Ana içeriğe atla

aaa

Turizm

BEŞYILDIZ OTEL EKİPMANLARI EN İYİ MARKALARI TEDARİK EDİYOR

14.03.2019 - 14:50

BEŞYILDIZ OTEL EKİPMANLARI LİMİTED ŞİRKETİ SAHİBİ OZAN ARSLAN: “OTEL MÜŞTERİLERİMİZE ISITMA-SOĞUTMA SİSTEMLERİ, MİNİBAR, TV, SAÇ KURUTMA MAKİNASI, PARA KASALARI GİBİ ÜRÜNLERİN SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRİYOR, SEKTÖRÜNDE EN İYİ MARKALARI TEDARİK EDEREK TÜRK TURİZMİNE HİZMET VERİYORUZ.”

MİSAFİRLERİMİZE EŞSİZ DENEYİMLER EŞLİĞİNDE HİZMET VERİYORUZ

14.03.2019 - 14:42

RADISSON BLU HOTEL & SPA ISTANBUL TUZLA SPA SATIŞ MÜDÜRÜ KÜRŞAT KÜTÜK: “SPA’MIZDAN YARARLANAN TÜM MİSAFİRLERİMİZE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST DÜZEYDE HİSSETTİRİYORUZ. OTELİMİZDE AĞIRLADIĞIMIZ TÜM MİSAFİRLER SPA ISLAK ALANLARIMIZI, AÇIK HAVUZUMUZU VE FITNESS MERKEZİMİZİ ÜCRETSİZ KULLANABİLİYOR.”

LIONEL HOTEL ISTANBUL TEKRAR TEKRAR TERCİH EDİLİYOR

14.03.2019 - 14:35

LIONEL HOTEL ISTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYESİ DEMET UĞUR: “YABANCI MİSAFİRLERİMİZİN SAYISI VE ÇEŞİTLİLİĞİ SÜREKLİ ARTIYOR. İÇ PAZARDA DA ‘REPEAT GUEST’ DEDİĞİMİZ TEKRAR EDEN MİSAFİRLERİMİZ HER GEÇEN GÜN ÇOĞALIYOR. BU DA BİZİ MUTLU EDİYOR.”

MÜŞTERİ SÜSE DEĞİL, LEZZETE BAKAR

14.03.2019 - 14:31

MİLLİ FUTBOLCU OLCAY ŞAHAN’IN ESPRİLERE KONU OLAN ‘MÜTHİŞ SOL AYAĞI’NIN ASLINDA KENDİSİNDE OLDUĞUNU SÖYLEYEN ŞEF KEMAL KABADAYI, FUTBOLCULUK HAYALLERİ KURARKEN KENDİNİ DÜĞÜN YEMEKLERİ YAPAN DEDE MESLEĞİNİN İÇİNDE BULMUŞ. KENDİSİYLE MESLEĞİNİ KONUŞURKEN EN FAZLA TEKRAR ETTİĞİ ŞEY, BAŞLIKTAKİ CÜMLE OLDU.

ÖDÜLLÜ LEZZETLERLE SINIR TANIMAYAN ÜNLÜ ŞEF

15.02.2019 - 11:48

MESLEK AŞKIYLA İŞ HAYATINA BAŞLADI. MARKA OTELLER VE LÜKS RESTORANLARDA GÖREV YAPTI. SEKTÖRE ALAYLI AŞÇI OLARAK ADIM ATTI.  AKADEMİK EĞİTİMİNİ AŞÇILIK BÖLÜMÜ’NDE DEVAM ETTİRDİ, MEKTEPLİ OLARAK GELİŞİMİNİ PEKİŞTİRDİ. YURT DIŞINDA ÇOK SEVDİĞİ ANADOLU LEZZETLERİNİN TANITIMINA KATKI SAĞLADI. RADISSON HOTEL GROUP’TA SINIRSIZ LEZZETLER SUNMAYA DEVAM EDİYOR. 

LALELİ OTELCİLER PLATFORMU’NDAKİ BİRLİKTELİK HİÇBİR YERDE YOK

14.02.2019 - 16:35

LALELİ OTELCİLER PLATFORMU BAŞKANI TARKAN AKYÜZ: “EMİNÖNÜ, SULTANAHMET, BEYAZIT, TOPKAPI GİBİ BÖLGELERDEKİ OTELLERİ DE BÜNYEMİZE KATARAK 82 OTELE ÇIKTIK. ÇOK İYİ BİR SİNERJİMİZ VE TÜRKİYE’DE OLMAYAN BİR BİRLİKTELİĞİMİZ VAR. BİRBİRİMİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERİYORUZ.”

Subscribe to Turizm

arf

Yukarı