Ana içeriğe atla

deskar

Güvenlik

Mobil anasayfa
Görünsün

BOSS İLE SON TEKNOLOJİ CİHAZLARLA KALİTELİ GÜVENLİK HİZMETİ

16.06.2021 - 15:03

Sürdürülebilir  ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Boss Özel Güvenlik A.Ş, son teknoloji cihazları kullanarak en kaliteli ve başarılı güvenlik hizmetleri sunuyor. “Sektöre farkındalık yaratmak, kaliteli hizmet sunmak ve öncü şirketlerden olmak istiyorsanız teknolojiyi takip ve aktif olarak kullanmak zorundasınız.” diyen Boss Güvenlik Genel Müdür Sedat Honça ile hizmetlerini konuştuk.

GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİNE DAİR HER ŞEY, ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ FUARI'NDA!

27.05.2021 - 12:19

Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayindeki yerli ve milli gücünü ortaya koyacak olan Eskişehir Endüstri Fuarı, 9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.  Türk havacılık, savunma ve makine sanayinin öncüsü ve gururu olan firmaların katılacağı fuarda, İHA’lar, hidrojen yakıtı ve bor gibi geleceğin teknolojilerine yön veren konular bir dizi etkinlikte masaya yatırılacak. T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nın da desteklediği fuarlardan olan Eskişehir Endüstri Fuarı’nın önemli yerli ve yabancı iş birliklerine zemin oluşturması bekleniyor.

TUSAŞ'TAN İNSANSIZ UÇAK ÇALIŞMASI

06.05.2021 - 13:30

TUSAŞ Genel Müdürü Kotil, yapay zekanın ikinci bir pilot gibi görev yaptığı Milli Muharip Uçak (MMU) yanında insansız uçak teknolojileri konusunda çalışmalar yaptıklarını belirtti.

SAVUNMA SANAYİSİNDE BÜYÜK ATILIM

06.05.2021 - 13:29

Son yıllarda yerli ve milli savunma sanayisinde büyük bir atılım gösteren Türkiye, yoluna doludizgin devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ve Savunma Sanayii Başkanlığı’nın koordinesinde şekillenen yol haritası ülkemizin geleceğinde de en önemli rollerden birini üstlenecek.

Subscribe to Güvenlik

Filofix

Yukarı