Ana içeriğe atla

aaa

Catering

GELENEKSEL MUTFAĞIN YENİ KİMLİĞİ: SHAMOR KARAKÖY RESTORAN

12.06.2019 - 13:44

ULUSAL MUTFAĞIN YENİ YORUMLARLA ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ HALİ, SÖMÜRGE ÖNCESİ GELENEKLERE DAYANAN OSMANLI, TÜRKMEN VE FRANSIZ MUTFAĞININ YENİ KİMLİK FORMUNU TEMSİL EDEN SHAMOR KARAKÖY RESTORAN HEM GÖZ HEM DE DAMAK ZEVKİNE HİTAP EDEN ZENGİN MENÜSÜ İLE MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI.

MAYANIN UZMANI PAKMAYA İLE ŞİMDİ MAYALI POĞAÇA VE MAYALI KEKLER ZAMANI

12.06.2019 - 12:16

MAYANIN UZMANI, TÜRKİYE VE DÜNYANIN LİDER GIDA MARKALARINDAN PAKMAYA, İNOVATİF ÜRÜNLERİNE YENİLERİNİ EKLEDİ. “KABARMAYAN KEK KALMASIN!” VE “PUF PUF POĞAÇALAR” MOTTOSU İLE YOLA ÇIKAN PAKMAYA, DÜNYADA İLK KEZ GELİŞTİRİLEN MAYALI POĞAÇA VE MAYALI KEK HARÇLARIYLA MUTFAKLARA YENİ BİR SOLUK GETİRİYOR.

İLK GÜNKÜ HEYECANLA MESLEĞİMİ İCRA EDİYORUM

10.05.2019 - 10:44

FAIRMONT QUASAR ISTANBUL EXECUTIVE CHEF’İ SONER KESGİN: “AŞÇILIK SERÜVENİM ÇOK KÜÇÜK YAŞLARDA AİLEMİZİN PASTANESİNDE BAŞLADI. MUTFAKTA ÇALIŞTIĞIM USTALARIMIN AKSİNE BU İŞİN OKULUNU DA OKUMAMIN FAYDASINI ÇOK GÖRDÜM. İLK GÜNKÜ HEYECAN VE ÖĞRENMEYE OLAN AÇLIĞIMLA MESLEĞİMİ İCRA ETMEYE DEVAM EDİYORUM.”

SEKTÖRE TEK SEFERDE YAPILAN EN BÜYÜK YATIRIM KAYALAR’DAN

10.05.2019 - 10:43

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN KAYALAR, YENİ YERİNDE HİZMET VERMEYE BAŞLADI. MAKİNE VE FABRİKA YATIRIMLARININ 60 MİLYON TL CİVARINDA OLDUĞUNU SÖYLEYEN KAYALAR GENEL MÜDÜR YARDIMCISI EROL KAYA, “YÖNETİM VE ÜRETİMİN TEK ÇATI ALTINDA TOPLANDIĞI YENİ BİNAMIZ, SEKTÖRDE TEK SEFERDE YAPILAN EN BÜYÜK YATIRIM.” DİYOR.

REİS GIDA ‘PAYLAŞMAYA NİYETLİ’

10.05.2019 - 10:36

38 YILDIR BAKLİYAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN REİS GIDA, SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN BAŞLATTIĞI ‘NİYETLİYİZ’ PROJESİYLE RAMAZAN AYINDA HERKESİ YARDIMLAŞMAYA DAVET EDİYOR. “YEMEĞİNİ PAYLAŞMAK İÇİN SES VER” DİYEN REİS GIDA, PROJE KAPSAMINDA, BOŞ TABAĞA KAŞIKLA VURULAN ANIN VİDEOSUNUN #SESVER ETİKETİYLE YAPILAN HER PAYLAŞIM ADINA RESMİ YARDIM KURULUŞLARINA BAKLİYAT YARDIMI YAPACAK.

Subscribe to Catering

arf

Yukarı