Ana içeriğe atla

deskar

Entegre Tesis Yönetimi

1. PROFOSYONEL TESİS YÖNETİCİLERİ ve TEDARİKÇİLERİ ÇALIŞTAYINDA SEKTÖRÜN SORUNLARI ELE ALINDI

30.07.2021 - 10:52

Tesis yönetimi sektörünün ve kat mülkiyeti ilişkilerinin en geniş katılımlı çalıştayı “1. Profesyonel Tesis Yöneticileri ve Tedarikçileri Çalıştayı” Apsiyon ana sponsorluğunda gerçekleştirildi. Türkiye’deki ilgili altı dernek, EUROFM, kat mülkiyeti ile ilgili hukukçular, akademisyenler, bürokratlar, tedarikçiler ve sektör profesyonellerinden oluşan temsilcilerin katıldığı çalıştayda konuşma yapan Apsiyon CEO'su ve PTYD Başkan Yardımcısı Kudret TÜRK, online kaydın; standart hesap planı, kontrol, denetim, genel kurul, tebligat ve icra sorunlarını ortadan kaldıracağını söyledi.

BİNA VE SİTELERİN PROFESYONEL YÖNETİMİ AKS’DAN SORULUYOR

09.07.2021 - 16:06

2013 yılında İstanbul’da kurulan AKS İnşaat Profesyonel Bina Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri; site, bina, toplu yaşam alanlarının yönetim planlarının hazırlanmasının ardından,  projenin devamlılığının sağlanması için tecrübeli, profesyonel kadrosuyla yönetimlerini de gerçekleştiriyor.

PTYD İLK ÇALIŞTAYINI ABANT’TA GERÇEKLEŞTİRECEK

17.06.2021 - 09:32

1.Türkiye Profesyonel Tesis Yöneticileri ve Tedarikçileri Çalıştayı 02-05 Temmuz 2021 tarihlerinde İnternational Abant Palace –Abant Bolu’da gerçekleştirilecek. Çalıştayın panel ve oturumları 03 ve 04 Temmuz 2021’de 10.00- 17.00 arasında takip edilebilecek.

GLOBUS TURKEY’DEN YENİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

16.06.2021 - 18:32

Globus Turkey şirketler grubu faaliyetlerine başladığı günden bu yana insanların güvenliğine kendini adamış bir kurum. Başarılı bir firma olmak da ilk hedef. Bunun yolu ise çalışanların memnuniyetinden geçiyor. Bu doğrultuda bünyemizde bulunan tüm personellerimizin refah ve huzurlu bir çalışma ortamında bulunması için düzenli olarak, işe teşvik edici etkinlikler yapmaktayız. Personellerimizin memnuniyetine istinaden çalışmalarına yansıyan bu başarı, kalite olarak tarafımıza geri dönmektedir.

BİREYSEL GÜVENLİK CİDDİ BİR TALEP HALİNE GELDİ

16.06.2021 - 18:09

Easy Life Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Sağır, güvenlik kavramının uluslararası bir unsur olmakla birlikte artık bireysel güvenlik ihtiyacına kadar bir çok alanda ciddi bir talep haline gelmiştir. Bu talebi nitelikli ve profesyonel ellerde arza sunabilecek kadroyu oluşturmaktayız.” dedi.

TESİSLERİN İHTİYACINA EN DOĞRU NİTELİKTE PERSONEL TEDARİK EDİYORUZ

06.05.2021 - 13:10

YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş., huzurlu ve kaliteli yaşam alanları oluşturmak için deneyimli ve eğitimli profesyonel bir kadro ile hizmet veriyor. “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru nitelikte personeli tedarik etmek YGBS İnsan Kaynakları ekibinin en temel önceliklerinden biridir.” diyen YGBS Easy Life İdari İşler Müdürü Taha Şan ve İK danışmanı Tuba Günay ile personel politikasını konuştuk.

SEKTÖRE TESİS YÖNETİMİ SERTİFİKASI GETİRİLMELİ

06.05.2021 - 12:50

Tesis yönetimi sektörünün hizmetleri ve sorunları hakkında konuştuğumuz TRFMA Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu, lisanslama sisteminin olmamasının başlıca sorunları arasında yer aldığını söyledi ve ekledi: “Sektöre tesis yönetimi sertifikası getirilmesiyle birlikte sektörde her isteyen tesis yönetim şirketi açamayacak ve sektörün standartları artarak ülke ekonomisine daha fazla katma değer sağlanacak.”

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

Filofix

Yukarı