Ana içeriğe atla

rize

Turizm

Bayram rezervasyonları yüzde 80'i aştı

12.08.2017 - 09:33

TÜRSAB Başkanı Ulusoy, "Şu anda sahil bandında yer alan tesislerde doluluk oranı yüzde 80'leri aşmış durumda. Kurban Bayramı ile birlikte doluluk oranının yüzde 100'e ulaşacağı düşüncesindeyiz" dedi.

TUROYD-Çin BTL Hospitality projesi imzalandı

28.07.2017 - 15:12

Türkiye genelinde otel yöneticilerinin ilk kez bir araya gelerek oluşturduğu, Turizm Otel Yöneticileri Derneği (TUROYD) ile bünyesinde Çin'in en lüks otel zinciri WEI Retreat, Hotels&Preference ve Dormitory markalarını barındıran Çin merkezli BTL Hospitality, arasında ülke turizmini geliştirmek amacıyla işbirliği anlaşmasını imzaladı.

EGE’NİN İNCİSİNDE 12 YILLIK TECRÜBE

20.07.2017 - 12:23

Ege’nin incisi Çeşme’de hayallerinizdeki tatili gerçekleştirebileceğiniz huzur ve eşsiz manzaralı odalara sahip ödüllü otel Boyalık Beach Hotel adına görüştüğümüz Genel Müdür Orhan Belge ile turizmin mevcut durumu ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte otelde yaşanan hareketlenmeler üzerine özel bir söyleşi gerçekleştirdik. Belge, sezonun bir önceki seneye oranla daha verimli geçeceğini öngördüğünü dile getirdi.

Yeniden söz sahibi olabiliriz

20.07.2017 - 12:18

Nikonya Turizm Acenta Müdürü Ezgi Ayşe Gökmen: “Ülkemiz; Asya, Avrupa ve Ortadoğu arasındaki jeopolitik konumunu da kullanacak şekilde, gerek tarihi zenginlikleri gerek doğal zenginlikleriyle turizm alanında tekrar söz sahibi olmak için büyük avantajı elinde bulunduruyor” dedi.

Huzurlu, eğlenceli ve konforlu…

20.07.2017 - 12:17

Tatillerini kalabalıklardan uzak, uzun otobüs yolculukları yapmadan, şıklık ve konfor içerisinde, her güne başka bir limanda, yeni bir kentte uyanarak geçirmek isteyen seyahat severler tercihini cruise turlarından yana kullanıyor.

Turizm Anadolu’da

20.07.2017 - 12:16

Kültür ve Turizm Bakanlığı; Eskişehir, Bursa ve Afyon illerinin turizm potansiyelinin geliştirilmesi için çalışma başlattı. Türkiye Otelciler Birliği’nin de (TÜROB) destek verdiği çalışma kapsamında, Eskişehir merkez olmak üzere bu üç ilde turistik değerlerin ortaya çıkarılması hedefleniyor.

“Türk kalitesi ve çalışkanlığına herkesi hayran bırakmak en büyük hedefim”

20.07.2017 - 12:10

Başta beş yıldızlı otel projeleri olmak üzere mobilya konusunda ülkemizde ve yurt dışında birçok seçkin projeye imza atmış olan Hotelya Kurucusu ve Genel Müdürü Yüksek Mimar Zümrüt Doyran, yapmış oldukları faaliyetler noktasında bizlere bilgi verirken, aynı zamanda şirketin büyüme planlarına ve gelecek dönem hedeflerine ilişkin düşüncelerini bizlerle paylaştı.

Subscribe to Turizm

rize

 

Yukarı