Ana içeriğe atla

medya

Bilişim & Yazılım

Dijitalleşmenin yolu “insan”a yatırımdan geçiyor

13.12.2017 - 14:23

Korn Ferry 14 ülkede, 5 ana sektör üzerinden detaylı araştırmalarla oluşturduğu Dijital Sürdürülebilirlik Endeksi sonuçlarını açıkladı. Araştırma sonuçları, şirketlerin liderlerin teknoloji odaklı hareket ettiklerini ancak sürdürülebilir dijitalleşmenin “olmazsa olmaz”ının insan olduğunu ortaya koydu.

Türkiye’de bir ilk…

13.12.2017 - 11:02

Türkiye’de ilk defa bir leasIng şirketi bünyesinde filo kiralama faaliyetlerine başlandığını söyleyen Deniz LeasIng Filo Kiralama Genel Müdür Yardımcısı Osman Menteş, “Bizimle büyüme yolculuğunda kol kola yürüyecek tecrübe ve kalitede olan, verilen sözlerin hep arkasında duran Estepe’yi iş ortağımız olarak seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz” dedi.

KOBİ’ler Turkcell farkını deneyimleyecek

13.12.2017 - 11:00

Turkcell olarak sağladıkları dijital ürünler ile KOBİ’lere çeşitli avantajlar sağladıklarını söyleyen Turkcell Ev&Küçük-Orta Ölçekli İşletmeler Satış Direktörü Ceyhun Özata, “Hedefimiz bir KOBİ’nin tüm işlemlerini yapabileceği, zaman kaybetmeden kolaylıkla kullanabileceği dijital bir platform oluşturmak” dedi.

5 yıllık Ar-Ge çalışması ve 5 milyon TL’lik yatırım

13.12.2017 - 10:59

Kurumların ihtiyacını yüzde 100 karşılayacak kabiliyete sahip Octopod’u yakından tanımak ve firmanın faaliyetleri hakkında bilgiler almak için Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Balo ve Genel Müdürü Burç Pekmezoğlu görüştük. Balo bizlere Octopod’u tanıtırken, firmanın hedefleri noktasında Pekmazoğlu söz aldı.

KOBİ’lerin dijital danışmanı Yellow Pages!

13.12.2017 - 10:58

Mağazasının, işyerinin ziyaret edilmesini isteyen, müşterilerinin kapısından içeri girmesini isteyen her KOBİ’nin internette bulunması gerektiğini söyleyen Yellow Pages Genel Müdürü Serhad Akkoç, “Hedefimiz Türkiye’de mobil uyumlu, güvenilir bir web sitesi olmayan KOBİ bırakmamak” diye belirtti.

Sezinsoft ile yeni nesil harita katmanlı çözümler

13.12.2017 - 10:53

Sadece uzmanlaştıkları konularda yazılımlar gerçekleştirdiklerini belirten SezinSoft Genel Müdürü Yılmaz Keskin, bu anlayışın kendilerini daha ilerici yaptığından söz ederken, uzmanlaştıkları harita katmanlı yazılımlar hakkında da bilgiler verdi.

Estonya, Avrupa’nın siber gücü olmayı hedefliyor

12.12.2017 - 11:34

Neredeyse her işlemin online yürütüldüğü bir dijital devrimi hayata geçiren Estonya, Avrupa’nın siber gücü olmayı hedefliyor. Çok uluslu ve çok dilli bir kültürde birbirinden farklı girişim fikirlerine ev sahipliği yapan Estonya’nın, Türkiye ile ticari ilişkileri de artmaya başlıyor.

Subscribe to Bilişim & Yazılım

rize

 

Yukarı