifikası aldı. 
 

TÜRKİYE SAVUNMA SANAYİSİ ALANINDA NELER YAPTI?

20.01.2020 - 10:50

Türk savunma sanayi son yıllarda yaptığı atakla birçok alanda başarılı projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Firmalar; milli tank, milli uçak ve milli uydu gibi önemli projeleri art arda tamamlıyor ve Türkiye’ye savunma sanayisinde yeni bir ivme kazandırıyor. Türkiye savunma sanayisinde bu zamana kadar neler yapıldığını sizler için derledik.

MOGUL TEKSTİL’DEN TEMİZLİKTE TOZ BIRAKMAYAN YENİ TEKNOLOJİ

20.12.2019 - 15:20

Mogul Tekstil Satış Müdürü Faruk Aydın: "Gaziantep ve Lüleburgaz üretim tesisleriyle kendi alanında dünyadaki iki şirketten biri olmayı başardıklarını ve geliştirdikleri hybrid teknolojiye dayalı yenilikçi, performans odaklı mikrofilament kumaşla temizlik sektöründe de ezberleri bozacak."

KAYALAR MUTFAK'TAN YENİ ÜRÜN ÇALIŞMALARI

20.12.2019 - 15:14

Kayalar Çelik San. Ve Tic. A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Erol Kaya: “2020 yılı hedeflerimiz arasında önceliği daha fazla ülkeye ihracat yaparak, yüzde 50 olan ihracat oranımızı daha yukarılara taşımaya vereceğiz.”

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

arf

Yukarı