Ana içeriğe atla

FFF

 • bbb
  BigChefs CEO Cenk Akın
  MEMNUN EDEBİLDİĞİNİZ MÜŞTERİLER MARKA İMAJINIZI GÜÇLENDİRİR

  Eğer markaysanız işinizi bir bütün olarak en iyi şekilde, layığıyla yapıyorsunuz; olduğunuz alanda farklılık yaratıyorsunuz demektir. Markanın sürdürülebilir olması için her zaman tercih edilecek bir şeyler yapmalısınız. Trendleri ana madde olarak kullanmak değil onları yaptığınız işe harmanlayarak kullanmanız gerekli. 

 • Kayıtlı Elektronik Posta, e-İmza, e-Tebligat, e-Fatura / Arşiv Fatura ve e-Defter gibi hizmetler ile şirketlerin dijitalleşmesini sağlayan Türkiye’nin ilk özel kurumu olan Türkkep, e-Maliye paketleri ile pek çok avantaj sunuyor. 

 • Gelir İdaresi Başkanlığı’nın liderliğinde giderek hızlanan e-dönüşüm sürecinde yeni tebliğler ve güncellemelerle birlikte pek çok firma için yeni bir dönem başlıyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo, Logo müşterisi olsun olmasın tüm işletmelere dönüşüm sürecinde uçtan uca hizmet vererek, en kolay ve hızlı şekilde e-belge sistemlerine adapte olarak olmalarını sağlıyor. 

 • Pullman Istanbul Hotel hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
  Pullman Istanbul Hotel & Convention Center 403 oda, 2 restoran, 2 bar, 3 bin 500 metrekarelik spa & fitness merkezi ve her türlü talebe yanıt verebilecek kongre merkezi ile lüks ve rahatlığı bir arada sunan Accor zincirine bağlı 5 yıldızlı bir otel konseptidir. Ayrıca otelimiz Türkiye’ye Pullman konseptini getiren ilk oteldir. Pullman Istanbul Hotel her detayın düşünüldüğü şık ambiyanslı ortamıyla misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi sunmayı kendine misyon edinmiştir.

 • HANCILIKTAN OTELCİLİĞE UZANAN BİR SERÜVEN
  Otelcilik sektörüne girişinizden ve kendinizden bahseder misiniz?

 • İş dünyasının öncelikli tercihi olmak adına nasıl avantajlarınız var? 
  İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Bayrampaşa'da konumlanan Wish More Hotel İstanbul, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan kaliteli hizmetleri ve yenilikçi uygulamaları ile hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. İster metro ile, istenirse de araçla, otele kentin merkez noktalarından kısa süre içinde ve çok kolay şekilde erişilebiliyor. 

 • Bina yönetim teknolojilerinin hızla gelişmesi, her geçen gün yeni ürün ve çözümlerin sektöre merhaba demesini sağlıyor. Parmak izi okuma, iris okuma, yüz tanıma sistemi, acil durum senaryosu ve asansör entegrasyonu gibi modern binaların olmazsa olmazı haline gelen teknolojileri uçtan uca bir entegrasyonla hayata geçirmek verimlilik açısından kritik önem taşıyor.

 • Kuruluşunun 15. yılını kutlamaya hazırlanan Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. patenti kendisine ait yazılımı sayesinde ölçümlenebilir pazarlama faaliyetleri sunarak, perakende sektöründe yer alan markalara Perakende Takip Platformu (PTP) ile herkesten farklı ve bir o kadar da önemli bir katma değer sağlıyor.             

  SAHADAN CANLI YAYIN

 • Yıldız Holding Sürdürülebilirlik Platformu öncülüğünde geçtiğimiz yıl hayata geçirilen iki proje, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal tarafından Birleşmiş Milletler’e (BM) sunuldu. New York’ta düzenlenen “BM Yüksek Düzeyli Siyasi Forum”da yapılan sunumlarda, Türkiye’den seçilen 6 projenin ikisi Yıldız Holding ve Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Kerevitaş’ın projeleri oldu.  

  SÜRDÜRÜLEBİLİR VE KATMA DEĞERİ YÜKSEK ÜRETİM TEŞVİK EDİLDİ

 • 60 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Doğan Holding büyüme, verimlilik ve yenilikçilik odaklı çalışmalarına devam ediyor. Grubun büyüme stratejileri doğrultusunda, özellikle risk ve denetim konularına odaklanmak üzere Grubun CFO’su Ahmet Toksoy geçtiğimiz nisan ayında Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştı. Yeni isim atanana kadar CFO’luk görevini de sürdüren Toksoy, CFO ve Mali İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyeliği görevini, uluslararası ve halka açık yerel ve uluslararası şirketlerde 20 yılı aşkın deneyimi bulunan Bora Yalınay’a devretti. 

 • DÜNYA GENELİNDE EN ÇOK YATIRIM ALAN SEKTÖRLERE BAKILDIĞINDA İLK GÖZE ÇARPANLARDAN BİRİNİN YAZILIM OLDUĞUNU BELİRTEN ATİKER YAZILIM İŞ GELİŞTİRME UZMANI
  HAVVANA ÇAMURLU, ‘‘HEMEN HERKES DÜNYACA ÜNLÜ YAZILIM FİRMALARININ DUDAK UÇUKLATAN PİYASA DEĞERLERİNE ÇOK KISA SÜRELERDE ULAŞTIĞINI BİLİYORDUR.’’ DİYE KONUŞTU.
 • GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI (GİB), İŞLETMELERİN SATIŞ VE TAHSİLAT SÜREÇLERİNİN ELEKTRONİK ORTAMA TAŞINMASINI HEDEFLEYEN ‘’VERGİ USUL KANUNU’’ TEBLİĞİNİ 1 HAZİRAN TARİHİNDE YAYIMLADI. TEBLİĞDE YER ALAN “GÜVENLİ MOBİL ÖDEME VE ELEKTRONİK BELGE YÖNETİM SİSTEMİ’’ OLARAK ADLANDIRILAN MODELLEME İLE 1 EYLÜL 2019 TARİHİNDEN İTİBAREN KREDİ KARTI VE MOBİL OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN ÖDEMELER, GİB TARAFINDAN ONAYLI YENİ NESİL ÖDEME KANALLARI İLE YAPILABİLECEK.
 • SUNDUĞU HİZMETLERLE ŞİRKETLERİN E-DÖNÜŞÜM SÜRECİNİ HIZLANDIRAN TÜRKKEP, E-MALİYE ÇÖZÜMLERİ İLE PEK ÇOK AVANTAJ SAĞLIYOR.
 • İzibiz Ofis Operasyonları Başkanı Hüseyin Şimşek: “İzibiz’in sadece e-dönüşüme odaklı firma olması hem müşteriler nezdinde hem de ERP ve Yazılım Çözüm ortaklarımız nezdinde öncelikle güven tesis etmekte ve kaliteli bir entegrasyon ile sıkı bir iş birliği sağlamaktadır.”

arf

Yukarı