Ana içeriğe atla

dfd f

Turizm

UZAKDOĞU MUTFAĞI SEVENLER İÇİN IZAKA RESTAURANT

09.08.2019 - 16:41

İstanbul’un en özel adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus’un terasında yer alan Izaka Restaurant, “Hitode” bölümüyle misafirlerini 11 Eylül’den itibaren her Çarşamba “Asian Night” geceleri ile Uzakdoğu mutfağında uzun bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

KONGRE TURİZMİNDE YENİDEN GÜÇLENECEĞİZ

11.07.2019 - 17:34

KONGRE TURİZMİNİN, TÜRKİYE VE ÖZELLİKLE DE İSTANBUL İÇİN ÖNCELİKLİ VE VAZGEÇİLMEZ OLDUĞUNU BELİRTEN TÜROB BAŞKANI MÜBERRA ERESİN, “KONGRE, TOPLANTI VE İŞ SEGMENTİNDE YENİDEN GÜÇLENECEĞİMİZİ ÖNGÖRÜYORUZ." DEDİ.

Unutulmaz bir düğün için; Radisson Blu Hotel Vadistanbul

11.07.2019 - 17:33

Başarılı bir otel zinciri olarak misafirlerin öncelikli tercihi olduklarını belirten Radisson Blu Hotel Vadistanbul Satış & Pazarlama Direktörü Mohammed Abukaraki, otellerinde yapılacak düğünlere özel paketlerden ve hizmetlerden bahsetti.

TÜRK TURİZMİNİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLIYORUZ

11.07.2019 - 17:17

TÜRKİYE’NİN İLK ULUSLARARASI OTELLER ZİNCİRİ OLARAK TÜRK TURİZMİNİN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLADIKLARINI BELİRTEN DEDEMAN OTELLERİ GENEL MÜDÜRÜ EMRULLAH AKÇAKAYA, FARKLI NOKTALARDA HİZMET VEREREK GELENEKSEL DEDEMAN MİSAFİRPERVERLİĞİNİ ÜLKENİN FARKLI NOKTALARINA ULAŞTIRDIKLARINI SÖYLÜYOR.

AVRUPALI TURİST GERİ DÖNDÜ

12.06.2019 - 14:32

Rusya’nın ardından Avrupalı turist de Türkiye’ye geri döndü. Lazzoni Otel Genel Müdürü Gürhan Sayar, Rusya örneğinde olduğu gibi tek bir pazara bağlı kalmanın sektör için risk yarattığını ifade ederek “Avrupalı turistte yüzde 100’ü bulan artışlar görüyoruz. Bu hem sektörümüz hem de markamız adına önemli bir gelişme” dedi.

YABANCI TURİZMCİLERİN İSTANBUL İLGİSİ REKOR KIRDI

12.06.2019 - 14:31

TÜROB VE THY’NIN İŞBİRLİĞİYLE YABANCI TURİZMCİLERE YÖNELİK TANITIM VE AĞIRLAMA FAALİYETLERİ MAYIS AYINDA REKOR SEVİYEYE ULAŞTI. İKİ HAFTADA 32 DESTİNASYONDAN 500’ÜN ÜZERİNDE TUR OPERATÖRÜ VE SEYAHAT ACENTESİ ÜST DÜZEY YÖNETİCİSİ İSTANBUL’DA AĞIRLANDI. TANITIMLARDA YABANCI YÖNETİCİLERİN İSTANBUL HAVALİMANI’NA BÜYÜK İLGİSİ DİKKAT ÇEKTİ.

Subscribe to Turizm

arf

Yukarı