Ana içeriğe atla

arf

Otomotiv

OTOMOTİV PAZARINA HAYATİ DESTEK GELDİ

13.11.2018 - 15:44

OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜ DE KAPSAYAN KDV VE ÖTV İNDİRİMLERİ, OTOMOTİV SANAYİİ DERNEĞİ (OSD) TARAFINDAN ÇOK POZİTİF BİR GELİŞME OLARAK KARŞILANDI. OSD BAŞKANI HAYDAR YENİGÜN, “BU İSABETLİ KARARLAR HAYATİ BİR DESTEK.” DEDİ.

OSD: Devletimiz İlk Adımı Attı

24.09.2018 - 17:43

Cumhurbaşkanlığı kararıyla otomotiv sektöründeki ÖTV matrahının yeniden düzenlenmesi Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) tarafından pozitif bir gelişme olarak karşılandı. OSD Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yenigün, “Hazine ve Maliye Bakanlığı’mızla yaptığımız görüşmeler doğrultusunda çok hızlı bir şekilde sektöre can suyu olacak ilk adım atıldı. Zaten hali hazırda pozitif bir hazırlık içinde olan bakanlığımız, bizleri kabul edip sektörel anlamda hassasiyetlerimize hızla kulak vererek gereken dolaylı ÖTV indirimini hayata geçirdi.” ifadelerini kullandı.

RENAULT GRUBU TÜRKİYE’YE GÜVENMEYE DEVAM EDİYOR

14.09.2018 - 15:59

YAKLAŞIK 50 YILDIR TÜRKİYE’DE OYAK İLE ORTAKLIĞINI SÜRDÜREN RENAULT GRUBU, TÜRK LİRASI’NDA SON DÖNEMDE YAŞANAN DALGALANMADAN DOLAYI PLANLARINDA HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK OLMAKSIZIN ÜLKEDEKİ ÜRETİM/SATIŞ VE PAZARLAMA FAALİYETLERİNE DEVAM EDECEĞİNİ AÇIKLADI.

Subscribe to Otomotiv

ff

Yukarı