Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Finans

KOBİ’LERİMİZE SAĞLADIĞIMIZ FİNANSAL DESTEĞİ ARTIRARAK SÜRDÜRECEĞİZ

18.03.2021 - 18:08

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Erhan Adalı: “2021 yılında da her zamanki gibi ekonomimizin işleyişine var gücümüzle katkıda bulunmaya devam ediyoruz. KOBİ’lerimize sağladığımız finansal desteği artırarak hem firmalara hem de faaliyet gösterdikleri sektörlere en iyi şekilde katkı sağlamayı ve çözümler üretmeyi hedefliyoruz.”

TÜRKİYE FİNANS, İNSAN ODAKLI DİJİTAL BANKACILIK VİZYONU İLE BÜYÜYOR

18.03.2021 - 17:46

Türkiye Finans Genel Müdür Vekili Murat Akşam: “Bankacılıkta kuralları değiştiren tüm gelişmelere ilk uyum sağlayan banka olarak uzaktan müşteri edinimiyle başlayacak yeni dönemde de insan odağından ayrılmadan sürdürülebilir büyümeyi önceliklendiriyor; dijitalleşme yatırımlarımızı artırarak Türkiye’nin en büyük ilk 10 bankası arasına girmeyi hedefliyoruz.”

EKONOMİNİN BÜYÜYÜP GELİŞMESİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYORUZ

18.03.2021 - 17:43

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek: “Türkiye İş Bankası olarak kuruluşumuzdan bugüne müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisi ve yarattığımız itibarla ülkemiz ekonomisinin büyüyüp gelişmesine katkı sağlamaya tüm varlık ve gücümüzle devam ediyoruz.

FİNANSMAN İHTİYACI BÜYÜMENİN GÖSTERGESİDİR

18.03.2021 - 17:41

Finansman ihtiyacının büyümenin bir göstergesi olduğunu ve bölge sanayicilerinin her daim finansmana ihtiyaç duyduğunu belirten Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, Şekerbank Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Çapançatal’ı misafir etti. Çapançatal, Şekerbank’ın sanayiciye desteğe hazır ve istekli olduğunu söyledi.

HALKBANK’TAN SEYAHAT ACENTALARINA FİNANSMAN DESTEĞİ

24.02.2021 - 13:13

Turizm sektörü, Covid-19’un neden olduğu küresel düzeydeki kısıtlamalar nedeniyle en çok etkilenen sektörlerden biri oldu. Sektörün yaşadığı sıkıntıları aşmak amacıyla Halkbank ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) arasında bir protokol imzalandı. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya tarafından imzalanan protokol uyarınca, TÜRSAB üyesi seyahat acentalarının finansman ihtiyaçları uygun şartlarla karşılanacak.

TOBB İLE HALKBANK KOBİ'LER İÇİN FİNANSMAN ANLAŞMASI YAPTI

17.02.2021 - 15:21

TOBB ile Halkbank arasında KOBİ'leri finansman açısından büyük ölçüde rahatlatacak yeni bir anlaşma imzalandı. Yaklaşık 1,5 milyon işletmenin yararlanabileceği anlaşma ile satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade imkanıyla ödeme esnekliği sunulacak.

FAST İLE 7/24 ANINDA VE HIZLI PARA TRANSFERİ

17.02.2021 - 14:57

Anlık ödeme uygulaması FAST Sistemi, vatandaşın kullanımına açıldı. Yeni sistemle farklı bankalardaki hesaplar arasındaki para transferleri saniyeler içerisinde, 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilecek. Kişiler ve işletmeler arasında 7/24, kolay ve hızlı ödeme yapılmasını sağlayacak FAST Sistemi daha az nakit kullanan bir topluma geçişte ve ekonominin dijitalleşmesinde önemli bir işlev görecek.

DÜNYA BANKASI’NDAN OSB’LERE 300 MİLYON DOLAR DESTEK

17.02.2021 - 14:52

Dünya Bankası, Türkiye’deki OSB’lere yeşil altyapı ve temel altyapı projeleri için 300 milyon dolarlık destek projesi başlattı. Projenin 10 milyon dolarlık kısmı eğitim merkezlerine yapılacak yatırımlar için kullanılacak.

Subscribe to Finans

GALATA

Yukarı