Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Catering

HAZIR YEMEK SEKTÖRÜ CAN ÇEKİŞİYOR

17.12.2020 - 17:11

Hazır yemek sektörünün duayen isimlerinden Eski Yemek Sanayicileri Derneği Başkanı, Keyveni Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Çelik ile sektörün durumunu konuştuk. Yaşanan sıkıntıları her fırsatta dile getirmekten çekinmeyen Çelik, oldukça dertli. Son yıllarda büyüyen sorunlara bir de pandeminin eklendiğini belirten Çelik, “Şu an sektörümüz maalesef can çekişmekte.” diyor. İşte Çelik’in tespitleri:

PLASTPORT, GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLEN YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜNLER SUNUYOR

11.08.2020 - 17:33

Pandemiyle birlikte hazır yemek sektöründe plastik kaplara geçiş yaşanıyor. Sektörün öncülerinden Plastport by Kapp’ın ürünleri, bu noktada önemli avantajlar sağlıyor. Hem sağlık hem de maliyet açısından öne çıkan Plastport, ürünlerinde geri dönüştürülebilen yüksek kalite hammaddeleri tercih ediliyor.

CATERİNG MUTFAĞI NASIL KURULMALI?

11.08.2020 - 17:26

Makpa Dış Ticaret Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sözmen, catering mutfağının nasıl kurulması gerektiğini Hizmetix okuyucularıyla paylaştı.

 

HERKES KENDİ İŞİNİ YAPSIN EN İYİ YEMEĞİ BİZ ÜRETİRİZ

11.08.2020 - 16:59

TOBB Sanayi Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi, İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi Hüseyin Bozdağ ile endüstriyel yemeğin durumunu konuştuk. Herkesin kendi işini yapmasını isteyen Bozdağ, Milli Eğitim Bakanlığı’na şöyle seslendi: “Bir firma endüstriyel yemek üretiyorsa, işletmelere ve kamu kurumlarına bu hizmeti o firma vermeli. Hiçbir işletme ve kurum kendi yemeğini kendisi yapmamalı. Böylelikle güvenli ve sağlıklı yemek üretmiş olacağız.”

 

ENDÜSTRİYEL YEMEK SEKTÖRÜ COVİD’LE MÜCADELEYE HIZLICA ADAPTE OLDU

11.08.2020 - 16:50

Türkiye Yemek Sanayicileri Dernekleri Federasyonu (YESİDEF) Başkanı Sedat Zincirkıran, pandemi dönemine ilişkin sorularımızı cevapladı. Sektörün salgınla mücadeleye hızlıca adapte olduğunu belirten Zincirkıran, “Korona virüsten önce çok sıkı bir denetim içindeydik. Covid'i rahat atlattık. Salgın ile mücadeleye kendimizi çok hızlı bir şekilde adapte ettik. Hijyene dönük bütün tedbirler vardı sektörümüzde.” dedi.

PANDEMİ TABLDOTTAKİ ÖNCELİKLERİ DE DEĞİŞTİRDİ

16.07.2020 - 18:03

Koronavirüs salgınının getirdiği normalleşme süreci ile birlikte açılan fabrikalara, evlere taşınan ofislere dönüşler başladı. Bu kapsamında gözler işyeri yemekhanelerine çevrildi. Catering hizmetlerinde yaşanan değişimi BCC Catering Genel Müdürü Vedat Uluğ ile konuştuk.

MÜKEMMEL OPERASYON KALİTESİ

12.11.2019 - 15:55

Başarılarının sırrı yenilikçilik ve takım çalışması olduğunu belirten G4s Ülke Müdürü Kağan Gümüş, “Teknolojiye sürekli yatırım yapıp sunduğumuz ürün ve hizmetlerdeki gelişmeyi de sürekli kılarız.” diyor.

Subscribe to Catering

GALATA

Yukarı