Ana içeriğe atla

deskar

İş Dünyası

ÇEVRE DOSTU HİBRİT ÇALIŞMA MODELİ İÇİN UZAKTAN BT DESTEĞİNE DAHA FAZLA YATIRIM

29.07.2021 - 10:30

29 Temmuz 2021, İstanbul, Türkiye - Hibrit çalışma modeli yaygınlaşıyor ve işletmeler çalışanlara uzaktan çalışabilmelerine olanak tanıyacak doğru araçları sağlamak için yeni teknolojilerden faydalanmaya devam ediyor. Ancak, bu trendin çevre üzerinde zararlı etkileri olabileceği yönünde artan bir endişe var.  Pandemi sona erdiğinde, uzaktan çalışmanın bir şekilde kalıcı olacağı giderek netleşiyor. Bu nedenle işletmelerin, hibrit çalışma modeline uyum sağlamak için ihtiyaç duydukları araçları, teknolojileri ve süreçleri dikkatli bir şekilde değerlendirmeleri gerekiyor. Dynabook Türkiye İş Birimi Yöneticisi Ronald Ravel, BT liderlerinin sürdürülebilirlik kimliklerini terk etmeden veya sürdürülebilirlikle ilgili itibarlarına zarar vermeden çalışanlarına uzaktan çalışma olanağı tanımalarının ve işlerini büyütmeye devam edebilmesinin mümkün olduğunu vurguluyor.

ŞEHİR HASTANELERİNDE GÜVENLİK ASSA ABLOY’DAN SORULUYOR

26.07.2021 - 15:25

ASSA ABLOY Mimari Donanımlar İç Anadolu Bölgesi Satış Müdürü Ümit Parlatan, şu an faaliyette olan şehir hastanelerinin önemli kısmında; menteşeler, kapı kolları, kilitler, kapı kapatıcılar, kartlı geçiş sistemi aksesuarları, master barel sistemleri ve YGAP (Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri) odalarında kullanılmış olan motorlu kilitlerde ASSA ABLOY kalitesinin tercih edildiğini söyledi. Parlatan, Hizmetix’in sorularını cevapladı.

TOPER, 67 YILDIR DÜNYANIN KAHVESİNİ ÖĞÜTÜYOR

09.07.2021 - 17:34

1954 yılında İzmir’de küçük bir atölyede üretime başlayan Toper, bugün 136 ülkeye kahve makinesi ekipmanları ihracatı yapan global bir marka. “2021’de yeni teknolojilerle çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz.” diyen Toper İhracat Müdür Yardımcısı Atakan Karakundakoğlu ile globale uzanan başarı hikayesi ve hedefleri hakkında konuştuk.

BURSA’NIN ÖNCELİĞİ ÇEVRE

09.07.2021 - 17:19

Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan Bursa’nın yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti.

Subscribe to İş Dünyası

Filofix

Yukarı