Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Entegre Tesis Yönetimi

YAŞAM ALANLARINDA GÜVENİ, HUZURU VE MUTLULUĞU SAĞLIYORUZ

19.03.2021 - 10:17

Sektörde 15 yılını dolduran YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş., müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yaşam alanlarının kalitesini yükseltiyor. Hedeflerini “huzurlu yaşam alanları kurmak” şeklinde özetleyen YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Sağır, “İnsanların kendilerini güvende, huzurlu ve mutlu hissetmeleri için oluşturduğumuz hizmet kalitesiyle fark yaratmayı hedefliyoruz” diyor.

TESİS YÖNETİMİ SEKTÖRÜNÜN SESİ OLDUK

19.03.2021 - 10:15

Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD), kuruluşunun ikinci yılında sektör adına önemli bir organizasyona imza atacak. 2. Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi'nde tesis yönetim sektöründe yer ayan firmalar ile uluslararası iş dünyası bir araya gelecek. Kuruldukları andan itibaren sektörün sesi olduklarını belirten TRKTYD Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sandalcı'dan zirve hakkında bilgi aldık.

TESİS YÖNETİMİ SEKTÖRÜNDE GÜÇ BİRLİĞİNİN ADI: PTYD

19.03.2021 - 10:12

Türkiye’de son yıllarda hızla gelişen ve önem kazanan tesis yönetimi sektöründe uzman olan profesyoneller tarafından Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği (PTYD) kuruldu. PTYD, tesis yönetimi sektörünün ülkemizde tanıtılmasını ve geliştirilmesini sağlamak adına çalışmalar yürütecek.

‘3. GÖZ DENETİM’ İLE ŞİRKET VE KURUMLARIN BAŞARISINI YÜKSELTİYORUZ

19.03.2021 - 10:10

Globus Audit, her sektörün vazgeçilmezi olan destek hizmetleri konusunda 3. göz denetim ve performans değerlendirme hizmeti sunuyor. “Bağımsız denetimlerimiz şirket ve kurumların güvenilirliğini kanıtlarken, müşterinin güvenini kazanır ve hizmetin kalite standardını artırır.” diyen Globus Audit Genel Müdürü İbrahim Alataş, hizmetlerini anlattı.

HER SEKTÖRÜN İHTİYACINA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ SUNUYORUZ

19.03.2021 - 10:09

Easy Life Özel Güvenlik Hizmetleri Genel Müdür Mehmet Sabri Köseoğlu’dan hizmetleri hakkında bilgi aldık. Her sektörün ihtiyacına göre özel güvenlik hizmetleri sunduklarını belirten Köseoğlu, teknolojiye yatırım yaptıklarını da vurguladı: “Özel güvenlik hizmetlerimizi farklılaştırmak için teknolojiyi azami kullanmaya özen gösteriyor, olaylara verilen reaksiyon ve bilgilendirme sürelerini asgari seviyeye indirmek için gelişmiş teknolojiye yatırım yapıyoruz.”

DEKA MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİYLE YANGINA KARŞI MAKSİMUM KORUMA

19.03.2021 - 10:06

Yangın güvenlik sistemleri alanında tecrübesi ve profesyonel çözümleriyle maksimum koruma sağlayan Deka Mühendislik, hem yurtiçi hem de yurtdışında prestijli projelere imza atan global bir firma. Kurdukları sistemlerle yangın riskini bertaraf edip can ve mal kaybının önüne geçtiklerini belirten Deka Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Makine Mühendisi Özdemir Erkantar ile hizmetlerini konuştuk.

ÖZEL GÜVENLİKTEKİ BAŞARIMIZI GLOBALE TAŞIYACAĞIZ

19.03.2021 - 10:04

Seçkin kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışıyla üst düzey kuruluş ve kişilere güvenlik hizmeti veren CA İnternational Güvenlik Hizmetleri, sektörün en önemli firmaları arasında yerini aldı. Global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirten CA İnternational Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Işık ve Genel Müdür Hakan Ulutaş ile hizmetlerini ve hedeflerini konuştuk.

ASSA ABLOY, INCEDO İLE BÜYÜK BİR PAZAR PAYI HEDEFLİYOR

19.03.2021 - 10:02

Geçiş kontrol sistemlerinde dünyanın önde gelen markalarından ASSA ABLOY’un sunduğu Incedo, tüm güvenlik yazılım ve donanımlarını tek bir platformda birbirine bağlıyor. ASSA ABLOY Türkiye Genel Müdürü Mahmut Çodur’dan geleceğin geçiş kontrol çözümü Incedo hakkında bilgi aldık.

CONDOLIFE İLE 360 DERECE BÜTÜNSEL MÜŞTERİ ÇÖZÜMÜ

18.02.2021 - 09:57

10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip, birbirinden seçkin markalara ve projelere hizmet vermekte olan Universal Service Provider (USP) ve Altamira Digital’in yeni markaları “CondoLife” hızla dijitalleşen dünyamızda müşterilerine hizmet ve teknolojiyi bir araya getirerek sunduğu bütünsel çözüm yaklaşımıyla sektörde çok farklı bir yapı olarak öne çıkıyor. Müşterilerine 360 derece, her noktası düşünülmüş çözüm paketleri ve ürünleri sağladıklarını belirten “CondoLife” markasının kurucu ortakları Sezgin Demirtaş ve Hezan Özbek ile hizmet yelpazeleri hakkında konuştuk.

HASTANELERDE HUZURU SAĞLAMAK İÇİN SON TEKNOLOJİ SİSTEMLER KULLANIYORUZ

18.02.2021 - 09:54

TAV Özel Güvenlik Hizmetleri Genel Müdürü Turgay Şahan: “Hizmet verdiğimiz hastanelerde merkezi CCTV sistemi, mobil CCTV, GSM tabanlı ileri seviye haberleşme sistemi, geniş bir alana yayılmış bulunan hastanelerde drone destekli devriye hizmetleri gibi sistemleri kullanıyoruz. Ayrıca, gelen talebe göre çözüm ortaklarımızla birlikte biyometrik sistemler, termal kamera, x-ray, iz dedektörü gibi teknolojilerden faydalanıyoruz.”

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

GALATA

Yukarı