Ana içeriğe atla


BANNER

Güvenlik

SECURITAS’TAN SEKTÖRDE BİR İLK: GÜVENLİK YÖNETİM SİSTEMİ

17.02.2020 - 16:11

Güvenlikte bilgi lideri Securıtas, sektörde bir ilke daha imza atarak hizmetleri arasına Güvenlik Yönetim Sistemi’ni de ekledi. Güvenlik organizasyonunda ihtiyaç duyulabilecek tüm yasal düzenlemeleri ve talimatları içeren Güvenlik Yönetim Sistemi ile şirketlere operasyon sırasında gerekli tüm yönlendirmeleri kapsayan özel bir kılavuz ve yol haritası oluşturuluyor.

GÜVENLİK SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ VIPSEC

17.02.2020 - 16:01

Seçkin kadrosu, yılların verdiği tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışını benimsediklerini belirten VIPSEC firma sahibi Saim Özkan, “Dünya çapındaki kuruluş ve kişiler başta olmak üzere ülkemizde yapılan en üst düzey organizasyonlara güvenlik hizmeti vermiştir.” diye konuştu.
 

TÜRKİYE’NİN İŞ SAHA’SI

17.02.2020 - 15:59

Yerli ve milli savunma ve havacılık sanayi için önemli bir iş birliği platformu olan SAHA EXPO 2020, 25-28 Mart tarihleri arasında savunma sanayinin dev firmalarının ve kurumlarının katılımı ve sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Türkiye, yerli ve milli savunma sanayiindeki başarılarını bu fuarda sergileyecek.

TÜRKİYE SAVUNMA SANAYİİ ALANINDA GELİŞİYOR VE BÜYÜYOR

17.02.2020 - 15:53

SAHA İstanbul Genel Sekreteri İlhami Keleş: “Türkiye artık kendi piyade tüfeğini, yerli İHA’larını SİHA’larını, yerli helikopterini, zırhlı kara araçlarını savunma sanayinde kullanılan pek çok stratejik öneme sahip sistemleri ve yazılımları geliştiren bir ülke haline geldi.”

ALTAY ANA MUHAREBE TANKI

17.02.2020 - 15:34

ALTAY’ın yeni jenerasyon diğer tanklara göre en büyük avantajlarından biri, konsept tasarım aşamasından itibaren bugünün ve geleceğin görev şartları ve tehditleri göz önünde bulundurularak tasarlanmasıdır. ALTAY, kusursuz hareket kabiliyeti, üstün ateş gücü ve beka özelliklerin ile geleceğin muharebe sahasının en kritik unsurlarından biri olacaktır.
 

Subscribe to Güvenlik

arf

Yukarı