Ana içeriğe atla

medya

GİRİŞİMCİLER İÇİN FIRSAT KAPISI 12-15 EKİM’DE YENİDEN ARALANIYOR…

12.10.2017 - 12:11

Sevgili Hizmetix Okuyucuları,
Bildiğiniz üzere girişimcilere yeni fırsat kapıları açan ve markaların zincirlerini genişletmesini sağlayan Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12-15 Ekim 2017’de düzenlenecek. KOSGEB’in desteklediği fuar, istihdam oluşturma ve yeni iş alanları yaratma anlamında Türk ekonomisine önemli katkılar sağlamakla birlikte ziyaretçi, katılımcı sayısı ve yarattığı iş hacmi açısından her geçen yıl önemli başarılara imza atıyor. Bu önemli fuarın basın sponsoru olarak Hizmetix de fuarda yerini alarak, özgün ve zengin içeriğini katılımcı ve ziyaretçilerle buluşturacak. Bu doğrultuda ekim sayısının çalışmalarını sürdüren Hizmetix, franchise sistemini enine boyuna araştırarak, hangi firmanın ne tür franchise koşullarına sahip olduğunun ve firmaların girişimcilere ne gibi avantajlar sunduğunun yanıtını sektörde franchise sistemi ile büyüyen firmalara sorarak aldı.
Ayrıca kapağına Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melihşah Utku’yu taşıyan Hizmetix, CEO’larla Yatırım Sohbetleri’nde ise Kılıç Deniz Ürünleri, Assan Alüminyum, Seramiksan, Sodexo ve Letoon gibi markaları ağırladı. 

ISSA INTERCLEAN FUAR ÖZEL
Avrasya temizlik endüstrisinin uluslararası ticaret fuarı olan ve temizlik sektörü temsilcilerinin bir araya geleceği merkez olma özelliğini taşıyan ISSA/INTERCLEAN Fuarı için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. 18 Ekim’de kapılarını açacak ve üç gün temizlik sektörünü tek çatı altında buluşturacak olan fuar için bizler de dergimizde özel bir bölüm oluşturarak; temizlik sektörünün mevcut durumunu, sorunlarını, firmaların gelecek dönem projelerini ve çözüm önerilerini konuştuk. Ayrıca ISSA INTERCLEAN Fuarı’na özel olarak hazırlanan bölümde,  temizlik sektörü için geliştirilen yeni teknolojilere de yer ayırdık.

rize

 

Yukarı