Ana içeriğe atla

rize

AHL

 

Lojistik

2003 yılından günümüze Ar-Ge projeleri yapıyoruz

20.06.2017 - 10:26

Xinerji Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. Kurucu Ortağı Erkan Durdağı, “Son 10 yılda lojistik operasyonlarının verimli yönetilmesi konusundaki farkındalık üst düzeye tırmandı. Büyük çapta ve karmaşık süreçleri içeren operasyonların yönetilmesi için bilgi birikimi sağlandı, bilgi teknolojilerine yatırım kapasitesi artırıldı. Bu doğrultuda firmamız sektörel Ar-Ge projelerine hız ve ağırlık verdi” diye konuştu.

LOJİSTİK HER GEÇEN GÜN ÖNEM KAZANIYOR

12.06.2017 - 17:26

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) Başkanı Emre Eldener, lojistik sektörünün gerek Türkiye’nin coğrafi konumu gerekse son yıllarda atağa geçen altyapı yatırımları ile her geçen gün önem kazandığını ifade etti.

OTOMOTİV SEKTÖRÜNE PARALEL BÜYÜYORUZ

12.06.2017 - 17:25

Araç Lojistikçileri Derneği (ARLOD) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ağaçlı, “Derneğimiz üyeleri, sektöre daha iyi hizmet verebilmek ve olası riskleri en aza indirmek için çekici ve oto taşıyıcı üniteleri belli periyotlarda ve sürekli yeniliyor, teknolojinin sektörümüze sunduğu tüm yenilikleri ve imkanları kullanarak, otomotiv sektörüne paralel olarak gelişimimizi sürdürüyoruz” diyor.

SKYAIR OLMAZ DENİLENİ YAPTI

12.06.2017 - 17:24

Almanya’nın Hahn Havalimanı’ndan, Umman’ın Muscat Havalimanı’na içleri petrol ve gaz endüstrisi ekipmanları ile doldurulmuş iki adet high küp konteynırı Ilyushin IL-76 nakliye uçağına limitlerle yükleyerek olmaz denileni yapan Skyair, konteynerların içindeki yükü emniyetli ve sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim ederek bir başka başarıya daha imza attı.

ENTEGRE LOJİSTİK HİZMETLERİ...

12.06.2017 - 17:17

Eksa Transport Firma Sahibi Ekrem Karaoğlu, “Hizmet stratejimiz; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerden, istenilen zamanda gerekli bütün ek hizmetleri sağlayarak teslim etmek üzerine kurulu. Alışagelmiş nakliyecilik kavramı dışında müşterilerimize entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz” diyor.

MARS LOGISTICS’TEN YATIRIMLARA DEVAM

12.06.2017 - 17:14

Mars Logistics Genel Müdürü Ali Tulgar, “Bu yılki hedef ve planlarımız doğrultusunda Temmuz ayında 30 milyon Euro’luk bir yatırımla Hadımköy’deki yeni lojistik merkezimizi hayata geçireceğiz. Türkiye’nin en büyük ve en genç olarak nitelendirilen filomuza da yenileme ve büyütme yatırımımız olacak” dedi.

Bedrettin Noyan Taşımacılık yatırıma ara vermiyor

12.06.2017 - 17:07

Bedrettin Noyan Taşımacılık Genel Müdürü Özgür Noyan, Avrupa ülkelerinin yanısıra Ortadoğu ülkeleri, Azerbaycan ve Gürcistan’a da taşıma yaptıklarını söyleyerek, “2017 yılında depolama alanı yatırımı yapmayı hedefliyoruz” dedi.

YENİ OSB’LERE LOJİSTİK DESTEĞİ

08.06.2017 - 12:37

Devlet teşvikiyle KOBİ’lerin İstanbul dışına taşınma sürecinde sona gelindi. Yeni kurulacak OSB’lerdeki lojistik faaliyetlerin aksamadan devam etmesinin öneminden bahseden Batu International Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Taner Ankara, bu bölgelerdeki çalışmalarına ağırlık vereceklerini açıkladı.

Subscribe to Lojistik

rize

 

Yukarı