Ana içeriğe atla

BANNER

Unutulmaz bir düğün için; Radisson Blu Hotel Vadistanbul

11.07.2019 - 17:33

Başarılı bir otel zinciri olarak misafirlerin öncelikli tercihi olduklarını belirten Radisson Blu Hotel Vadistanbul Satış & Pazarlama Direktörü Mohammed Abukaraki, otellerinde yapılacak düğünlere özel paketlerden ve hizmetlerden bahsetti.

Türkiye’de birçok otel zinciri faaliyet gösteriyor ve bu zincir otellerin yıllar bazında gelişimi artıyor. Zincir otel olmanın ayrıcalıkları nelerdir? Zincir otel olmak tercih edilebilirliğinizi artırıyor mu?
Farklı noktalara seyahat eden misafirler standartlarını bildikleri markaları tercih etmek isteyeceklerdir. Bu bağlamda başarılı bir zincirin parçası olarak Radisson Blu Hotel Vadistanbul özellikle tatil ve iş seyahatlerinde misafirlerin öncelikli tercihi olmaktadır.

Düğün sezonunun olduğu bir dönemdeyiz. Özel düğün paketlerinizden bahseder misiniz?  
İlk olarak düğün öncesinde düğün menüsü tadımı ve çözüm ortakları ile bir koordinasyon toplantısı yapmaktayız. Çiftimize zengin düğün menüsü alternatifleri ile limitsiz meşrubat veya limitsiz yerli içki seçenekleri, standart dekorasyon paketi, pasta servisi ve pasta seremonisi esnasında gelin ve damada köpüklü şarap ikram etmekteyiz. Düğün öncesi misafirlerimizi ağırlamak amacıyla fuaye alanında karşılama kokteyli düzenlenmekte ve otelin uygunluğuna göre gelin ve damadın ailesine saat 19.00’a kadar hazırlık odası verilmektedir. Düğün öncesi gelin ve damada odalarında yemek ikramı ve düğün sonrası özel balayı odası, ertesi gün odada özel kahvaltı ve ilk evlilik yıldönümünde akşam yemeği ile en mutlu günlerinde çiftimize ev sahipliği yapmaktayız. Bahsettiğim standart düğün paketimize ek olarak çiftlerimizin istekleri doğrultusunda kokteyl ve farklı yemekli paket alternatifleri sunmaktayız. 

Çiftlerin hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için nasıl hizmetler sunuyorsunuz? 
Gelin ve damadımızın hayalleri doğrultusunda balo salonumuz dekorasyonunda değişiklerde bulunarak, mevcut ses ve görüntü sistemlerinin kullanılması ile en iyi hizmeti sağlayarak hayallerinin ötesinde bir düğün organizasyonu yaşatabilmek için gayret gösteriyoruz. Çiftlerin bu en özel gününde, öncellikli olarak kendilerinin ve misafirlerinin en güzel şekilde ağırlanmasını ve unutulmaz bir düğün olarak akıllarda kalmasını sağlıyoruz.

Düğün yapılacak salonlarınızın özellikleri neler? 
Radisson Blu Hotel Vadistanbul olarak zarif mimarimiz, bin 100 kişi kokteyl, 750 kişiye kadar ziyafet düzeninde hizmet veren görkemli balo salonumuz, özel menülerimiz ve profesyonel ekibimiz ile unutulmayacak davetlere ev sahipliği yapıyoruz. 1050 metrekare alana ve yüksek tavan ölçüsüne sahip balo salonumuz otelimizin 1. katında bulunuyor, kendine ait terası mevcut ve ücretsiz otoparktan direkt olarak salona erişimi sağlanabiliyor. Tüm bunların yanı sıra eşsiz ve huzur veren bir orman manzarası da sunuyoruz.  Kına, gelin hamamı, bekarlığa veda gibi özel gecelerde de farklı büyüklükteki salonlarımızda ve Vadi Spa & Fitness’da yer alan hamamımızda gelinlerimiz için eğlenceli organizasyonlar düzenliyoruz. 

arf

Yukarı