Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Entegre Tesis Yönetimi

KRIZ YÖNETIMI

18.12.2020 - 18:01

Belirsizliğin hakim olduğu her dönemde olası risklere karşı doğru tedbirlerin hızlıca alınabilmesi ve uygulanabilmesi oldukça önemlidir. Her yeni gelişme ile yaşam standardımız yeniden şekilleniyor. Üretim, tüketim biçimleri ile çalışma şeklimiz dönemsel ve durumsal farklılıklar gösterebiliyor. Son dönemde dünya sağlığını doğrudan etkileyerek bizi bir dizi yeni tedbir almaya zorlayan koronavirüs de belirsizliğini korumaya devam eden bir durum. Tabiki yalnızca salgın hastalık değil, deprem ve yangın gibi hızlı müdahele gerektiren, insanı etkileyen her durumda kısa zamanda büyük aksiyonların alınması gerekebiliyor. Doğal olarak günlük yaşamın tamamını ve herkesi kapsayacak şekilde alınacak çözüm odaklı yaklaşımların da istikrarlı ve kesintisiz olması durumu öne çıkıyor.

TANSA TURNİKELERİ İLE SAĞLIKLI VE HİJYENİK GEÇİŞ SAĞLIYORUZ

18.12.2020 - 18:00

Tansa Turnike Genel Müdürü Yalçın Sarı ile koronavirüsle mücadele kapsamında geliştirdikleri yeni nesil güvenlik teknolojileri hakkında konuştuk. İnsan sağlığına fayda sağlamak amacıyla yeni ürünler geliştirdiklerini söyleyen Yalçın Sarı, “Turnike geçiş sistemlerimize vücut sıcaklığı, maske kontrolü gibi kontrol sistemlerini entegre ederek insanları kontrol bölgesine ve geçiş yönüne doğru yönlendirme yapabilmekteyiz.” dedi.

‘SODEXO İLE GÜVENLİ GÜNLER’ PROJESİYLE SIFIR İŞ KAZASI

18.12.2020 - 17:58

Sodexo Türkiye IK Direktörü Damla Benli Yıldırım, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında nasıl bir yaklaşım benimsediklerini anlattı. Bu kapsamda ‘Sodexo ile Güvenli Günler’ projesini hayata geçirdiklerini belirten Yıldırım, “Bu proje ve çalışmalarla amacımız sıfır iş kazası yaklaşımını benimsemek ve sürdürmek.” dedi.

'SENYONET VAR' İLE TEK TUŞLA VARLIK VE HİZMET YÖNETİMİ

18.12.2020 - 17:57

Senyonet VAR, tesislerin halkla ilişkiler, temizlik, güvenlik, teknik ve bahçe bakım gibi hizmetlerinin yönetiminde mobil, esnek, pratik, modüler ve teknolojik çözümler sunuyor. Uygulamada Varlık Yönetimi, Bakım Yönetimi, Arıza Yönetimi, Enerji Yönetimi, Stok Takibi, Güvenlik Devriye Tur Sistemi, Temizlik Hizmet Takibi ve SLA yönetimi gibi bir tesiste ihtiyaç duyulan pek çok süreç bulunuyor.

G4S İLE HEM TRANSFERLER HEM DEPOLAR GÜVEN ALTINDA

18.12.2020 - 17:55

G4S Ülke Müdürü Kağan Gümüş: “G4S olarak yeni güvenlik çözümlerimizle lojistik sektörüne destek veriyoruz. Sunduğumuz entegre güvenlik ile gerek depoların gerekse transferlerin güvenliğini sağlıyoruz.”

HEDEFİMİZ ULUSLARARASI STANDARTLARDA YÖNETİM

18.12.2020 - 17:53

Boğaziçi Yönetim AŞ, 23 yıllık tecrübesiyle tesis yönetiminde iddialı. Bugüne kadar 33 ilde 220 bin konuta hizmet veren Boğaziçi Genel Müdürü Ethem Pişkin ile hizmetlerini ve hedeflerini konuştuk. Hukuki mevzuatlara tam uygunlukta hareket ettiklerinin altını çizen Pişkin, “Gelecek dönemde hedefimiz Boğaziçi Yönetim AŞ’yi her türlü tesisi uluslararası standartlarda yönetecek bir seviyeye getirmek.” dedi.

GLOBAL DENEYİMİMİZİ TEKNOLOJİYLE BİRLEŞTİRDİK

02.11.2020 - 11:07

Dünya çapında 67 ülkede hizmet veren Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, Türkiye’de de 28 yıldır yemekten teknik bakıma, tesis yönetiminden temizliğe, bahçe bakımı ve ilaçlamadan enerji yönetimine 50’ye yakın alanda hizmet veriyor. Sodexo Türkiye CEO’su Ahmet Zeytinoğlu ile hem firmalarının sektördeki yerini hem de geleceğe ilişkin hedeflerini konuştuk.

HASTANE TEMİZLİĞİ ‘UZMAN PERSONEL’ İŞİ

21.10.2020 - 10:04

APlus Genel Müdürü Sinan Panayırcı: “APlus olarak hastanelerde her zaman en üst düzeydeki hijyen prosedürlerini uyguluyoruz. Burada önemli olan temizlenecek alanın hangi kimyasallar kullanılarak nasıl temizlenmesi gerektiğini bilmek ve bunu doğru uygulayabilmektir. Bu da sadece doğru ekipman ve malzemeyle değil, uzman ekipler ile yapılabilir.”

KORONAVİRÜS TESİS YÖNETİMİNİN ÖNEMİNİ ARTIRDI

16.07.2020 - 17:55

Koronavirüs salgını, dünyada tesis yönetiminin ne kadar önemli olduğunu kanıtladı. Salgının sektöre etkisine ilişkin sorularımızı cevaplandıran Atalian Türkiye CEO Barış Ünalp, “Bundan sonra bizim hizmetlerimizin önemi, statüsü artacak.” dedi.

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

GALATA

Yukarı