Ana içeriğe atla

medya

Turizm

Misafir memnuniyetine verdiğimiz önem meyvelerini vermeye başladı

11.10.2017 - 17:00

Misafir memnuniyetinin önemini kendilerine vizyon ve misyon edindiklerini söyleyen Fer Hotel İstanbul Genel Müdürü Engin Eryılmaz, bu anlamda misafirler otele ayak basmadan önce, onlar adına her şeyi düşündüklerini ve kendilerine kusursuz bir hizmet sunduklarını dile getirdi.

Şehir otelleri amaca yönelik lokasyonda olmalı

11.10.2017 - 16:57

Şehir otellerinde lokasyonun önemine vurgu yapan DoubleTree by Hılton Istanbul  Avcılar Genel Müdürü Zehra Küçükali, günümüzde şehir otellerinin en büyük tercih sebebinin SPA’lar olduğuna değindi.

Şehrin kalbinde konforlu ve ayrıcalıklı konaklama imkanı

11.10.2017 - 16:55

Şehir otelleri için konumun önemli bir kriter olduğunu, fakat otelin, misafirlerin neredeyse tüm aktivitelerini geçirebileceği özellikleri de barındırması gerektiğini dile getiren MOvenpıck Satış Direktörü Seçil Aytin, otel seçimi yaparken, misafirlerin ilk adım olarak seyahat amaçlarını göz önünde bulundurmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

İş seyahatlerinizi keyifli hale getirmek ister misiniz?

11.10.2017 - 16:45

İş amaçlı seyahatlerde yoğun olarak tercih edildiklerini söyleyen Le Meridien İstanbul Etiler Satış ve Pazarlama Direktörü Onur Hakyemez, “İş toplantılarına gelen misafirlerimiz iş merkezlerine yakın ve seçkin bir lokasyonda konaklama ayrıcalığını yaşamaktadırlar” dedi.

İSTANBUL’UN MERKEZİNDE PULLMAN KONSEPTİ VE AYRICALIKLARINI YAŞAYIN

11.10.2017 - 16:44

“İstanbul gibi dünyanın en büyük metropollerinden birinde şehir otelciliği yapmak için yüksek servis standartlarına sahip olmanız ve konforu misafirlerinize hissettirebilmeniz gerekiyor” diyen Satış ve Pazarlama Direktörü Tamer Şenol, “Biz, Accor grubuna bağlı Pullman İstanbul Airport Hotel&Convention Center ve Mercure İstanbul Airport Hotel aileleri olarak farklı kategorilerdeki toplamda 780 odamızla misafir memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz” dedi.

“Tüm renklerimizle bir araya geliyoruz”

11.10.2017 - 16:42

ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ın sektörün sürdürülebilirliğine katkı sağladığını söyleyen Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman, MICE sektörünün tüm profesyonellerini bir araya getirerek, sektör sorunlarını tartışabilmeyi, çözüm yollarının bulunmasını, mesleki gelişimi ve sektörün motive olmasını sağlıyoruz” dedi.

HotelEquipment ve FoodProduct’ta dev etkinlikler

05.10.2017 - 09:36

Antalya’nın markalaşan fuarları 29. HotelEquipment ve 25.FoodProduct; dev etkinliklerle eş zamanlı olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor.  Bu yıl; HotelEquipment’ta Hotel Design Show ile tasarıma yön verilirken, FoodProduct’taki iki dev etkinlikle gastronomi sektörün nabzı tutulacak.

“Hepimiz birer elçi gibi çalışmalıyız”

06.09.2017 - 11:06

Son dönemlerde yaşanan olumsuz birtakım olaylardan dolayı ülkemizin MICE turizmindeki olumlu imajının zedelendiğini ancak yavaş yavaş toparlanmaların başladığını dile getiren 10 Karaköy Genel Müdürü Eylem Atalay, ülke imajının pozitife çevrilmesi noktasında da önerilerde bulundu. Atalay, “Güvenlik direktörlerinin, Türkiye’nin artık güvenli bir ülke olduğuna ikna edilmesi gerekiyor” dedi. 

“Trend takip etmek yerine trend yaratıyoruz”

06.09.2017 - 11:03

İstanbul Marriott Hotel Şişli Satış ve Pazarlama Direktörü Nur Bilgin, “İstanbul MarrIott Hotel Şişli olarak Marriott International’ın Avrupa’daki pilot oteli seçilmemiz sebebiyle, misafirlerimize başarılı organizasyonlar için her türlü teknolojik donanımı ve hayatlarını kolaylaştıracak uygulamaları herkesten önce sunuyoruz” dedi.

Subscribe to Turizm

rize

 

Yukarı