Ana içeriğe atla


BANNER

Bilişim & Yazılım

21. YÜZYIL ŞİMDİ BAŞLIYOR

09.04.2020 - 11:34

Koronavirüsün etkisiyle dünyada geleneksel rol ve modellerin bütünüyle değişeceğini belirten VSY Biotechnology CEO’su Dr. Fatih Ergin, “21. Yüzyıl şimdi başlıyor. Salgının, toplum sağlığının yanı sıra siyasal ve ekonomik yönden yeni politikalar, düzenlemeler ve uygulamalara neden olacağını öngörüyoruz.” dedi.

ESET’E EN İYİ KULLANILABİLİRLİK ÖDÜLÜ

06.04.2020 - 11:40

Bağımsız antivirüs inceleme kuruluşu AV-TEST, yıl boyunca test ettiği yenilikçi güvenlik çözümlerine ilişkin 2019 yılı ödüllerini duyurdu. Kurumlara yönelik ESET Endpoint Security yazılımı, 2019 En İyi Kullanılabilirlik Ödülü’nü aldı.

SİSTEM 9, ULUSLARARASI DSE APEX AWARDS’DA FİNALDE

05.04.2020 - 20:51

Sistem 9, Digital Signage Federasyonu’nun resmi sponsorluğunu yaptığı DSE Apex Ödülleri'nde finale kaldı. Las Vegas Convention Center’da 15-18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Digital Signage Expo (DSE) 2020 organizasyonunda 12 dalda Apex Awards sahiplerine verilecek.

EVDEN VE MASA BAŞINDA ÇALIŞANLARA ÖZEL EGZERSİZ YAZILIMI

05.04.2020 - 15:13

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok şirket, sosyal teması azaltmak adına evden çalışma kararı aldı. Evden çalışan birçok kişi ise masa başında uzun saatler geçirirken, gün içerisinde hareketsiz kalabiliyor. TürkGüven, tüm sorunları ortadan kaldıran Pergono yazılımını hayata geçirdi.

KOBİ’LERİN UYGULAMASI GEREKEN 8 SİBER GÜVENLİK ADIMI

25.03.2020 - 10:30

IT güvenliğine yıllık 1000 dolardan daha az harcama yapıldığı düşünülen KOBİ’lerin karşılaştığı saldırılar, büyük şirketlerden farklı olmuyor. KOBİ’lerde siber güvenlik önlemlerinin artırılması gerektiğine dikkat çeken Komtera Teknoloji Kanal Satış Direktörü Gürsel Tursun, siber güvenlik alanında KOBİ’lerin uygulaması gereken 8 önemli adımı sıralıyor.

ENDÜSTRİNİN LİDERİ TÜRKİYE

11.03.2020 - 11:27

Rockwell Automation Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Bölge Direktörü Sebastien Grau: “ Türkiye otomotiv, lastik, yiyecek ve içecek alanlarında lider bir konumda.”

CaniasERP KÜRESEL PAZARDA ETKİNLİĞİNİ ARTTIRDI

11.03.2020 - 11:23

IAS Genel Müdürü Gözde Erdinç ile kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımlarının firmalara kazandırdığı avantajları konuştuk. Türkiye’de ERP sektörünün gidişatından da bahseden Erdinç, bu konuda bilincin hızla arttığını, IAS olarak bu yönde çalışmalar yürüttüklerini söylüyor. caniasERP’nin, farklı ülkelerde yürütülen projeler sayesinde sürekli geliştiğini ifade eden Erdinç, küresel pazarda emin adımlarla yol aldıklarını vurguluyor.

ERP YAZILIMLARINI BULUT TEKNOLOJİSİYLE KOBİ’LERİN HİZMETİNE SUNUYORUZ

11.03.2020 - 11:19

DİA Yazılım Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Suha Onay: “Diğer yazılımlardan farklı olarak ERP yazılımlarını ‘bulut’ teknolojisiyle KOBİ’lerin beğenisine sunuyoruz. Böylece işletmeler hem ERP altyapı maliyetlerini azaltıyor hem verilerini güvenle koruyor hem de firmalarını bulut teknolojisi ile her yerden yönetebiliyorlar.”

CPM’DEN SEKTÖREL ÇÖZÜMLERDE TEKNOLOJİK İNOVASYON ATAĞI

11.03.2020 - 11:12

CPM Yazılım, aksesuar üretimi yapan fabrikaların iş süreçlerini en az maliyetle yürütebilmeleri için harekete geçti. Sundukları Aksesuar Çözümü’nün önemine vurgu yapan CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut, “CPM Yazılım olarak firmaların ihtiyacı olan tüm bilgi akışına ve raporlamalarına doğru ve hızlı şekilde ulaşabilmelerini sağlayacak ürün yelpazesi sunuyoruz.” diyor.

Subscribe to Bilişim & Yazılım

arf

Yukarı