Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Lojistik

ALIŞAN LOJİSTİK KADIN SPORCULARIN YANINDA

07.01.2021 - 17:15

Alışan Şirketler Grubunun lokomotif şirketi Alışan Lojistik, ülkemizin uluslararası alanda en çok kupa kazanan takımı VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nı çatısı altında barındıran VakıfBank Spor Kulübü’nün sponsoru oldu.

TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE KÜÇÜLME VE İSTİHDAM KAYBINA KARŞI DİKKAT

06.01.2021 - 14:59

Öz Taşıma İş Sendikası İstanbul İl Başkanı Yasin Sevgili, salgın hastalık Kovid-19 sonrası taşımacılık sektöründe ortaya çıkan büyüme ve istihdamı kaybetme riskine karşı yatırımcıları ve işverenleri uyardı. Sevgili, “Salgının biteceği gerçeğini göz ardı etmemeliyiz” dedi.

AİRSADA, GÖKYÜZÜNDE DAHA UCUZA, SIRA DIŞI JET UÇUŞ KONFORU GETİRDİ

06.01.2021 - 14:46

Pandemi nedeniyle havayolu şirketleri zor bir süreçten geçerken, gökyüzüne yeni bir şirket havalandı. Özet jetleri ile iş dünyasına daha ucuz ama sıra dışı jet uçuş konforu vaat eden AirSada, pandemi nedeniyle aksayan uçuşlar karşısında sorunlar yaşayan iş dünyasına fark yaratan çözümler sunuyor. Geliştirdiği özel üyelik sisteminin sunduğu ayrıcalıklarla iş dünyasını, hızla yarışan jet uçuş deneyimine davet ediyor. Şirket, 48 saat içerisinde yüzde 100 yer garantisi vererek diğer havayolu şirketlerinden ayrışıyor. Dünya üzerinde bu hizmeti veren başka havayolu şirketi bulunmuyor.

ALIŞAN FİLOSUNU HAMA İLE BÜYÜTÜYOR

21.12.2020 - 12:29

1985 yılından bu yana başta Hızlı Tüketim Malları (FMCG) ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında attığı başarılı adımlarla adından sıkça söz ettiren Alışan Lojistik, yılın son yatırımını Koluman Grup şirketlerinden Hama ile yaptı. İki şirket arasındaki iş birliği kapsamında Mercedes Benz marka Actros 1845 çekiciler Alışan Lojistik filosuna katıldı.

YUSEN İNCİ’DEN KALİTELİ VE REKABETÇİ ÇÖZÜMLER

18.12.2020 - 17:33

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından İnci Holding ve Japon firması Yusen Lojistik iştiraki Yusen İnci Lojistik, sektöründe güçlü bir küresel oyuncu olarak fark yaratmaya devam ediyor. Hizmetleri hakkında konuştuğumuz Yusen İnci Lojistik Genel Müdürü Hakan Meriç, kaliteli ve rekabetçi çözümleriyle sektörde öne çıktıklarını söyledi.

YENİAY LOJİSTİK’TE HEDEF YÜZDE 25 BÜYÜME

18.12.2020 - 17:32

Yeniay Lojistik’in kurucu ortaklarından Nermin Önder, lojistik sektörünün başarılı iş kadınlarından. Mesleğinde 30 yılı geriden bırakan Önder ile Yeniay Lojistik’in hizmetleri ve hedeflerini konuştuk. 2021’de yüzde 25 büyümeyi hedeflediklerini belirten Önder, “Sadece ulusal değil uluslararası sahada da taşıma potansiyeli olan firmalar ile işbirliği çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

MÜŞTERİLERİMİZ HEM ZAMANDAN HEM MALİYETTEN KAZANIYOR

18.12.2020 - 17:30

Ulusal Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Gökhan İskender, sektörün başarı isimlerinden. Daha 24 yaşında kurduğu Ulusal Lojistik’i, her geçen gün yeni hizmetler ve yatırımlarla büyütmeye devam ediyor. İskender ile hem sektörün durumu hem de hizmetleri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

SGS DEMEK HIZ, TASARRUF KOLAYLIK VE GÜVEN DEMEK

18.12.2020 - 17:28

SGS TransitNet, 19 ayrı ülkede kendi teminatını kullanan ve alanında bu şekilde kapsamlı hizmet sunan ilk ve tek kuruluş konumunda bulunuyor. Hizmetlerini konuştuğumuz SGS TransitNet Genel Müdürü Mine Kaya, kendilerini şöyle tanımlıyor: “SGS TransitNet’in kurumsal kimliği için en uygun kavramlar hız, ulaşılabilirlik, izlenilebilirlik, tasarruf, kolaylık ve güvendir.”

YÜKLEMEDEN VARIŞA KADAR HER ADIMDA TEKNOLOJİ

18.12.2020 - 17:23

13 yıldır uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet veren Mesco, teknolojik dönüşüme hızla adapte olan genç bir ekiple büyümeye devam ediyor. Güçlü teknolojik altyapıları sayesinde pandemiye rağmen müşterilerinden gelen talepleri en iyi şekilde karşıladıklarını belirten Mesco Direktörü Müge Tekin ile hizmetlerini konuştuk.

LİMA, İTALYA’DAKİ YATIRIMIYLA İHRACATA KATKI SAĞLIYOR

18.12.2020 - 17:22

Lima Lojistik Kurucu Ortağı Hamdi Bülbüldere ile 7 yıllık serüvenlerini konuştuk. Kısa zamanda yerel firma olmaktan çıkarak küresel firma olma yolunda ilerlediklerini belirten Bülbüldere, “İtalya’daki ofisimizle ülkemize döviz kazandırıyoruz. Katma değerli yeni servislerimizle İtalya-Türkiye ve Türkiye-Avrupa hava kargo trafiğini Covid-19 salgınının olumsuz etkilerine rağmen çift yönlü olarak hızlandırıyoruz.” dedi.

Subscribe to Lojistik

GALATA

Yukarı