Ana içeriğe atla

reklam

 

sunrise

İletişim

4.5G’nin birinci yılında Turkcell TV+ cepte ve tablette lider

24.03.2017 - 11:51

Türkiye’de TV izleme deneyimini yeniden tanımlayan Turkcell’in televizyon platformu TV+, 4.5G’nin itici gücüyle kullanıcı sayısında büyümeye devam ediyor. Bir önceki seneye göre kullanıcı sayısını ikiye katlayan TV+, küçük ekran televizyon yayıncılığında lider konumuna geldi.

Turkcell sözünü tuttu dış ticarette yerel paraya geçti

14.03.2017 - 10:20

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yatırımların Türk Lirası ile yapılması yönündeki çağrısı üzerine Turkcell, özel sektöre öncü olacak bir adım daha attı. Turkcell ülke menfaatleri doğrultusunda, yabancı para cinsindeki yatırım harcamaları, kira sözleşmeleri ile ürün ve hizmet alımlarını Türk Lirası ve yerel para birimlerine çevirmeye başladı. Dış ticaretteki ilk açılımını ise önemli iş ortaklarından Huawei ile yerel para birimi cinsinden ilk satın alma işlemini yaparak gerçekleştirdi.

En fazla ülkede en uygun koşullarla konuşturan operatör Turkcell

10.03.2017 - 17:14

Turkcell’lilerin tarifeleri tam 66 ülkede geçerli 

Kurulduğu günden bu yana yurtdışında yaygın bir uluslararası dolaşım alanı sunan Turkcell, müşterilerini en fazla ülkede, en uygun koşullarla konuşturuyor.
200’den fazla ülkede uluslararası dolaşım hizmeti sağlayan Turkcell,  abonelerine 66 ülkede günlük 14,90 TL ek ödeme yaparak “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” avantajından yararlanma imkanı sunuyor.
 

İş yapış biçimleri köklü bir değişim geçiriyor

07.03.2017 - 13:53

IBM Türk Dijital Dönüşüm Lideri Maja Barel, “Dijital dönüşüm olarak adlandırılan bu süreç içerisinde Türkiye pazarında iş yapış biçimleri köklü bir değişim geçiriyor. Şirketler, küresel rekabette var olmak ve müşteriler tarafından tercih edilmek için kişiselleştirilmiş çözüm ve ürünler elde etmek için önemli adımlar atıyor” dedi.

DIGITAL PLANET SEKTÖRDE LİDER

07.03.2017 - 13:51

DIgItal Planet CEO’su Şerif Beykoz, “DIgItal Planet olarak şu anda elimizde yaklaşık 5 milyar fatura var. Ayda 70-80 milyon fatura çekiyoruz. Bu da bizi sektörde liderlik pozisyonuna getiriyor” dedi. 

DİJİTAL TEKNOLOJİLER FARK YARATIYOR

07.03.2017 - 13:49

MT Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Abdullah Sancak, “Üretimden pazarlamaya, hizmet sektöründen operasyona kadar birçok iş kolunda dijital teknolojiler fark yaratıyor” dedi.

TURKCELL’DEN REKABETÇİ ÇÖZÜMLER

07.03.2017 - 12:26

Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz, “Turkcell olarak birçok alanda inovatif ürünlerimiz ve servislerimizle küresel ölçekte rekabet eden çözümler geliştiriyoruz” dedi.

KOBİ’LERE DİJİTAL FORMÜL

07.03.2017 - 12:24

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, “KOBİ’lerin ihtiyaçlarını öğrenmelerini sağlayan Dijitalleşme Endeksi araştırmamız, Türkiye’de büyükten küçüğe tüm işletmelerin hızla değişen pazar koşullarına adapte olmasına yardımcı olmayı hedefliyor. Yarına Hazırım girişimimizle de şirketlere dijital dönüşümlerini gerçekleştirebilmeleri için ihtiyaç duyacakları ‘dijital formülü’ sunuyoruz” dedi.

EVİNİZİN BEKÇİSİ OLALIM...

07.03.2017 - 12:22

Mresco Türkiye Ceo’su Oya Zingal, “Önceliğimiz yatırımcımızın rahatlığı ve aileleriyle birlikte yaşayabilecekleri güvenli ve konforlu yaşam alanları üretmek. ‘Evinizin Bekçisi Olalım’ diyerek onların hayatlarına katacak birçok kolaylık sağlıyoruz. Dönemsel kiralama sistemimizle yatırımlarına değer kazandırıyoruz” dedi.

Subscribe to İletişim

rize

 

Yukarı