Ana içeriğe atla

aaa

Lojistik

ALIŞAN LOJİSTİK’E BİR ÖDÜL DE SHELL’DEN

11.07.2019 - 16:26

TÜRKİYE PAZARININ ÖNDE GELEN LOJİSTİK HİZMET SAĞLAYICILARINDAN BİRİ OLAN VE KISA SÜREDE HIZLI TÜKETİM MALLARI VE KİMYEVİ MADDELER LOJİSTİĞİ ALANINDA PAZAR LİDERİ OLMAYI BAŞARAN ALIŞAN LOJİSTİK, ÖDÜLLERİNE YENİLERİNİ EKLEMEYE DEVAM EDİYOR. ALIŞAN LOJİSTİK SÜRÜCÜSÜ SAMET DEVECİ, KÜRESEL ENERJİ VE PETROKİMYA ŞİRKETİ SHELL’İN DÜZENLEDİĞİ “DÜNYADA YILIN SÜRÜCÜSÜ ÖDÜLLERİ”NDE AVRUPA VE AFRİKA BÖLGESİ “YILIN SÜRÜCÜSÜ” SEÇİLDİ.

EKOL, TRANSPORT LOGISTIC FUARI’NDA ZİYARETÇİLERDEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

14.06.2019 - 11:00

Avrupa’da hızla büyüyen Ekol Lojistik, dünyanın en büyük lojistik fuarlarından Transport Logistic Munich Fuarı’nda Lojistik 4.0 stratejisiyle uyumlu entegre, esnek ve en etkin çözümlerini tanıtırken, yeni iş bağlantıları da kurdu. İki yılda bir gerçekleştirilen Transport Logistic Munich 2019’da; 63 ülkeden 2 bin 374 katılımcı yer aldı. Katılımcı sayısı 2017’ye göre yüzde 10 artış gösterdi. Fuarı, 125 ülkeden yaklaşık 64 bin kişi ziyaret etti.

ALIŞAN LOJİSTİK SÜRÜCÜLERİ BAŞARILARINI ÖDÜLLERLE TESCİLLEDİ

12.06.2019 - 14:08

ULUSLARARASI NAKLİYECİLER DERNEĞİ (UND) GELENEKSEL İSTANBUL İFTAR YEMEĞİ, 28 MAYIS SALI GÜNÜ CROWN PLAZA ASİA HOTEL'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. UND ÜYESİ FİRMA TEMSİLCİLERİNDEN OLUŞAN İSİMLERİN KATILDIĞI İFTAR YEMEĞİ, “YILIN SÜRÜCÜSÜ” VE “IRU ONUR NİŞANI” ÖDÜL TÖRENLERİNE DE SAHNE OLDU. ALIŞAN LOJİSTİK  ŞOFÖRÜ NAMIK ENKİN BİZEL, TÖRENDE “YILIN SÜRÜCÜSÜ” SEÇİLDİ. ERCAN RAİFOĞLU VE EROL KUTLU DA “IRU ONUR NİŞANI”NIN SAHİBİ OLDU.

INTERMAX, AMATÖR RUHLA PROFESYONEL HİZMET VERİYOR

12.06.2019 - 14:06

INTERMAX LOGISTICS YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAVAŞ ÇELİKEL: “AVRUPA ÜLKELERİNE PARSİYEL AĞIRLIKLI HİZMET VEREN BİR FİRMAYIZ. EN BÜYÜK ÖZELLİĞİMİZ, 7/24 ULAŞILABİLİR OLMAMIZ. AMATÖR RUHLA PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ.”

KRONE KULLANICILARI ALMANYA’DAKİ FRIGO FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

12.06.2019 - 14:03

AKDENİZ BÖLGESİNDEKİ ÖNEMLİ COOL LİNER KULLANICILARI ARASINDAN SEÇİLEN KATILIMCILARLA GERÇEKLEŞTİRİLEN FABRİKA ZİYARETİYLE KRONE, TÜRKİYE’DE YOĞUN İLGİ GÖREN FRİGORİFİK ARACI COOL LİNER’IN ÜRETİLDİĞİ LÜBTHEEN’DEKİ DEV FABRİKASINI KULLANICILARINA YAKINDAN TANITMA FIRSATI BULDU.

Subscribe to Lojistik

arf

Yukarı