Ana içeriğe atla

BANNER

Boyut Güvenlik Teknolojileri X-Ray ve Kapı Dedektörlerinde Söz Sahibi

15.03.2019 - 11:02

“2018 yılında uzmanlıklarımızı şirketler arası ayrıştırma kararı alarak ‘grup şirket’ modeline geçen firmamız, Boyut Şirketler Grubu olarak ticari hayatına devam etmektedir.”

Boyut Güvenlik Teknolojileri Genel Müdürü Okan Danyıldız, sorularımızı cevapladı.

Öncelikle Boyut Güvenlik’in hikâyesini sizin ağzınızdan dinleyebilir miyiz?
Boyut Güvenlik Teknolojileri, elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere 20 sene önce ticari hayatına adım atmıştır. Bu sürede birçok büyük projeye imza atmış, ülkemizin önde gelen proje firmalarından biri olmuştur. 2009’dan itibaren x-ray cihazları, üst arama dedektörleri, bomba ve sıvı patlayıcı tespit cihazları ve araç altı tarama sistemleri gibi ürünlerin distribütörlüklerini yapmaktadır. Marka yönetimine verdiği önemi yurt dışı ve yurt içi 20’ye yakın fuara katılarak göstermiş, pazarda ciddi bir yer edinmiştir. 2018’de grup şirket modeline geçen firmamız, Boyut Şirketler Grubu olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Çözümleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?
Elektronik güvenliğin tüm alanlarında müşterilerimize ürün tedarik edip hizmet sunabilmekteyiz. X-ray cihazları, kapı dedektörleri ve güvenlik bariyerleri ile ilgili keşif, projelendirme, entegrasyon, teknik servis, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Boyut Savunma Çevre Güvenlik Sistemleri, IP ve AHD Kamera Sistemleri, Akıllı Analiz ve Video Çözümleri, Yangın İhbar ve Söndürme Sistemleri, Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri, Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemi, Hemşire Çağrı Sistemleri, Intercom Sistemleri, Turnikeli Geçiş Kontrol ve Bariyer Sistemleri, HGS-OGS ve Plaka Tanıma Sistemleri, Kartlı Geçiş ve Parmak İzi Kontrol Sistemleri ve PDKS ürünlerini, ayrıca bu alanlarda keşif, projelendirme, entegrasyon, teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktadır. Grup şirketlerimizin en genç üyesi Boyut Alarm ise Hırsız Alarm Sistemleri alanında bireysel ve kurumsal kullanıcılara kiralama ve satın alma seçenekleriyle faaliyet göstermektedir. Boyut Alarm aynı zamanda 7/24 Alarm Takip Hizmeti sunmaktadır.

Boyut Güvenlik’in ilke ve politikaları nelerdir?
Son teknolojiyi müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sunmak. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından vazgeçmeyerek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak. Keşif aşamasında müşterilerinin fikir ve isteklerini dikkate alarak güvenlikten ödün vermeden en doğru projeyi ve alternatif çözümleri sunmak. Keşif sonrası hızlı bütçelendirme, hızlı montaj ve servis, samimi kurumsallık ve güvene dayalı ticaret anlayışını kendine başarının anahtarı olarak prensip edinmek. Başarıya giden yolda daha iyisini yapmak için kendimize meydan okumak.

Bayilikle çalışmalarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?
Öncelikle şunu düzeltmeliyim ki biz birlikte çalıştığımız firmaları bayimiz değil, çözüm ortağımız görüyoruz. 81 ilimizin yanı sıra Irak, Libya, Suriye, Mısır, Türkmenistan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Fas, Tunus, Nijer, Gabon ve Moritanya’da yaklaşık 300 çözüm ortağımız var. Bu organizasyonumuz hızla büyümekte. Bizim bayilikte bir ticari şartımız yok. Karşılıklı kazanç sağlamak ve uzun yıllar güvene dayalı bir proje ortaklığı içinde olmak isteyen, ilkeli duruşu olan tüm firmalarla çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.

arf

Yukarı