Ana içeriğe atla


BANNER

Denge Grup Hytera Haberleşme Sistemleri ile yatırımlarına devam ediyor

09.10.2019 - 15:48

Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Sistemleri Genel Müdürü Nurettin Erzurum: "Hytera Distribütörlüğümüz ile Haberleşme ve Telsiz teknolojileri pazarındaki yatırımlarımızı arttırdık ve arttırmaya devam edeceğiz."

Denge Elektronik hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Sistemleri Ltd. Şti, 1998’de güvenlik ve haberleşmenin bir lüks değil, ihtiyaç olduğu düşüncesiyle kuruldu.
Kuruluşumuzdan itibaren teknolojik gelişmeleri takip etmek, ürün tasarım ve uygulamalarımızla hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların organizasyon kalitesine katma değer sağlamak en önemli çalışma prensibimiz oldu. Bu anlayışla Denge Elektronik, bugün kendi üretimi X-Ray Cihazları, Metal Kapı Dedektörleriyle, Bariyer Sistemleri ve Telsiz Teknolojileriyle, Türkiye’nin en önemli markalarından olmuş, güvenlik sistemleri sektöründe en fazla X-Ray cihazı ve kapı dedektörü satışı yapan lider firma konumuna ulaşmıştır.

Denge Elektronik’in Hytera Haberleşme Teknolojilerinin distribütörlüğünü aldığını biliyoruz. Biraz bahsetmek ister misiniz?
“Evet, Telsiz Haberleşme sistemleri bizim için çok önemli bir faaliyet alanı. Hytera Haberleşme Teknolojileri distribütörlüğümüz ile bu alandaki mevcut yatırımlarımıza hız kazandırdık. Özellikle Hytera PNC 370 BasKonuş ve PNC 550 El Terminali  sistemli telsiz modellerimiz ile Haberleşme ve Telsiz teknolojileri pazarındaki yatırımımızı arttırdık. Ve arttırmaya devam edeceğiz.”

Denge Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri olarak 21 yıldır sektöre öncülük ediyorsunuz. Peki Kiralama hizmetlerinizden de bahseder misiniz?
Kiralama hizmetleri,  Denge Elektronik için önemli bir hizmet koludur. Ülkemizde yüksek güvenlik gerektiren ulusal ve uluslararası üst düzey organizasyonlarda ilk tercih edilen firma olma gururunu her zaman yaşamaktayız. 
G20 Liderler Zirvesi, Dünya Ralli Şampiyonası, Shakira Konseri, Dünya İnsani Zirvesi, TeknoFest, Nato Zirvesi, Samsun ve Mersin Olimpiyatları gibi Türkiye’nin ev sahipliğini üstlendiği tüm büyük organizasyonlarda Denge Elektronik olarak, tercih edilen, davet edilen ve güvenliği bize emanet edilen bir firma olmaktan dolayı ülkemiz adına gurur duyuyoruz.
Denge Elektronik geniş ürün yelpazesi ve ürün stoğuna sahip envanteri ile sorunsuz hizmetler veren yenilikçi, müşterileri için her zaman ileri teknolojileri kullanan, güçlü bir yapıya sahiptir. 

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına uyguladığınız stratejiler nelerdir? Gelecek dönem hedeflerinizden bahseder misiniz?
Hizmetlerimizde en yeni teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyetini hedeflemekte, tüm Türkiye sathına yayılmış bayii ağımız ve satış sonrası geniş teknik destek ekibimiz ile işbirliği içerisinde olduğumuz müşteri ve iş ortaklarımıza hızlı ve etkili hizmet sunmaktayız. Bu sebeple önümüzdeki dönemlerde de hedeflerimize sağlam adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.
Denge Elektronik geçtiğimiz sene itibariyle Hytera Haberleşme sistemlerinin distribütörlüğünü almış bulunmaktadır. Bu yöndeki yatırımlarımız genişleterek, her geçen gün müşterilerimize farklı iletişim seçenekleri sunmayı planlıyoruz.

arf

Yukarı