Ana içeriğe atla

medya

Finans

Girişimcilere destek programları Türkiye İş Bankası’ndan

12.10.2017 - 10:22

Çok yakın bir zamanda 93. kuruluş yıldönümlerini kutladıklarını belirten Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şencan, “Kuruluşundan bugüne kadar geçen 93 senede İş Bankası sadece rakamlarla değil, müşterileriyle kurduğu karşılıklı güvene dayanan ilişkisiyle ve yarattığı itibarla da ‘Türkiye’nin Bankası’ olma vasfını koruyor” dedi. 

KOBİ’lere hizmette sınır yok

06.09.2017 - 11:31

KOBİ bankacılığında “Hizmette Sınır Yoktur” yaklaşımıyla hareket eden Yapı Kredi, KOBİ’ler için değer yaratmak ve KOBİ’lerin sürdürülebilir gelişmelerini desteklemek amacıyla çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE KOBİ’LERE ODAKLANMAK VE BÜYÜMEK İSTİYORUZ

06.09.2017 - 11:28

“Albaraka Türk Katılım Bankası olarak, KOBİ’lere yönelik çalıştığımız birçok alan bulunmakla birlikte, finansman ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik özel ürünler geliştirmekteyiz” açıklamasında bulunan Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, “Bildiğiniz üzere KGF vasıtasıyla Hazine’nin verdiği destek ciddi talep gördü. Albaraka olarak verdiğimiz KGF destekli finansman hizmetlerinde ciddi bir başarı elde ettik ve önemli rakamlara ulaştık. KGF kredilerinin dışında dış ticaret ürün paketlerimiz, leasing ve DBS, en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor” dedi. 

“KOBİ’lere Hayat Deniz’de Güzel!”

06.09.2017 - 11:24

“DenizBank olarak her zaman KOBİ’lerimizin yanlarında olup, yürüttüğümüz çalışmalar ile hayatlarına olumlu yönde temas etme gayretimizi sürdürmekteyiz” açıklamasında bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Tayfur Geler, “KOBI’lerimize kredi tarafında mikro kredilerden yatırım kredilerine, dış ticaret kredilerinden altın kredilerine; ticari kart tarafında ise İşletme Kart gibi çok çeşitli ürün imkanları sunuyoruz” dedi.

İşletmenizi Türkiye Finans ile geleceğe taşıyın!

06.09.2017 - 11:23

“Ülkemiz ekonomisi içerisinde KOBİ’lerin önemini bilen ve bu konuda her dönem KOBİ’lere özel çözümler sunmaya gayret eden bir bankayız” diyen Türkiye Finans Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Murat Akşam, bankalarının toplam ticari finansman hacminin yüzde 50’sinin KOBİ  finansmanlarından oluştuğunu belirtti.

Subscribe to Finans

rize

 

Yukarı