Ana içeriğe atla

aaa

Bilişim & Yazılım

GELECEKTE BİLİŞİM KONFERANSI’NDA GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ KONUŞULDU

10.05.2019 - 12:21

TÜRK BİLİŞİM SEKTÖRÜNÜN EN GENİŞ TABANLI DÜŞÜNCE TOPLULUĞU BİLİŞİMCİLER VE BİLİŞİM GRUBU DESTEĞİYLE TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI DİJİTAL DÖNÜŞÜM PLATFORMU OLAN SMART FUTURE FORUM TARAFINDAN DÜZENLENEN GELECEKTE BİLİŞİM KONFERANSI, BİLİŞİM SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN ŞİRKETLERİ VE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

IASDB İLE GELECEĞİN ALTYAPISINI OLUŞTURDUK

10.05.2019 - 12:18

YAZILIM DİLİ TROIA PLATFORMU’NUN ARDINDAN ŞİMDİ KENDİ VERİTABANINI DA GELİŞTİREN IAS, ENDÜSTRİ 4.0’A İLİŞKİN ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR. IAS GENEL MÜDÜRÜ BAHTİYAR TAN, “IASDB, GELİŞTİRMEYİ PLANLADIĞIMIZ BİRÇOK YENİ ÖZELLİK VE SİSTEM İÇİN ALTYAPI NİTELİĞİNDE.” DİYOR.

PAROLANIZI TÜRKİYE’DE BİR İLK OLAN PASSGATE İLE SIFIRLAYIN

10.05.2019 - 12:15

TÜRKİYE’NİN 860. AR-GE MERKEZİ OLAN TEKNOLOJİ FİRMASI PEAKUP, 7 YILDIR BÜYÜK-KÜÇÜK TÜM İŞLETMELERİN VE ÇALIŞANLARIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRAN ÜRÜNLER GELİŞTİRİYOR. BU ÜRÜNLERDEN BİRİ DE PASSGATE. YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET TOPRAKÇI, “PAROLA SIFIRLAMA İŞLEMLERİ, TÜRKİYE’DE BİR İLK OLAN PASSGATE YAZILIMIMIZLA HIZLI, KOLAY VE GÜVENİLİR BİR İŞLEM HALİNE GELİYOR.” DİYOR.

MVZ BİLİŞİM, MARKANIZI YOLDAN ÇIKARMAYA HAZIR!

10.05.2019 - 12:07

GOOGLE ARAMA OPTİMİZASYONU ‘SEO’ ALTYAPISIYLA MAKSİMUM FAYDA SAĞLAYABİLECEK PROFESYONEL BİR TEKNOLOJİK FİRMA OLDUKLARINI SÖYLEYEN MVZ BİLİŞİM HİZMETLERİ CEO’LARI AYTEKİN BAYSEL VE ŞEMSETTİN KALIN, “SEKTÖRDEKİ TECRÜBE VE BİRİKİMLERİMİZLE KALİTELİ VE İSTİKRARLI ŞEKİLDE HİZMET VERİYOR, BİR KURUMSAL  WEB SİTESİNDE OLMASI GEREKEN TÜM ÖZELLİKLERİ FAZLASIYLA BÜNYEMİZDE BARINDIRIYORUZ.” DİYE BELİRTTİLER.

Gelecekte Bilişim Konferansı, bilişimin gündemini belirleyecek

23.04.2019 - 16:48

Gelecekte Bilişim Konferansı, ‘Gelecek Geliyor’ sloganıyla 27 Nisan Cumartesi günü SETA İstanbul Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Türkiye’nin en kapsamlı dijital dönüşüm platformu olan Smart Future Forum’un düzenlediği konferansta dijital ve akıllı sistemler, IoT, yapay zekâ, bulut bilişim, siber güvenlik ve büyük veri gibi geleceğin dünyasını şekillendiren teknolojiler konuşulacak.

 

DİJİTAL ALANDA KARİYER İÇİN 6 ÖNERİ

10.04.2019 - 14:49

E-TİCARETİN DİJİTALLEŞEN DÜNYADA EKONOMİNİN İTİCİ GÜÇLERİNDEN BİRİ OLMAYA DOĞRU ADIM ADIM İLERLEDİĞİNİ BELİRTEN DİJİTAL DÖNÜŞÜM DANIŞMANI VE ME CONSULTANCY KURUCUSU MURAT ERDÖR, BU ALANDA KARİYER YAPMAK İSTEYENLER İÇİN OLMAZSA OLMAZ NOKTALARI PAYLAŞTI.

Subscribe to Bilişim & Yazılım

arf

Yukarı