Ana içeriğe atla

adp

Sağlık

Butik Hizmet Anlayışında Yeni Dönem!

15.03.2018 - 13:52

Hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada her zaman zirveyi hedefleyen İstanbul Cerrahi Hastanesi, hizmet kalite standartlarını yenilenerek yükseltmeye devam ediyor.

KANSERE KARŞI HEP BİRLİKTE SAVAŞALIM

09.03.2018 - 15:32

Kanser Savaşçıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç, hiçbir ayrım yapmadan başvuranların yardımına koştuklarını belirtiyor. “Dileyenler gönüllü olabilir.” diyerek bu hastalığa karşı herkesi savaşmaya çağırıyor. 

KANSER TEDAVİSİNDE ÇIĞIR AÇAN 4 GELİŞME!

09.03.2018 - 15:31

Çağın korkulu rüyası kanserde çığır açan gelişmeler yaşandığını, bu gelişmeler sayesinde kanserin birçok türünün tedavi edilebildiğini vurgulayan Acıbadem Maslak Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Demir “Artık kanserin konfeksiyon modeli gibi standart kemoterapilerle tedavi edildiği, en ağır tedavi yöntemi olan kemoterapinin pek çok kanser türünde tek tedavi seçeneği olduğu çağ kapandı” dedi.

HASTALARIMIZA KONFORLU BİR TEDAVİ SUNUYORUZ

09.03.2018 - 15:25

Ordu merkezli olarak Giresun, Fatsa ve Ünye gibi şehirlere hizmet veren Ada Onkoloji, bölgenin ilk ve tek radyoterapi merkezi. Radyasyon Onkoloğu Yrd. Doç. Dr. Erkan Göcen, hastalarına konforlu ve huzurlu bir tedavi sunduklarını söylüyor.  

KANSERDEN KORKMAYIN KORUNUN!

09.03.2018 - 15:23

Kanser, günümüzde özellikle gelişmekte olan ülkelerde hızla artıyor. Bu duruma doğal yaşamdan uzaklaşmanın neden olduğu söylenebilir. Oysa kanserden korunma, en etkili, en ucuz ve en risksiz yöntem. İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi Medikal Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Meral Günaldı, kanserin nedenlerini ve korunma yöntemlerini anlattı.

BAZI KANSERLERİ TAMAMEN İYİLEŞTİRMEK MÜMKÜN

09.03.2018 - 15:22

İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi’nden Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Dr. Murat Emin Güveli, çağın vebası haline gelen kanser hastalığının tedavisiyle ilgili bilgiler verdi.

TÜRKİYE SAĞLIK SİSTEMİNDEN MEMNUN

15.02.2018 - 10:55

27 ülkeyi kapsayan ve 20 bini aşkın kişiyle yapılan araştırmaya göre, özel hastanelerdeki muayene ücretleri ve özellikle büyük şehirlerdeki devlet hastanelerinde yaşanan randevu sorunlarına rağmen, sağlık sisteminden en memnun olan ülke Türkiye oldu.

Hareket bozukluğu en önemli belirti!

13.02.2018 - 11:56

ParkInson en yaygın nörolojik hastalıklardan biri olarak kabul ediliyor. Biz de Türk Nöroloji Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar ile Parkinson hastalığı üzerine kısa bir söyleşi yaptık.

Subscribe to Sağlık

mogul

 

Yukarı