Ana içeriğe atla

F

Lojistik

Ekol, Invest AD & SBI Holding’den hisselerini geri aldı

15.03.2019 - 12:03

Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, 2010’dan bu yana Invest AD ve SBI Holdings Inc iştiraki Rigond Finance S.A.R.L'de bulunan yüzde 37 hissesini geri aldı. Rekabet Kurumu da hisselerin devralınması işlemine onay verdi.

MARS LOGISTICS’TEN STRATEJİK ROTA

15.03.2019 - 10:22

Türkiye’nin lider lojistik firması Mars Logistics. müşterilerinin operasyonel süreçlerine katma değer sağlayacak hizmetler sunmaya devam ediyor. 
Türkiye dış ticaretinde stratejik öneme sahip Kazakistan-Çin hattında karayolu taşımacılık hizmeti vermeye başlayan Mars, müşterilerine alternatif çözümler sunmaya devam ediyor.

REYSAŞ, BİRÇOK SEKTÖRDE KOMBİNE LOJİSTİK HİZMETİ VERİYOR

15.03.2019 - 10:18

REYSAŞ LOJİSTİK YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI DR. HASAN RASİH BOZTEPE: “1990’DA ARAÇ TAŞIMACILIĞIYLA BAŞLADIĞIMIZ LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE KISA ZAMANDA BÜYÜDÜK. ŞU AN BİRÇOK SEKTÖRDE KOMBİNE LOJİSTİK HİZMETİ VEREN, HER SENE TÜRKİYE FORTUNE 500 LİSTESİNDE YER ALAN HALKA AÇIK BİR ŞİRKETİZ.”

UTİKAD’DAN E-TİCARET RAPORU

21.02.2019 - 10:37

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD bünyesinde oluşturulan E-Ticaret Odak Grubu’nun hazırladığı ‘‘Türkiye’de E-Ticaret ve E-İhracat Gelişim Potansiyeli ve Lojistik Süreçler Raporu’’ kamuoyuyla paylaşıldı. UTİKAD, internet sitesi üzerinden dijital olarak yayınlanan rapor ile KOBİ’lerin e-ticaret ve e-ihracata girişinin kolaylaştırılması ve e-ihracatın önündeki engellerin aşılmasına yönelik çözüm önerileri oluşturmayı hedefliyor.

UTİKAD E-TİCARET RAPORUNU YAYINLADI

19.02.2019 - 17:20

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD bünyesinde oluşturulan E-Ticaret Odak Grubu’nun çalışmaları sonuç verdi. Odak grubun çalışmaları neticesinde hazırlanan ‘‘Türkiye’de E-Ticaret ve E-İhracat Gelişim Potansiyeli ve Lojistik Süreçler Raporu’’ kamuoyu ile paylaşıldı. UTİKAD internet sitesi üzerinden dijital olarak yayınlanan raporda; özellikle KOBİ’lerin e-ticaret ve e-ihracata girişinin kolaylaştırılması ve e-ihracatın önündeki engellerin aşılmasına yönelik çözüm önerileri oluşturmayı hedefliyor.

Subscribe to Lojistik

arf

Yukarı