Ana içeriğe atla

arf

Finans

KUVEYT TÜRK’ÜN XTM’LERİ İŞİTME ENGELLİLERE İŞARET DİLİNDE BANKACILIK HİZMETİ VERECEK

14.12.2018 - 18:14

Kuveyt Türk, şubeye gerek kalmadan tüm bankacılık işlemlerini video görüşme üzerinden self servis yapma imkânı sunan XTM konseptiyle müşterilerine sıra dışı bir bankacılık deneyimi yaşatıyor. Kuveyt Türk’ün yurt genelindeki XTM şubeleri; Türkçe, İngilizce ve Arapça’nın yanı sıra işaret diliyle de tüm bankacılık hizmetlerini sunuyor.

 

KUVEYT TÜRK’ÜN MİLLİ YAZILIMI BOA BANKACILIK PLATFORMU 20 ÜLKEDE KULLANILACAK

14.12.2018 - 17:49

Türkiye’nin iki Ar-Ge merkezine sahip tek bankası olan Kuveyt Türk’ün kurduğu Architecht teknoloji şirketi, yalnızca üç yılda ülkemizin büyük bir teknoloji ihracatçısına dönüştü. Aralarında Nijerya, Malezya, Endonezya ve Mısır’ın da bulunduğu 20 ülkedeki 60’tan fazla bankada, Kuveyt Türk’ün geliştirmiş olduğu bankacılık yazılımı kullanılacak.

 

TÜRKİYE FİNANS’TAN AVANTAJLI LEASING PAKETİ

13.11.2018 - 14:01

TÜRKİYE FİNANS, “UZMANINDAN LEASING” İSMİNİ TAŞIYAN AVANTAJLI LEASING PAKETİNİ PİYASAYA SUNDU. FİNANSAL KİRALAMA YAPMAK İSTEYEN FİRMALARA YÜZDE 1 KDV AVANTAJI SAĞLAYAN BANKA, SADECE LEASİNGE KONU OLAN ALANLARDA DEĞİL, TÜM YATIRIM ALANLARINDA TEK BİR PAKET HALİNDE FİRMALARI FONLAYABİLİYOR.

AKBANK’TAN İLK 9 AYDA 306 MİLYAR TL KREDİ DESTEĞİ

13.11.2018 - 13:49

AKBANK, KUVVETLİ BİLANÇOSU VE YURT DIŞINDAN SAĞLADIĞI KAYNAKLARLA EKONOMİYE DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR. AKBANK GENEL MÜDÜRÜ HAKAN BİNBAŞGİL, “GELİŞMEKTE OLAN ÜLKELERDEKİ DALGALANMALARA RAĞMEN YILIN ÜÇÜNCÜ ÇEYREĞİNDE DE GÜÇLÜ PERFORMANSIMIZI SÜRDÜRDÜK.” DEDİ.

VAKIFBANK, MOBİLDE TEMASSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLIYOR

13.11.2018 - 13:47

VAKIFBANK, MİLYONLARCA KULLANICISI BULUNAN MOBİL BANKACILIK UYGULAMASINDA ‘TEMASSIZ ÖDEME’ ÖZELLİĞİNİ AKTİVE ETTİ. KREDİ KARTI KULLANMADAN İŞLEM YAPMAYA İMKÂN TANIYAN BU ÖZELLİK SAYESİNDE ALIŞVERİŞLER HIZLANIP PRATİKLEŞECEK.

YAPI KREDİ MOBİL , BANKAMIZIN UZAKTAN KUMANDASI

13.11.2018 - 13:44

YAPI KREDİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI YAKUP DOĞAN: “SON İKİ YILDA ÇOK ÖNEMLİ ÜRÜNLERİ SEKTÖRE KAZANDIRDIK. BUNU YAPARKEN DE YAPI KREDİ MOBİL’İ ‘BANKANIN UZAKTAN KUMANDASI’ OLARAK KURGULADIK.”

TEB, KOBİ’LERİ GELECEĞİN KOŞULLARINA HAZIRLIYOR

08.10.2018 - 16:58

TEB KOBİ BANKACILIĞI KIDEMLİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI VE GENEL MÜDÜR VEKİLİ TURGUT BOZ: “KOBİ’LERİMİZİ GELECEĞİN KOŞULLARINA HAZIRLAMA ADINA TEB KOBİ AKADEMİ, TEB KOBİ DANIŞMANLARI PROGRAMI, TEB KOBİ TV GİBİ SEKTÖRDE FARK YARATAN HİZMETLER SUNUYORUZ.”

KATILIM BANKALARINA İLGİ ARTIYOR

14.09.2018 - 16:46

FAİZ HASSASİYETİNDEN DOLAYI MEVDUAT BANKALARINI TERCİH ETMEYEN BÜYÜK BİR KESİM OLDUĞUNU BELİRTEN ALBARAKA TÜRK GENEL MÜDÜRÜ  MELİKŞAH UTKU, KATILIM BANKALARINA OLAN İLGİNİN ARTTIĞINI İFADE ETTİ.

Subscribe to Finans

ff

Yukarı