Ana içeriğe atla


BANNER

İŞ TOPLANTILARI İÇİN GELEN MÜŞTERİLERE AYRICALIKLI HİZMETLER SUNUYORUZ

11.07.2019 - 17:30

BOYALIK BEACH HOTEL & SPA ÇEŞME GENEL MÜDÜRÜ ORHAN BELGE, İŞ TOPLANTILARI İÇİN OTELLERİNİ ZİYARET EDEN MÜŞTERİLERE SERBEST ZAMANLARINI DEĞERLENDİREBİLECEKLERİ ÇEŞİTLİ OLANAKLAR VE AYRICALIKLAR SUNDUKLARINI SÖYLEDİ.

İş toplantıları için otelinizi tercih eden müşterilerinize sunduğunuz imkan ve ayrıcalıklarla ilgili bilgi verebilir misiniz? 
İş toplantıları için otelimizi tercih eden müşterilerimiz otelimize geldiklerinde, toplantı zaman dilimleri dışında serbest zamanlarında, günlük iş stresi ve yorgunluğunu atabilmeleri için Spa merkezimizdeki çeşitli olanaklardan faydalanabilirler. Termal ve mineralli sular, cilt ve vücut bakımları kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacaktır. Aynı zamanda fitness salonumuzda mevcuttur. Otelimiz konum itibariyle denize sıfır olduğundan dolayı refah bir ortam içerisinde iş toplantıları gerçekleşir. Yaz aylarında gerçekleşen bir iş toplantısı ise bu zaman dilimlerinde deniz, plaj, iskele ayrıca açık havuz gibi imkanlarımızdan da yaralanabileceklerdir.

Toplantı ve konferans alanlarınızın özelliklerinden, kapasitesinden, sahip olduğu teknolojilerden kısaca bahseder misiniz? 
Otelimizin bünyesine ait 4 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Toplantı salonlarına yakın bir konumda business center’da hizmet vermektedir; burada internet, fax gibi olanaklardan yararlanabilirler. Toplantı salonlarımız tiyatro düzen, sınıf düzen, u düzen ve gala düzeni olarak birçok oturma düzenine göre şekil alabilir. Salonlarımız gün ışığı alan, teknik ekipmanları, ses sistemi bakımından donanımlı ve kablosuz internet ağı özelliklerine sahiptir.

Boyalık Beach Hotel&Spa Çeşme olarak iş toplantıları için tercih edilebilirliğiniz nasıl?
Boyalık Beach Hotel&Spa Çeşme genel olarak değerlendirmemiz gerekirse yaz-kış hizmet veren bir tesistir. Bundan dolayı yaz ayları dışındaki zamanlarda özellikle toplantı organizasyonlarıyla devam ettiğinden dolayı kendini bu anlamda kanıtlamıştır. Niteliğini ve kalitesini kaybetmeden sürekliliğini sağlayan devamlı olarak bizleri tercih eden iş toplantı gruplarımız mevcuttur. 

Toplantı amaçlı tercih edilen otellerinin hangi özelliklere sahip olması gerekir? Otel seçimi yaparken müşteriler nelere dikkat etmeli? 
Toplantı amaçlı tercih edilen otellerin öncelikle konumunun merkezi olması, ulaşım açısından rahat bir konumda yer alması, tercih edilecek toplantı salonunun fiziki şartlarının elverişli olması yani ferah ve teknik donanım açısından yeterli bulunması, toplantı esnasında sunulacak olan ikramlık veya öğün lezzetlerinin zenginliği ve çeşitliliği ayrıca toplantı haricindeki zamanlarında da otel içerisindeki diğer imkanların yeterliliği de önemlidir.

arf

Yukarı