Ana içeriğe atla

BANNER

BABACAN HOLDİNG ‘’TÜRKİYE İÇİN KAZANÇ VAKTİ’’ KAMPANYASIYLA HERKESİ EV SAHİBİ YAPACAK

14.09.2018 - 09:58

EMLAK KONUT ÖNCÜLÜĞÜNDE BAŞLATILAN TÜRKİYE İÇİN KAZANÇ VAKTİ KAMPANYASI KAPSAMINDA BİR HAFTADA BİN 500 KONUT SATILDIĞI BELİRTİLDİ.

Güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandıran Babacan Holding, daha güçlü bir ekonomi için başlatılan ‘’Türkiye İçin Kazanç Vakti’’ kampanyasına Babacan Premium, Babacan Port Royal projeleriyle destek oluyor.

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yeniden canlandırılmasına yönelik atılan adımları her oşulda destekleyerek sektörde örnekle gösterilen Babacan Holding, ‘’Türkiye İçin Kazanç Vakti’’ kampanyasına 2 projesiyle katılıyor. Kampanya ile Küçükçekmece E-5 üzerinde, Atatürk Havalimanı  (yeni yapılacak olan Millet Bahçesi) karşısında hızla yükselen Babacan Port Royal ile Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan, ilk teslimlerin başlamakta olduğu bölgenin en prestijli projesi Babacan Premium’da her bütçeye hitap eden 2 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Projelerden daire almak isteyen yatırımcılar, yüzde 0 faizle 40 ay ya da yüzde 10 peşinat yüzde 0.98 faizle 120 ay taksitle ödeyebiliyor. Bugüne kadar sektöre kazandırdığı benzersiz kampanyalarla yatırımcıların güvenilir konuta kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan şirket, bu sayede her bütçeye özel bir yatırım fırsatı sunuyor.Emlak Konut öncülüğünde başlatılan Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyası kapsamında bir haftada bin 500 konut satıldığı belirtildi.

Konut sektörünü canlandırmak amacıyla başlatılan kampanya kapsamında peşinat yüzde 10 çekildi, peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yükselen konut kredi faizlerine rağmen kampanyaya katılan firmalar 120 ay vadede 0.98 faiz imkânı sunuyor.
Ayrıca, altın ya da dövizini bozdurup peşinat veren alıcılara kur garantisi veriliyor. Dev kampanya dahilinde 6. ayda kapatana yüzde 35, 1 yılda kapatana yüzde 25 indirim yapılıyor.

arf

Yukarı