Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Lojistik

Mobil anasayfa
Görünsün

GELECEĞİN LOJİSTİĞİNİ KADINLAR TASARLAYACAK

19.03.2021 - 09:54

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu: “Kadınlar yüksek öngörüleri, disiplinli çalışmaları ve hedefe ulaşma noktasında gösterdikleri kararlılıkla çok daha önemli hale gelecek. Geleceğin lojistik tasarımında en büyük katkıyı kadınlar verecek. Yeter ki kadınlar olarak bunu isteyin ve ben bu işi yapacağım deyin.”

BAŞARIYA GİDEN YOL ÇALIŞMAK VE İŞİNİ SEVMEKTEN GEÇİYOR

19.03.2021 - 09:52

Lojistik sektöründe elde ettiği başarılı kariyeri ve hedefleri hakkında konuştuğumuz TTS Lojistik Grup Yönetim Kurulu Üyesi Şahver Demirel, başarıya giden yolun çalışmak ve işini çok sevmekten geçtiğini belirtiyor. Kadınların detaycılığı ve takipçiliğiyle sektörde ciddi farklılıklar yarattığını kaydeden Demirel, TTS olarak kadın istihdamına öncelik verdiklerini ifade ediyor.

HEP DAHA İYİYİ BAŞARMAYA ÇALIŞMAK KEYİF VERİCİ

19.03.2021 - 09:46

Lojistik sektörüne imza atan kadın yöneticilerden Transorient Yönetici Ortağı Nil Tunaşar, her zaman daha iyiyi başarmaya çalıştığını belirtiyor. Başarıya ulaşmak isteyen kadın girişimcilere de şu tavsiyede bulunuyor: “Hedeflerini yüksek tutmalarını ve hiç yılmadan bu hedeflere doğru yürümelerini öneriyorum.”

SİENZİ’DEN E-TİCARET LOJİSTİĞİNDE YENİ NESİL DEPOLAMA VE DAĞITIM HİZMETİ

19.03.2021 - 09:42

A Tipi Genel Gümrüklü Antrepo ve serbest depolama hizmetleriyle 14 yıldır adından söz ettiren Sienzi Lojistik, yeni depolama tesisinde e-ticaret lojistiği alanında depolama ve dağıtım hizmeti vermeye başladı. Ürünlerin depolanmasından barkodlanmasına, paketlenmesinden dağıtımına kadar bütün süreçleri sorunsuz yerine getirdiklerini belirten Sienzi Lojistik Genel Müdürü Murat Doğan, hizmetlerini anlattı.

BAŞARIYA ULAŞTIKÇA HEDEFİNİZİ DAHA DA İLERİYE TAŞIYORSUNUZ

19.03.2021 - 09:41

Lojistik sektörüne yön veren kadın yöneticilerin SGS TransitNet Genel Müdürü Mine Kaya, “İşinizi iyi yaptığınız sürece, kendi bilgi ve birikiminizi sürekli güncellediğiniz, gelişmeleri takip ettiğiniz, iyi araştırıp uyguladığınız sürece başarısız olmanız mümkün değildir.” diyor.

25 YILDIR AYNI HEYECANLA YOLUMA DEVAM EDİYORUM

19.03.2021 - 09:39

1997 yılında lojistik sektörüne adım atan Gamze Yılmaz, birçok başarılı hizmetinin ardından 11 yıldır MCL Uluslararası Konsolidasyon ve Liman Hizmetleri A.Ş.’nde genel müdür olarak görev yapıyor. Başarılı kariyeri hakkında bilgi aldığımız Yılmaz, “Bugüne kadar hedeflediğim projeleri gerçekleştirmiş ve yeni hedeflerin heyecanını kaybetmeden yola devam etmenin mutluluğunu yaşayan bir yöneticiyim.” diyor.

HER SEKTÖRDE BAŞARIYA İMZA ATAN GÜÇLÜ KADINLAR VAR

19.03.2021 - 09:38

Ulusal Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Hülya Bal, lojistik sektörünün başarılı kadın yöneticilerinden. 13 yıldır sorumluluk aldığı Ulusal’da her görevi başarıyla üstlenen Bal, “İşe olan enerjinizi öğrenme ve kendinizi geliştirmeye harcadığınızda başarı da kendiliğinden geliyor.” diyor. Artık sektörde ne istediğini bilen ve kendisini ifade edebilen güçlü kadınların olduğunun altını çizen Hülya Bal ile başarısını konuştuk.

ASİSTANLIKTAN ŞİRKET YÖNETİCİLİĞİNE… PES ETMEYİ HAYATINDAN ÇIKARARAK BAŞARDI

19.03.2021 - 09:34

Sibel Gültekin Karagöz, Sibel Global Logistics’in kurucusu, isim kaynağı ve azimli patronu… 1994 yılında zorunluluktan ama büyük bir hevesle başladığı profesyonel iş yaşamında hep daha ileriye adımlar atmayı başaran Türk lojistik sektörünün yeni nesil kadın temsilcilerinden biri olarak öne çıkıyor. “Pes etmek” kavramına hayatında yer vermeyen Sibel Gültekin Karagöz, gençlere örnek olabilecek yönetici asistanlığından şirket yöneticiliğine uzanan kariyerini nasıl ilmek ilmek ördüğünü anlattı.

KADINLAR KARARLI OLDUĞU SÜRECE BAŞARAMAYACAKLARI HİÇBİR İŞ YOK

19.03.2021 - 09:32

Lojistik sektöründe söz sahibi olan kadınlardan biri de Eksa Transport İdari İşler Müdürü Elif Karaoğlu. Kariyeri hakkında konuştuğumuz Karaoğlu, kadınların istekli, kararlı ve istikrarlı olduğu sürece başaramayacakları hiçbir iş olmadığının altını çiziyor. Kendisine de sürekli yeni hedefler koyduğunu belirtirken, “Bu sebepten yolumun daha çok uzun ve eğitici olduğuna inanıyorum.” diyor.

Subscribe to Lojistik

GALATA

Yukarı