Ana içeriğe atla

deskar

Temizlik

ATIKTAN SANATA YARIŞMASI’NDA ÖDÜLLER VERİLDİ

09.07.2021 - 18:32

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çevreye verdiği önemin ve hassasiyetin bir göstergesi olarak instagram üzerinden düzenlediği “Atıktan Sanata Yarışması”nda dereceye girenlere ödülleri verildi.

KOCAELİ’NDE ÇOCUKLAR HEM OYNUYOR, HEM ÖĞRENİYOR

09.07.2021 - 18:30

 ‘Sıfır Atık’ projesine önemli destek veren ve bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı altında Sıfır Atık Şube Müdürlüğü oluşturan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, öğrencilere yönelik çalışmalar da yapıyor. Bu doğrultuda bilinçli ve vicdanlı, ekolojik okuryazarlığa sahip bir nesil yetiştirmek için okullarda çalışma yapılıyor.

RİZE’DE EVSEL ATIKLAR HEDİYEYE DÖNÜŞTÜ

09.07.2021 - 18:26

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan tarafından himaye edilen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen ‘Sıfır Atık’ Kampanyası Rize’de sürdürülüyor.

Kampanya ile kâğıt,cam, plastik, metal, atık pil, atık yağ, elektronik atık ve tekstil ürünlerini geri dönüştürerek ekonomiye katkı sağlanıyor.
 

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETİ 16 YILDIR AYOS’TAN SORULUYOR

09.07.2021 - 15:55

Ayos Grup Genel Müdür Yardımcısı Serkan Güray, temizlik sektöründe 16 yıldır aktif olarak hizmet verdiklerini vurgulayarak, “İnsan kaynakları, ince temizlik, kaba temizlik, site temizliği, personel konaklama mobilizasyon hizmeti, otel temizliği ve personel temini, dış cephe cam ve kompozit temizliği, zemin cila ve halı yıkama hizmetleri vermekteyiz.” dedi. Güray, pandemi döneminde sars ve domuz gribi dönemlerinde havalimanı projelerindeki deneyimlerinden yararlandıklarına da dikkati çekti.

20 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİNDEN YENİ OLUŞUM: LAROX TEMİZLİK SİSTEMLERİ

09.07.2021 - 15:10

LAROX Temizlik Sistemleri Genel Müdürü Kaan Ateşoğlu, “Üretimden Gelen Tecrübe” sloganıyla çıktığımız bu yolda temizlik sistemleri oluşumumuz ve Endüstriyel Bulaşık Makine Üretimi ile 2021-2022 hedeflerimiz için öncelikle ürün ve hizmet kalitesini tutundurma yılı olarak geçeceğini düşünüyorum.” dedi. Kaan Ateşoğlu, Hizmetix’in sorularını cevapladı.

 

NİLCO 60 YILDIR HİJYEN ÜZERİNE ÇALIŞIYOR

16.06.2021 - 17:57

Ticari ve endüstriyel işletmelerin temizlik ve hijyen alanlarında kimyasal ve makine ihtiyaçlarını karşılayan Nilco Reinigungsmaschinen Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Hakan Mete, sektörde yarım asrı geçen serüvenlerini anlattı.

KÄRCHER PATİLİ DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

16.06.2021 - 17:53

Dünya temizlik teknolojileri devi Kärcher, Türkiye’nin en büyük hayvan barınağı olan Yedikule Hayvan Barınağı’nı profesyonel ekibi ve cihazları ile temizledi. Kärcher Türkiye’nin sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği “Hayvan Barınağı Temizleme” projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlikle, barınakta yaşayan binlerce kedi ve köpeğin yaşam alanları hijyenik hale getirildi.

TEMİZLİĞİN UZMANI KÄRCHER’DAN, MEKANİK GÜÇ İLE MÜKEMMEL PERFORMANS

16.06.2021 - 17:48

Dünya temizlik teknolojileri devi Kärcher, kısa süre önce yeni KM 70/15  C 2SB arkadan itmeli profesyonel süpürücü modelini duyurdu. Sofistike mühendislik detayları sayesinde KM 70/15 C 2SB mükemmel temizlik performansı sunuyor. Geniş çöp haznesi ve güçlü tasarımı ile dış mekanların zahmetsizce temizlenmesi için tasarlanan makine, kontrollü hava akışı ve filtreleme sayesinde tozsuz süpürme sağlıyor. Üstelik servis bakımı gerektirmiyor!

Subscribe to Temizlik

Filofix

Yukarı