Ana içeriğe atla


BANNER

Turizm

KONAKLAMA VERGİSİ YILBAŞINA ERTELENDİ

04.04.2020 - 20:54

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 1 Nisan'da hayata geçecek olan konaklama vergisinin sektördeki sıkıntılardan dolayı yılbaşına ertelendiğini açıkladı.

TURİZMDE ‘PAKET TUR İPTALİ’ TARTIŞMASI

11.03.2020 - 17:44

Koronavirüs sebebiyle rezervasyon iptalleri yaşanıyor. Ancak paket tur iptallerinde koronavirüsün mücbir sebep olup almadığı tartışması konusu oldu. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, mücbir sebebe sıcak bakarken, TÜRSAB, “Koronavirüs nedeni ile her paket tur iptal edilemez” çıkışında bulundu.

EN BÜYÜK FARKIMIZ MİSAFİR MEMNUNİYETİ

11.03.2020 - 17:39

Otel sektörünün duayen ismi Levni Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Karacabay, müşteri memnuniyetine vurgu yapıyor: “Ne kadar iyi hizmet verirseniz o kadar talep görürsünüz. Misafir memnuniyetine çok dikkat ediyoruz. Bu da en büyük farkımız.”

MASAL GİBİ BİR DÜĞÜN ORGANİZASYONU SUNUYORUZ

11.03.2020 - 17:32

 İstanbul Gönen Hotel Satış-Pazarlama Müdürü Arda Yavuz: “Tüm organizasyon sürecinde çiftlerimize eşlik eden profesyonel operasyon ekibimiz ile masal gibi bir düğün organizasyonu için en üst kalitede hizmet sunuyoruz.”

MASAL GİBİ BİR DÜĞÜN ORGANİZASYONU SUNUYORUZ

11.03.2020 - 16:59

İstanbul Gönen Hotel Satış-Pazarlama Müdürü Arda Yavuz: “Tüm organizasyon sürecinde çiftlerimize eşlik eden profesyonel operasyon ekibimiz ile masal gibi bir düğün organizasyonu için en üst kalitede hizmet sunuyoruz.”

ÇİFTLERE HAYALLERİNİN ÖTESİNE GEÇEN HİZMETLER SUNUYORUZ

11.03.2020 - 16:47

Elite World Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu: “Çiftler en özel heyecanını doyasıya yaşarken, Elite World Hotels düğün organizasyonunun başından sonuna kadar her detayı düşünerek hayallerin ötesine geçen seçkin hizmetler sunuyor.”

OCAK AYI YÜKSELDİ, ŞUBAT VE MART YAVAŞLADI

24.02.2020 - 12:18

Konaklama sektörü yıla yükselişle başladı. TÜROB, Türkiye'nin Ocak 2020 otel doluluklarının 2019’un aynı ayına göre yüzde 6.4 artarak yüzde 61.9 olduğunu açıkladı. TÜROB, ocak ayındaki yükselişe karşın şubat ayının yavaş geçtiği, mart ayının da yavaşlama işaretleri verdiğine dikkat çekti.  

ORMAN İÇERİSİNDE EŞSİZ KONAKLAMA

17.02.2020 - 12:03

Turizm ve Otelcilik sektörünün 30 yılı aşkın tecrübesiyle  başarılı ve deneyimli profesyonel yöneticilerinden Zafer Avcı 1988 yılında başladığı bu heyecanlı serüvene sırasıyla Çırağan Palace KempInskI , PalmalIfe Bodrum, Sura Hotels Turizm Grubu, Mercure Bomonti, SIlence Hotel ConventIon Center, Ramada ve SteIgenberger Otel gruplarında üst düzey yönetici ve Genel müdür olarak görevini yürütmüş ve geçtiğimiz Ekim ayında Marmara Eğitim köyündeki Marma Otel Asia  İstanbul’a Genel Müdür olarak transfer olmuştur. Eğitimci kişiliğinin yanısıra sektörel istihdam, yatırım danışmanlığı, seminer ve konferanslar, makale yazarlığı da yapan Marma Hotel İstanbul AsIa Genel Müdürü Zafer Avcı, otel hakkında geniş bilgiler verdi. 

Subscribe to Turizm

arf

Yukarı