Ana içeriğe atla

F

Turizm

ÖDÜLLÜ LEZZETLERLE SINIR TANIMAYAN ÜNLÜ ŞEF

15.02.2019 - 11:48

MESLEK AŞKIYLA İŞ HAYATINA BAŞLADI. MARKA OTELLER VE LÜKS RESTORANLARDA GÖREV YAPTI. SEKTÖRE ALAYLI AŞÇI OLARAK ADIM ATTI.  AKADEMİK EĞİTİMİNİ AŞÇILIK BÖLÜMÜ’NDE DEVAM ETTİRDİ, MEKTEPLİ OLARAK GELİŞİMİNİ PEKİŞTİRDİ. YURT DIŞINDA ÇOK SEVDİĞİ ANADOLU LEZZETLERİNİN TANITIMINA KATKI SAĞLADI. RADISSON HOTEL GROUP’TA SINIRSIZ LEZZETLER SUNMAYA DEVAM EDİYOR. 

LALELİ OTELCİLER PLATFORMU’NDAKİ BİRLİKTELİK HİÇBİR YERDE YOK

14.02.2019 - 16:35

LALELİ OTELCİLER PLATFORMU BAŞKANI TARKAN AKYÜZ: “EMİNÖNÜ, SULTANAHMET, BEYAZIT, TOPKAPI GİBİ BÖLGELERDEKİ OTELLERİ DE BÜNYEMİZE KATARAK 82 OTELE ÇIKTIK. ÇOK İYİ BİR SİNERJİMİZ VE TÜRKİYE’DE OLMAYAN BİR BİRLİKTELİĞİMİZ VAR. BİRBİRİMİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERİYORUZ.”

CLUB NENA HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BİR AŞK OTELİ

14.02.2019 - 16:33

CLUB NENA YÖNETİM KURULU BAŞKANI NEVİN AKÇELİK: “YILLAR ÖNCE EŞİMLE BİR HAYAL KURUP PEŞİNDEN GİTTİK. CLUB NENA, NEVİN’İN NE’Sİ İLE NADİR’İN NA’SINI BİRLEŞTİRİP HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BİR AŞK OTELİDİR. BÜTÜN MİSAFİRLERİMİZE DE BU AŞKI GEÇİRMİŞ DURUMDAYIZ.”

SENKRON YAZILIM’DAN HAVLU TAKİP SİSTEMİ: HAVLUMAT

14.02.2019 - 16:19

SENKRON YAZILIM, SPOR SALONLARI VE SPA MERKEZLERİNE ÖZEL YAZILIM VE DONANIM ALTYAPISINA SAHİP LAPİS İLE HAVLU TAKİP SİSTEMİ HAVLUMAT’I HAYATA GEÇİRDİ. HAVLUMAT, TESİSLERİN HAVLU KULLANIMINI YÜZDE 40’A KADAR DÜŞÜRÜRKEN, ÜYELERE DE HİJYENİK HAVLU KULLANIMI SAĞLIYOR.

YATAŞ GRUP’TAN HOLLANDA’YA ENZA HOME MAĞAZASI

14.02.2019 - 16:03

YATAŞ GRUP, YURTDIŞINDAKİ MAĞAZA AĞINI YENİ AÇILIŞLARLA GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR. 
YENİ ENZA HOME MAĞAZASINI HOLLANDA’NIN İKİNCİ BÜYÜK KENTİ ROTTERDAM’DA AÇAN YATAŞ GRUP, AVRUPA PAZARINDAKİ BÜYÜMESİNİ SÜRDÜRÜYOR.

YATAKLARIMIZDAN DİNLENMİŞ OLARAK UYANIYORSUNUZ

14.02.2019 - 16:01

TONINO LAMBORGHINI VE MAGNIFILEX YATAKLARININ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ FEYZA ALTUNBAŞ, İTALYA’DA EL DEĞMENDEN ÜRETİLEN ORGANİK ÜRÜNLERİN TERLETMEDİĞİNİ, YARA YAPMADIĞINI VE İNSANLARI HUZUR İÇİNDE UYUTTUĞUNU SÖYLÜYOR.  

Subscribe to Turizm

arf

Yukarı