Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Güvenlik

YANGINA KARŞI DEKA MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİYLE GÜVENDESİNİZ

17.12.2020 - 17:16

Yangın güvenlik sistemleri alanında tecrübesi ve profesyonel çözümleriyle ses getiren Deka Mühendislik, hem yurtiçi hem de yurtdışında önemli projelere imza atan global bir firma. Kurdukları sistemlerle yangın riskini bertaraf edip can ve mal kaybının önüne geçtiklerini belirten Deka Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Makine Mühendisi Özdemir Erkantar ile hizmetlerini konuştuk.

AR-GE 250’YE SAVUNMA DAMGASI

12.11.2020 - 10:05

Turkishtime tarafından hazırlanan “Ar-Ge 250” araştırmasına göre 2019 yılında en fazla Ar-Ge harcaması yapan şirket TUSAŞ oldu. Ar-Ge 250 Araştırması’nın ilk 10’unda savunma ve havacılıktan 5 şirket yer alırken ilk 50’de ağırlığını hissettiren sektör yine savunma sanayii oldu. Araştırmada savunma sanayinin yıldızları ASELSAN ve ROKETSAN, TUSAŞ’la birlikte ilk üçte yer alan isimler oldu.

MİLLİ SİHA'LARA YENİ MÜHİMMATLAR GELİYOR

12.11.2020 - 10:01

Türkiye'nin geliştirdiği silahlı insansız hava araçlarında (SİHA) başarıyla görev yapan, ihracat başarısı da yakalayan mini akıllı mühimmat (MAM) ailesi, gelecek dönemde genişleyip yeni kabiliyetler kazanacak, farklı platformlarda da kullanılabilecek.

RİSK İLETİŞİMİ YÖNETİMİ İLE VİRÜSE GEÇİT VERMEDİK

16.07.2020 - 17:50

Pandemi döneminde verdikleri hizmetleri konuştuğumuz Genser Güvenlik Sistemleri Operasyon Direktörü Alpaslan Edgü, “Bu süreçte “Risk İletişimi Yönetimi” kavramını hızla hayata geçirdik ve ayrıca bir operasyon merkezi hazırlayarak tüm paydaşlarla iletişimin bu merkezden yürütülmesini sağladık.” ifadelerini kullandı.

TEPE MOBİL UYGULAMASIYLA ACİL YARDIM HİZMETLERİNE ÜCRETSİZ ULAŞIM

16.07.2020 - 17:32

Tepe Güvenlik, Covid-19 salgınında en büyük risk grubunu oluşturan 65 yaş üstü bireylere ve sağlık çalışanlarına yönelik örnek bir uygulama hayata geçirdi. Tepe Güvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, “Tepe Güvenlik Mobil uygulamasında sunulan acil durum butonları sayesinde itfaiye ya da kolluk kuvvetlerinin desteğine yönelik hizmetlere en hızlı şekilde ve ücretsiz olarak ulaşmak mümkün.” dedi.

ULUSAL ÖZEL GÜVENLİK, SON TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLER SUNUYOR

16.07.2020 - 17:23

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın güvenlik yönetimini üstlenen Ulusal Özel Güvenlik’in CEO’su Bedri Güntay ile verdikleri hizmet hakkında konuştuk. Bin kişilik bir güvenlik personeliyle hizmet verdiklerini söyleyen Güntay, “Yetkin personellerimiz ve son teknoloji donanımımız ile önemli noktalarda hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz.” dedi.

Subscribe to Güvenlik

GALATA

Yukarı