Ana içeriğe atla

aaa

Lojistik

TRANSORIENT’TEKİ HEDEFİMİZ SÜREKLİ FARK YARATABİLMEK

10.05.2019 - 11:54

TRANSORIENT YÖNETİCİ ORTAĞI NİL TUNAŞAR: “TRANSORIENT’TE HEP FARKLI, SIRA DIŞI, YENİLİKÇİ VE DUYARLI BİR GELİŞİM GÖSTERDİK. BUNDAN SONRAKİ HEDEFİMİZ DE DÜNYADAKİ MÜTHİŞ DEĞİŞİM RÜZGÂRINI YAKALAYIP SÜREKLİ FARK YARATABİLMEK.”

LOJİSTİKTE DİJİTAL DÖNÜŞÜM

10.05.2019 - 11:52

ATC Lojistik Genel Müdürü Ayşem Ulusoy: “Dünya hızla dijitalleşiyor. Sektörümüzün çağa uyum sağlayabilmesi, zaman kaybetmemesi ve fırsatları ıskalamaması adına, özel ekibimle, sadece şirketimizi değil, tüm lojistik sektörünü kucaklayacak çok önemli dijital dönüşüm çalışmaları yaptık.”

İŞ HAYATIMDA BABAMI ÖRNEK ALIYORUM

10.05.2019 - 11:50

EKSA TRANSPORT YÖNETİM KURULU ÜYESİ ELİF KARAOĞLU: “TAŞIMACILIK UZUN YILLARDIR AİLE İŞİMİZ OLDUĞU İÇİN LOJİSTİK SEKTÖRÜ VE ÇEVRESİYLE BÜYÜDÜM. İŞ HAYATIMDA HER ZAMAN BABAMIN AZMİNİ, ÇALIŞKANLIĞINI VE CESARETİNİ ÖRNEK ALIYORUM. ROL MODELİM BABAM.”

LOJİSTİK, KADINLARIN DOĞASINA ÇOK UYGUN BİR MESLEK

10.05.2019 - 11:46

TGL Transtaş Global Logistics Genel Müdürü Berna Akyıldız: “Lojistik; zekâ, iletişim becerisi, detaycılık, değişime hızlı uyum sağlama ve aynı anda birden fazla işi yapabilme becerisiyle kadınların doğasına çok uygun bir meslek.”

ITT LOJİSTİK ÖZ SERMAYESİYLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

10.05.2019 - 11:42

ITT LOJİSTİK GENEL MÜDÜRÜ DİDEM ÖZTANIK: “YATIRIMLARIMIZI BANKA KREDİSİ KULLANMADAN, TAMAMEN ÖZ SERMAYEMİZLE YAPIYORUZ. 2018 İÇİN BELİRLEDİĞİMİZ YATIRIMLARIN ÇOĞUNU GERÇEKLEŞTİRDİK. ITT, AYNI ŞEKİLDE YENİ YATIRIMLARINA DEVAM EDECEK.”

ALIŞAN LOJİSTİK’TEKİ İŞİMİ SEVİYORUM VE DEĞER KATMAYA ÇALIŞIYORUM

10.05.2019 - 11:32

ALIŞAN LOJİSTİK YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI DAMLA ALIŞAN: “1996’DAN BU YANA ŞİRKETİMİZİN TÜM DEPARTMANLARINDA GÖREV YAPTIM. 
İŞ HAYATINDA BAŞARILI OLMAK EN BAŞINDAN BERİ HAYALİNİ KURDUĞUM BİR ŞEYDİ. İŞ HAYATINA GİRDİĞİM GÜNDEN İTİBAREN ÇOK ÇALIŞIP YAPABİLECEĞİMİN EN İYİSİNİ YAPTIM. YAPTIĞIM İŞİ SEVİYORUM VE DEĞER KATMAYA ÇALIŞIYORUM.”

TURKISH CARGO’DAN MARS HAVA VE DENİZ KARGO’YA ÖDÜL

10.05.2019 - 11:04

MARS HAVA VE DENİZ KARGO, TURKISH CARGO İLE EN ÇOK TAŞIMA YAPAN İLK 5 ŞİRKET ARASINDA YER ALDI. TURKİSH CARGO’NUN BU YIL 9. KEZ DÜZENLEDİĞİ ACENTE ÖDÜLLERİ TÖRENİ’NE KATILAN MARS HAVA VE DENİZ KARGO CEO’SU SELMİN KAHRAMAN, ALDIKLARI ÖDÜLLE İLGİLİ GURURLU OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Subscribe to Lojistik

arf

Yukarı