Ana içeriğe atla

reklam

İletişim

Vodafone’dan iş dünyasına ‘Gigabit Toplumu’ çağrısı

20.01.2017 - 10:46

Vodafone ve Arthur D. Little işbirliğiyle hazırlanan “Gigabit Toplumu’na Doğru” başlıklı rapora göre, Gigabit Toplumu sayesinde daha iyi bir eğitim ve sağlık sistemi kurmak, daha güvenli bir ortam sunmak, pozitif sosyal etki yaratmak, çevrenin korunmasına yardımcı olmak ve istihdamı artırmak mümkün olacak.

İŞLETMELERE MALİYET AVANTAJI

17.01.2017 - 14:02

Xerox Türkiye Ofis Ürünleri Pazarlama Müdürü Erhan Aslantürk, “Bulut ve mobil çalışma platformlarını destekleyen son teknoloji ofis cihazlarımızla işletmelerin yüzde 30’a varan oranlarda maliyet tasarrufları yapmasını sağlıyoruz” diyor.

DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE STRATEJİK İŞBİRLİKLERİ...

17.01.2017 - 13:56

Red Hat Türkiye Genel Müdürü Haluk Tekin, dijital dönüşümün, soyut bir kavram olmaktan çıkıp müşterileriyle ciddi anlamda stratejik işbirlikleri kapsamında iş yaptıkları bir alan haline geldiğini ifade ederek, “Red Hat olarak, Türkiye’deki ekibimiz ve iş ortaklarımızla, finans ve telekom sektörleri ağırlıklı olmak üzere IaaS ve PaaS yapılarının kurulmasında, bulut ve sanallaştırma yönetimi projelerinde müşterilerimize açık kaynak yazılımları sağlıyor ve bunlarla ilgili danışmanlık ve eğitim hizmetleri veriyoruz. Ayrıca, stratejik BT yatırımları planlayan ve bu çerçevede bulut altyapılarını geliştirmek isteyen kamu kuruluşlarının da artan ilgisiyle karşılaşıyoruz” dedi.

SaaS modeli ön plana çıkacak

17.01.2017 - 13:54

NetApp Ankara Bölge Müdürü Burak Koç, 2017’de SaaS modelinin bulut harcamalarında daha da öne çıkacağı bir yıl olmasını beklediklerini söyleyerek, “İlerleyen yıllarda, seçeneklerini artırmak isteyen çok daha fazla işletme, kendilerini tek bir tedarikçiyle sınırlandırmayacak hibrit bulut arayışlarına girecek.

SİBER GÜVENLİK...

17.01.2017 - 13:53

Metric Genel Müdürü Gökhan Arıksoy,  siber güvenliğin son 20 yıldır büyük bir değişimden geçtiğini söyleyerek, “90’lı yıllarda güvenlik duvarının içerisinde kalan her şey güvenilir, dışında kalanlar ise güvensiz olarak görülüyordu.

Turkcell’in dijital dergi platformu Dergilik 250 dergiye ulaştı

27.12.2016 - 15:58

Turkcell’in akıllı telefon ve tabletlere özel geliştirdiği Dergilik uygulaması, yenilenen arayüzü ve zenginleştirilen içeriği ile tüm Türkiye’nin kullanımına sunuluyor. 85 yayıncıdan 250 derginin yer aldığı yeni Dergilik’te okunma sayısı aylık 750 bine ulaşıyor. Diğer operatör müşterilerinin de akıllı cihazlarına yükleyebildiği Dergilik, Turkcell’lilere 5GB ek mobil internet paketi de sunuyor.

BİLGİYİ ÜRETMELİYİZ

15.12.2016 - 16:49

Bilişim Zirvesi’16 - ICT Summit etkinliği bu yıl “Dijital Evrim ile Endüstri 4.0” ana temasında ve “Kaçış Yok!” mottosu ile 22-23 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Zirvenin açılışına katılan Başbakan Binali Yıldırım, sektöre ve Türkiye’nin bilişim sektöründe geldiği noktaya dair önemli açıklamalarda bulundu.

1 MİLYON MÜŞTERİ...

15.12.2016 - 16:48

Turkcell Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan, tüm zorluklara rağmen 1 milyon müşteriye ulaştıklarını söyleyerek, “Fiber yatırımlarına Turkcell yön veriyor. Türkiye’de toplam fiber kullanıcılarının yüzde 88.6’sının Turkcell Superonline’ın bulunduğu yerlerde olduğunu görüyoruz” dedi.

ŞİRKETLERE DİJİTAL FORMÜL

15.12.2016 - 16:45

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, “Vodafone olarak 30 yılı aşan global deneyimimizle, Türkiye’de dijitalleşmek isteyen her şirketin yanındayız. Accenture işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz Yarına Hazırım Platformu ile Türkiye’de işletmelerin dijital haritasını çıkarıyoruz. Şirketlere Dijital Dönüşümlerini gerçekleştirebilmeleri için ihtiyaç duyacakları ‘dijital formülü’ sunuyoruz” dedi.

Subscribe to İletişim

reklam

Yukarı