Ana içeriğe atla

BANNER

TEPE SERVİS İLE KLEPIERRE ARASINDA GÜÇ BİRLİĞİ

09.03.2018 - 15:05

Tesis yönetiminde hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımayı hedefleyen Tepe Servis, Avrupa’nın en büyük AVM yatırım ve yönetim şirketi Fransız KlepIerre                   ile iş birliğine gitti.  

Tepe Servis ve Yönetim AŞ, Avrupa’nın en büyük halka açık alışveriş merkezleri yatırım ve yönetim şirketi Fransız Klepierre ile iş birliğine gitti. Kalitesini en üst seviyeye taşımayı hedefleyen Tepe Servis, bu iş birliğiyle alışveriş merkezlerinin yönetim hizmetlerini de yürütecek. İş birliği, Anatolium AVM (Bursa), Tekira AVM (Tekirdağ), Teraspark AVM (Denizli), Ada AVM (Adapazarı) ve Tarsu AVM (Tarsus) tesis yönetim hizmetlerini kapsıyor. 
Fransa’nın köklü şirketi Klepierre ile yapılan anlaşmanın Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki 5 AVM’yi kapsadığını ifade eden Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı, “Sözleşme kapsamında taahhütlerimizi yerine getirerek maksimum fayda ve minimum maliyet oluşturmayı hedefliyoruz. Yönetim hizmetlerini üstlendiğimiz AVM’lerde kaliteyi artırmak için çalışacağız” diye konuştu. 
Tepe Servis’in sektöründe dinamizmiyle dikkat çektiğini belirten Çakmakcı, şu değerlendirmelerde bulundu: “Hizmet sektöründe her geçen gün detaylanan ve genişleyen müşteri beklentilerine kapsamlı yanıt verebilmek, hız ve çeviklik hayati önem taşıyor. Biz de buna en iyi şekilde cevap verebilecek yapıya sahibiz. 8 bine yaklaşan personel ve 200’ün üzerinde kurumsal müşterimizle Türkiye’nin 81 ilinde faaliyetteyiz. Ülke genelinde 24 AVM’ye hizmet sunuyoruz.”

TEPE İLE KLEPIERRE’DEN ORTAK SİNERJİ
Tepe Servis  Genel Müdür Yardımcısı Miktat Kuzhan da elde edilecek  know-how ile başka müşterilerine de aynı kalitede hizmet sunacaklarını söyledi. Tepe’nin tecrübesiyle Klepierre’nin birikiminin bir araya getirilerek ortak sinerji yaratılacağını anlatan Kuzhan, “Böylelikle AVM’lere daha iyi ve kaliteli hizmet sunulacak. Teknik cihazlar, aydınlatma, soğutma, ısıtma sistemleri ile temizlik, güvenlik hizmetleri gibi unsurlar en ince noktasına kadar takip edilip ölçümlenecek.” diye konuştu.

HİZMET DEYİNCE TEPE AKLA GELİYOR
Tepe Servis ve Yönetim AŞ, Bilkent Holding’e bağlı olarak 2008’de kuruldu. Mersin, Isparta ve Yozgat’taki şehir hastanelerine 3 bin kişiyle destek hizmetleri ve teknik hizmet sunan Tepe Servis’in diğer projeleri arasında Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Odeabank, Aktifbank, Enerjisa, Bosch, Petrol Ofisi, Doğadan, Barilla, Mersin International Port, Bezmialem Vakfı Hastaneleri, İDO, Koç Kuleleri, Regnum Sky Tower, Buyaka AVM, Akasya AVM, Akbatı AVM, 42 Maslak, Mall of İstanbul Residence, Maslak 1453, Setur Duty Free mağazaları, Rossmann gibi farklı sektörlerden birçok kurum ve kuruluş yer alıyor.

KLEPIERRE’NİN PORTFÖY DEĞERİ 21 MİLYAR EURO
16 ülkede 140 alışveriş merkeziyle faaliyet gösteren Klepierre’nin portföy değeri 21 milyar Euro. Türkiye’de toplam değeri 550 milyon Euro olan 250 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunan 7 AVM’nin yatırımı, yönetimi, kiralanması ve geliştirilmesini üstleniyor. Klepierre; Akmerkez’in yüzde 46,92’sine, Teras Park’ın yüzde 51’ine, Ada, 365, Tekira, Anatolium Bursa ve Tarsu alışveriş merkezlerinin ise tamamına sahip.

arf

Yukarı