Ana içeriğe atla

arf

Catering

BİLTUR CATERING: 25 YILLIK TECRÜBE VE PROFESYONELLİK

16.08.2018 - 10:25

PROFESYONEL EKİPLERİ TARAFINDAN KALİTE SİSTEMLERİ YÖNETİMİNE UYGUN VE SON TEKNOLOJİ KULLANILARAK HAZIRLANAN YEMEKLERİ BİRBİRİNDEN FARKLI SEKTÖRLERE ULAŞTIRDIKLARINI İFADE EDEN BİLTUR CATERING  GENEL MÜDÜRÜ SEZAİ SARIKCI, MUTFAKLARI ELVERİŞLİ OLAN FİRMALARA YERİNDE ÜRETİM HİZMETİ  DE VERDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

UFUK ÇAY, KALİTESİYLE ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

16.08.2018 - 10:24

DOĞAL YAŞ YAPRAĞI İŞLEYEREK YILDA 700 TON SİYAH ÇAY ÜRETTİKLERİNİ SÖYLEYEN UFUK ÇAY SAN. VE TİC. A.Ş ZİRAAT MÜHENDİSİ VE GENEL MÜDÜRÜ NUMAN SARI, ÇAY TARIMININ SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMASI İÇİN YAPILMASI GEREKEN ÇALIŞMALAR ÜZERİNE DE KONUŞTU.

ÜÇ LEZZET: HİZMET, LEZZET, MEMNUNİYET

16.08.2018 - 10:15

ÜÇ LEZZET CATERING’İN PATRONU HÜSEYİN ALKAN, MİSYONLARINI KALİTELİ HİZMET, EV YEMEKLERİ GİBİ LEZZETLİ ÜRETİM VE SÜREKLİ ARTAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLARAK ÖZETLİYOR.

FORA, DÜNYANIN EN BÜYÜK ENTEGRE ZEYTİN İŞLEME TESİSİ

16.08.2018 - 10:13

BALIKESİR HAVRAN’DAKİ FABRİKALARININ DÜNYANIN EN BÜYÜK ENTEGRE ZEYTİN İŞLEME TESİSİ OLDUĞUNU BELİRTEN FORA ZEYTİN GENEL MÜDÜRÜ EFE YAZICI, “ELEKTRİK ENERJİMİZİN BÜYÜK KISMINI ÇATIYA KURDUĞUMUZ PANELLERLE GÜNEŞTEN SAĞLIYORUZ. GELECEK NESİLLERE SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIM VE YAŞANABİLİR BİR DÜNYA BIRAKMAK EN BÜYÜK İDEALİMİZ.” DİYOR.

ÖKÜZ BURGER SINIRSIZ İÇECEK VE HOMEMADE KONSEPTİ İLE FARK YARATIYOR

16.08.2018 - 10:11

SINIRSIZ İÇECEK VE HOMEMADE BURGER LEZZETİ İLE DİĞER MARKALARDAN AYRILDIKLARINI İFADE EDEN ÇNK’S ÖKÜZ BURGER MARKA YARATICISI MUSTAFA UVER; İSTANBUL, İZMİR, BURSA VE ANKARA BAŞTA OLMAK ÜZERE DAHA BÜYÜK PAZARLARDA ŞUBELEŞEREK, 2019 YILI İÇERİSİNDE YURT DIŞINDA İLK ŞUBELERİNİ AÇACAKLARINI SÖYLEDİ.

NEVNİHAL, RESTORAN DEĞİL LOKANTA!

16.08.2018 - 10:09

LOKANTA NEVNİHAL KURUCU ORTAĞI BÜLENT DİLBAĞ, “KENDİ KÜLTÜRÜMÜZDEN BESLENMEK VE UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ TARİFLERİ GÜN YÜZÜNE ÇIKARMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK. SLOGANIMIZ ‘TOPRAKTAN MASAYA’. RESTORAN İSMİNİ DE BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE KULLANMADIK.”

Subscribe to Catering

yyy

Yukarı