Ana içeriğe atla


BANNER

Güvenlik

SAVUNMA SANAYİİ İLK KEZ 10 MİLYAR DOLAR CİROYU AŞTI

29.04.2020 - 10:30

Son yıllarda hızlı bir çıkış temposu yakalayan savunma ve havacılık sanayii, 2019'da ilk kez 10 milyar dolarlık ciro büyüklüğünü aştı. Sektörün cirosu bir önceki yıla göre yüzde 24,3 artışla 10 milyar 884 milyon dolara yükseldi.

PRONET, ÜCRETSİZ ACİL YARDIM DESTEĞİ SUNUYOR

25.04.2020 - 10:06

Koronavirüs tehdidiyle mücadele kapsamında kullanıcılarına tam destek veren Pronet, acil durum uygulaması “Pronet Panik Butonu”nu, 1 Temmuz’a kadar, tüm ülkenin kullanımına sunuyor. Daha önce yalnızca Pronet üyelerinin yararlanabildiği uygulamadan artık dileyen herkes, hem de ücretsiz olarak yararlanabilecek. Basıldığı anda hem Alarm Haber Alma Merkezi’ni devreye sokan, hem de kullanıcının yakınlarına SMS gönderen Pronet Panik Butonu, canlı operatör desteğiyle de gerekli polis, itfaiye ve ambulans ekiplerine yönlendirme yaparak size destek oluyor.

5 NESİL ÖNCE ÇIKTIĞIMIZ YOLCULUKTA SANAYİ DEVİNE DÖNÜŞTÜK

11.03.2020 - 16:04

Avrupa’nın en büyük silah üretim tesisinde faaliyet gösteren Sarsılmaz Silah, sektörün lider firmalarından. Son teknolojik sistemlerle üretim yaptıklarını söyleyen Sarsılmaz Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aral Aliş, “5 nesil önce çakmaklı tüfekle çıktığımız yolculukta, makinalı tabanca, piyade tüfeği ve makinalı tüfek üreten bir sanayi devine dönüştük.” diyor.

DÜNYANIN GÖZÜ SİHA’LARDA

11.03.2020 - 16:02

Türk üretimi Silahlı İnsansız Hava Araçları (SİHA), Suriye'nin İdlib kentinde düzenlenen operasyonlar kapsamında Esad rejimine büyük kayıplar verdirdi. Rejim güçlerini adeta sahadan silen yerli üretim SİHA'ların operasyon bölgesindeki başarısı dünya gündeminde de geniş yankı buldu.

3 BİN BAYİ AĞIMIZLA TÜRKİYE’NİN ‘GÜVENLİK ÇÖZÜMÜ’ OLDUK

11.03.2020 - 15:51

Han Elektonik Genel Müdür Yardımcısı Melis İnce Maden: “Türkiye genelindeki 3 bini aşkın bayi ağımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Ürün kalitemiz, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olmamız dolayısı ile pek çok firma tarafından tercih edilmekteyiz.”

 

SAVUNMADA DİJİTAL DÖNÜŞÜM

11.03.2020 - 15:48

"Savunma Sanayisinde Yerlileşme ve Millileşme Hareketleri" konulu bir konferansta konuşma yapan Alper Gerçek, savunmada dijital dönüşümün önemine vurgu yaptı: “Günümüzde teknolojiye sahip olan ülkeler söz sahibi oluyor, insan gücü olan değil teknolojik gücü olan ülkeler savaşları kazanıyor.”

SAVUNMA SANAYİ PROJELERİNDE TÜRK LOYDU İMZASI

11.03.2020 - 15:43

Türk Loydu Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu: “Türk denizciliğinin ve Türk sanayisinin gelişimine hizmet edecek tüm alanlarda ulusal bir kuruluş olduğumuzun bilincinde olarak yenilikçi ve geliştirici projelerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Türk bayrağının gittiği her yere hizmetlerimizi götürmek öncelikli hedefimizdir.”

Subscribe to Güvenlik

arf

Yukarı