Ana içeriğe atla

BANNER

MÜŞTERİLERİMİZ HER ZAMAN ÖN PLANDA

21.08.2019 - 09:57

MÜŞTERİLERİNİN HER ZAMAN KENDİLERİ İÇİN ÖN PLANDA OLDUĞUNA DEĞİNEN ÇEÇEN PLASTİK FİRMA SAHİBİ FİLİZ ÇEÇEN, “BİRİNCİ KALİTE HİZMET VEREREK VE MALIMIZIN ARKASINDA DURARAK MÜŞTERİLERİMİZİN HER TÜRLÜ TALEPLERİNDE YANLARINDAYIZ.” DEDİ.

Filiz Hanım, bize kısaca kendinizden bahseder misiniz?
Evliyim ve iki çocuk annesiyim. Uzun yıllar yaptığım araştırmalar sonucunda bu işe girdim. Türkiye’de böyle bir açık olduğunu fark ettim ve buna istinaden çeşitli ülkelerde araştırmalar yaptım. "Bu iş nasıl olur, nasıl ilerler, Türkiye'de nasıl bir yol alır?" diye 4-5 sene araştırdıktan sonra bu işe başlama kararı aldım. Bu şekilde de kariyer hayatıma devam ediyorum.  

Ürün gamınız hakkında bilgi alabilir miyiz?
Ürün gamımız plastik ve metal çöp konteynerleri ağırlıklı olarak devam ediyor. Bunun yanında farklı ürünlerimiz de var. Aynı zamanda yurt dışından getirdiğimiz ve ithalatını yaptığımız ürünlerimiz de var. Ama ağırlık Türkiye içinde üretimi yapılan ürünlerdedir.

Hangi sektörlerle çalışıyorsunuz?
Birçok sektör ile iş bağlantımız var. Bu sektörler genelde; oteller, hastaneler ve kurumsal firmalar oluyor.

Müşterileriniz sizi neden tercih etmeli?
Öncelikle ürünlerimiz 1. kalite ve gerçekten kaliteli ürünler. Hizmet sektöründe bir firma olarak müşterilerimiz her zaman bizim için ön planda. Birinci kalite hizmet vererek ve malımızın arkasında durarak müşterilerimizin her türlü taleplerinde yanlarındayız. Bizi tercih ettikleri için çok memnun kaldıklarını söyleyen birçok firma var. Çünkü her zaman malımızın arkasındayız. Her türlü eksikleri ve bir sıkıntıları olduğu zaman sürekli irtibata geçerek bize ulaşabiliyorlar, bu tercih edilebilirliğimizde çok önemli bir şey. 

arf

Yukarı